320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
    Kas me mitte liiga nõrga koosseisuga peale ei lähe? Mulle tundub, et tänane õhtu mängu vaadates onlenväga närviline.
    Aga siiralt keda kotib?
    Ma näiteks ei saa aru miks me nii mõttetus sarjas Mertiga riskime. Ma arvan et tuleb keskenduda liigale eelkõige ja siis Meistrite Liigale ja siis FA Cupile. Miki võitmine ei pakuks mulle mitte midagi. Noortele võimalus ennast tõestada või põruda. Las üritavad

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Aga siiralt keda kotib?
      Ma näiteks ei saa aru miks me nii mõttetus sarjas Mertiga riskime. Ma arvan et tuleb keskenduda liigale eelkõige ja siis Meistrite Liigale ja siis FA Cupile. Miki võitmine ei pakuks mulle mitte midagi. Noortele võimalus ennast tõestada või põruda. Las üritavad
      Su jutul on ka pointi jah, et keskenduda pigem liigale ja Meistrite Liigale ning seejärel FA Cupile. Ma siiski leian, et sellise kaliibriga klubi peaks minema 100% tõsidusega igale mängule ning proovima võita kõike mida võita annab, seda enam et hetkel on Arsenal aastaid ilma tiitliteta.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Aga siiralt keda kotib?
        Ma näiteks ei saa aru miks me nii mõttetus sarjas Mertiga riskime. Ma arvan et tuleb keskenduda liigale eelkõige ja siis Meistrite Liigale ja siis FA Cupile. Miki võitmine ei pakuks mulle mitte midagi. Noortele võimalus ennast tõestada või põruda. Las üritavad
        Samamoodi ei mõista miks riskida BFG tervisega CoC'is. Karikad on toredad asjad, aga CoC peaks küll viimane asi olema mida hetkel sihtida.
        Kõik kes vajavad mängupraktikat ning noored peaksid seda pelama, mitte võistkonna selgroolüli.

        18 meest välja hõigatud. Marvi ennustus arvatavasti algrivistuse osas läheb ka täide (või antakse Flappyle hoopis võimalus?), samas ise jätaks BFG pingile ning viskaks Haydeni mängu. Tahaks ka Bellerin'i mängimas näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
          Su jutul on ka pointi jah, et keskenduda pigem liigale ja Meistrite Liigale ning seejärel FA Cupile. Ma siiski leian, et sellise kaliibriga klubi peaks minema 100% tõsidusega igale mängule ning proovima võita kõike mida võita annab, seda enam et hetkel on Arsenal aastaid ilma tiitliteta.
          Vaata ma ei pea Mikit väga tõsiseks tiitliks. Kui võidame kunagi on korraks tore. Aga mingi väga märkimisväärne saavutus see meie klubile ei ole. Samuti ei jaga ma seda meedia haipi, et see on meie peamine võimalus mõnd karikat saada. Ma usun, et meil on karikatest vähemalt sama hea võimalus FA Cupi võita, mis on juba asjalikum auhind. Üldse peaks minu meelest rõhk ALATI liigal olema -sest see nõuab stabiilset vormi läbi hooaja ja on seega kõige raskem saavutada ja seega ka kõige väärtuslikum. Rahaliselt pole meistrite liiga ka paha ja mainelt. Aga peale alagrupiturniiri on see siiski järjekordne karikas, kus palju sõltub sellest, kellel on hetkel parem päev.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Koosseis WBA vastu:

            Ennustan: Viviano, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Arteta, Flamini, Eisfeld, Gnabry, Ryo, Bendtner.
            Meeskonna siseinfot ei valda, seega ennustan suht kindla meelega, et Flappy kaitseb võrku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
              Su jutul on ka pointi jah, et keskenduda pigem liigale ja Meistrite Liigale ning seejärel FA Cupile. Ma siiski leian, et sellise kaliibriga klubi peaks minema 100% tõsidusega igale mängule ning proovima võita kõike mida võita annab, seda enam et hetkel on Arsenal aastaid ilma tiitliteta.
              Jalgpallimeeskonda peab rotateerima ja pingil/reservis olevaid mängijaid motiveerima. Mis kaliibriga klubi ilma selleta ära teeb?
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                West Brom: L Daniels, Reid, Dawson, Lugano, Popov, Mulumbu, Dorrans, Sessegnon, Sinclair, Berahino, Long
                Subs: Camp (gk), McAuley, J Olsson, Rosenberg, Amalfitano, Morrison, Jones

                Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Hayden, Arteta, Eisfeld, Ryo, Bendtner, Gnabry
                Subs: Viviano (gk), Bellerin, Flamini, Olsson, Iwobi, Akpom, Park

                Hayden Flamsteri asemel ning Flappy siiski väravas (mõnevõrra ka oodatav tegelt). Ülejäänud on täpselt nagu varasemalt Marv ennustas

                Kommentaar


                  Põhiline, et mõni stream oleks tänaseks ...

                  Arsenal team to play West Brom: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Hayden, Arteta, Eisfeld, Ryo, Bendtner, Gnabry.
                  Arsenal subs: Viviano, Bellerin, Flamini, Olsson, Iwobi, Akpom, Park.

                  Fabianski osas oli teil kõigil õigus, mul oli see kuskilt kahe silma vahelt läbi jooksnud, et Wenger talle mänguaega lubas? Hayden on üllatus, loodame, et saab hakkama.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Flamini update: Mathieu has a minor shoulder problem so starts on the bench tonight.

                    Nojah. Kerge vigastus siis

                    Kommentaar


                      Nojah. Koosseis on nii lamp ja kokkumängimata, et ei oska midagi oodata

                      Tuleb vaid loota, et kõik klikib ning uusi vigastusi kellegile ei tule.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Head striimi?

                        Kommentaar


                          mina vaatan igatahes siit :

                          Kommentaar


                            Nojah, täpselt selline ta olema sai nagu ma kartsin - ees on noorukid ning ainuke väljund hetkel on see, et Bendtnerile pekstakse pikka

                            Gnabry on küll üsna isukalt üritanud, aga tuge ei kuskilt. Eks peab mingi standardi peale lootma ilmselt ja ise nulli hoidma.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              tra purjus peaga ei suudaks ka sellist andetut sitta vaadata...

                              Kommentaar


                                Tegelikult ju kõik toimib, noored arenevad ja PLi keskmiku vastu niisuguse koosseisuga tasavägiselt mängida oleks positiivselt oodatav mängupilt. Värav samuti väga postiivne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X