320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M1kker Vaata postitust
    Sagnal mingi jäse enam liigub?
    Lahkus omal jalal. Aga see oli rõlge küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
      +1000 Wengeriga ei saa lihtsalt enam edasi minna, kohe kindlasti mitte.

      Ning jah ma soovisin Wengeri lahkumist ka enne tänast mängu, ammu enne seda.
      Olen Arsenali poolehoidja 1997 aastast, ja seda suuresti just tänu Wengerile. Meeldis tol ajal tema treeneri stiil, tema emotsionaalsus, tema valikud. Olin Arsenali poolehoidja ka siis, kui ehitati uut staadioni ja ärimeestel polnud raha , et meeskonda tuua paremaid mängijaid ja olemasolevad müüdi maha. Olen Arsenali poolehoidja ka nüüd, kui nagu raha oleks aga meeskonda ei täiendata. Olen Arsenali poolehoidja ka edaspidi! Aga kurat vihale ajab, kuidas seesama mees kelle tõttu ma just Arsenali mänge jälgima hakksin, ainukesena arvab, et kõik oleks nagu ok, kuigi varsti pole enam kedagi väljakule saata, peale U-21.

      Kommentaar


        on who picked up injuries during the game…
        Oxlade-Chamberlain, Gibbs, Sagna. Gibbs has a deep cut. Sagna and Rosicky have problems. Wilshere - I don't know how he will respond after the full 90 minutes. Ramsey has a problem after a kick at his ankle. On that front, we have done quite well.

        Rahakoti suu avane! M2ngu kahjuks ei n2inud, aga no mida pinki. Podolski ja Cazorla sealt ainult v6tta. Asi hakkab juba naljakaks muutuma.

        Kommentaar


          Oi jah....kena algus.

          Kommentaar


            Aina enam hakkab tunduma, et kas need 70 miljonilsed rahapakid ikka tõesed on? Mees, kes Arsenali tüüri juures on olnud ülipikalt ning klubi, mis on osake temast hakkab hetkel põhja vajuma ning tal on arved raha täis ja ta lihtsalt vaatab pealt? Kuidagi küsimärgi võtab ülesse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Aina enam hakkab tunduma, et kas need 70 miljonilsed rahapakid ikka tõesed on? Mees, kes Arsenali tüüri juures on olnud ülipikalt ning klubi, mis on osake temast hakkab hetkel põhja vajuma ning tal on arved raha täis ja ta lihtsalt vaatab pealt? Kuidagi küsimärgi võtab ülesse.
              Raha kindlasti on - Sularahareservi on juba vähemal 160 milli - tõsi osa sellest on ära planeeritud muudele kuludele aga ikkagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Raha kindlasti on - Sularahareservi on juba vähemal 160 milli - tõsi osa sellest on ära planeeritud muudele kuludele aga ikkagi.
                Millistele kuludele? Staadioni laenujääk makstakse korraga välja? Ma juba ootan huviga esmaspäevast skype vestlust, mis algab sõnadega "arsenal are shit"

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Millistele kuludele? Staadioni laenujääk makstakse korraga välja? Ma juba ootan huviga esmaspäevast skype vestlust, mis algab sõnadega "arsenal are shit"
                  Ei: laenujääk jääb nii nagu on. st osamaksed on paika pandud 19 milli aastas intresside ja tagasimakse katteks läheb. Kui seda muuta tahaksime siis selle eest tuleks pangale ekstra maksta.
                  Lihtsalt on arvestatud, et vahepeal saadi tulusid jalgpalliväliselt ehk siis kinnisvaratehingutest. Ja kuna hetkel enam kinnisvara tulu ei lisandu, siis osa sulast võib muudele kuludele minna.
                  mis ma ikka jauran teemast mida ma ei valda - loe seda parem http://swissramble.blogspot.fi/

                  Kommentaar


                    Sagnast uudiseid ?

                    Kommentaar


                      Tundub, et läks hästi kuna ei saanud mängu vaadata. 3-1 tulemust oleks võinud täitsa ennustadagi kuid vastupidi. Aga rsk punane, äärekaitsjad katki (Sagna kukkumine on lihtsalt haige...) - kes meil järgmises liigamängus Peri ja Jenksiga kaitses siis mängivad? Frimpong ja Ramsey? Kiiremas korras vaja kaitsja(id) sisse tuua nüüd. Ja Wenger võib enda "no quality in ze market" jutuga kuupeale minna.

                      PS: Kuidas Ashburton Grove lõpuvile ajal oli? Karjuti "Spend some fucking money!" või lihtsalt vilistati ja buu'tati? Kumbki neist oli raudselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust

                        PS: Kuidas Ashburton Grove lõpuvile ajal oli? Karjuti "Spend some fucking money!" või lihtsalt vilistati ja buu'tati? Kumbki neist oli raudselt.
                        Pärast Villa kolmandat oli klassikaline 'spend some fucking money' ja pärast lõpuvilet oli kuulda buu'tamist nende väheste poolt, kes veel statale olid jäänud.

                        Kommentaar


                          You don't know what you are doing chante oli ka. Viimaste uudiste järgi soovib Wenger Micah Richardsit, mis on iseenesest hea, sest ta saab ka keskkaitset mängida.

                          Kommentaar




                            Pole paha.

                            Sel suvel, erinevalt paarist eelmisest ei ole vabandusi, et sellises seisus olla. Ainuke kes selles süüdi on, on Wenger. Kogu suvi on ainult sitta aetud meedias. Kõigepealt see kuidas me teeme tehinguid varakult, kuidas me ostame staare ning nüüd lõpuks, et teised suured ei ole ka turul liigutanud ning turult ei ole leida 'top, top, top quality' mängjaid kes meie meeskonda tugevdaks. Hallo, meil on 18 täiskasvanud mängijat klubis! Kas nüüd viimaste nädalatega tuleb kuskilt 4-5 tippmängijat saadavale?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              'Oive had a-fackin-naff' Tipptasemel komöödia.

                              Oleamtuid oste võib kritiseerida, aga põhiprobleem vast ikkagi ju parimate mängijate pidev müümine. Van Persie suguste meeste panust naljalt ei asenda, lehvita oma 70 milkut palju tahad. Selles suhtes vast ikkagi juhatuses asi kinni rohkem kui Wengeris? Ei tahaks uskuda, et Wenger hea meelega RvP, Songi, Fabregase jne müümisesse suhtuks. Raske on ehitada meeskonda, kui kõik tähtsaimad mängijad pidevalt minema lastakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Väga õige....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X