320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läheb Rudi juurds tagazi. Ilmselt saab seal ka ennast käima.

    Kommentaar


      Ta on küll frustreeriv olnud, aga mulle küll ei tundu, et tema müümine hea mõte oleks. Siis oleks vaja teda asendada ja nagu elu näidanud on, ei asendata eriti müüdud mängijaid.. Pole isegi rumoureid kuulnud, et klubi mõne ääremängijaga seotud oleks.. aa nani vist on ainus, aga see on mingi lamp.

      Kommentaar


        Ma olen selle müügiga nõus ka juhul kui ei asendata. vahet pole ju

        Kommentaar


          Ja Suareze kohta olevat ta seda öelnud - "Suarez? As you know the transfer period demands secrets and confidentiality, so I can't answer the question," the Frenchman told reporters.

          Kommentaar


            Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Miquel, Mertesacker, Gibbs, Arteta, Ramsey, Gnabry, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Akpom.

            Subs: Szczesny, Sagna, Koscielny, Rosicky, Podolski, Wilshere, Giroud, Zelalem, Aneke, Ryo, Martinez, Eisfeld, Olsson.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Nonoh, päris magus algus. Esimesel poolajal midagi erilist nagu ei toimunud, vastastele võimalust ei antud, aga endal paistis ka kokkumäng viimases kolmandikus üsna rabe olevat. Kuid poolajal toodi nooremat verd sisse ja siis läks juba andmiseks.
              7-0 on alustuseks päris kena tulemus.

              Kommentaar


                Verminaator jätkab kaptenipaelaga!

                Kelle jaoks üllatav, kelle jaoks mitteüllatav teadeanne. Minu jaoks siiski mitte. Wenger pole õige mängija-mentaliteediga pallureid kunagi poole aastaga maha kandnud. Peab olema ikka päris Villi Kallas, et tema arvamust muuta.

                Kommentaar


                  Antud hetkel oleks Wengeril hea minna Bayernisse küsima Luiz Gustavo kohta, kas/kui paljuga oleks võimalik teda osta. Vast ka mõne teise hetkel mitte põhimehe kohta võiks sama küsimuse esitada (Shaqiri, Can). Häid poolkaitsjaid nagu muda seal, kõigile mänguaega kindlasti ei jätku.

                  Kommentaar


                    Arsenal boss Arsene Wenger is set to launch a £35 million bid for Liverpool’s Luis Suarez as a deal for Real Madrid striker Gonzalo Higuain stalls.

                    Hooaja alguses on meil aga taas "tühjad pihud"

                    Kommentaar




                      Ebameeldiv kuulujutt! Aga kas meil polnud mitte eelisostuõigus endisele kaptenile?
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Räägitakse, et peaks olema aga minu küsimus on alati olnud, et mis sellest kasu on kui Cesc lihtsalt meie pakkumisest keelduks?

                        '50% sell on fee' klausel peaks ka olema, niiet kui Cesc liigub kuhugi mujale siis meie pangakonto suureneb jälle!

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma julgeks arvata, et kui Cesc'il on valida manu ja meie vahel.. siis langeks valik ikka meie kasuks.

                          edit: aga üleval pildil olev mees mõtleks teises suunas ilmselt
                          Mind That Gap!

                          Kommentaar


                            Seda me kõik sinisilmselt loodame jah.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Meil on põhjust loota, et kui ta liigub kuhugi, siis Arsenali -

                              Cesc Fàbregas Soler ‏@cesc4official 16 Aug 11
                              Once a gunner, always a gunner. Have a good day guys.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                                Meil on põhjust loota, et kui ta liigub kuhugi, siis Arsenali -

                                Cesc Fàbregas Soler ‏@cesc4official 16 Aug 11
                                Once a gunner, always a gunner. Have a good day guys.

                                https://pbs.twimg.com/media/BPNvAtuCAAAzKNo.jpg:large
                                Selle peale kindlasti ei tasuks loota. Oleme ennemgi näinud kuidas rahapakid muudavad inimesi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X