320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin ka Iiah ja mõtlesin, et mis kuradi asja see Benayoun teil ikka veel seal koosseisus vegeteerib.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Wenger has lost the plot!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Palju õnne Per Mertesacker!

          Kommentaar


            Tundub, et Walesi parim jalgpallur on hoopis Londonis, mitte Madridis

            Kommentaar


              Õnne BFG



              Lisaks on hakanud liikuma jutud, et tal tahetakse lepingut 3 aasta võrra pikendada. Peab meeldima.

              Kommentaar




                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                  Ei, pole midagi ikka öelda. Lust vaadata seda Arsenali praegust mängupilti ja tabeliseisu. Kes oleks uskunud, et see hooaeg peale kuute vooru, on Arsenal esimene ja Liverpool teine. Niimoodi jätkata!
                  Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                  Kommentaar


                    Sekundeerin!
                    Samas vaimus jätkata!
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Nüüd peaks kõik olema saanud kinnituse faktile , et Wenger EI OSANUD kondoomipead kasutada ja raiskas tõelist talenti. Peale seda kui Rooma ta poolmuidu endale võttis on mängja jälle õige mõistusega treeneri juures , kes teab kuidas teda väljakul paigutada ja tulemused on teie ees. Imege seda heiterid!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Loll on olla troll.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Loll on olla troll.
                          Ütleme nii et õige mees oskab õigel ajal tunnustada hästi mänginud meeskonda. Pole kahjuks siin foorumis veel kedagi näinud õnnitlemas hea mängu eest, niiet kumb siis ikkagi see tegelik debiilik ja ahv siin loos on?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Lõi tabeli ühele punasele laternale 2 tükki ja kohe on world class.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
                                Tahad ma jutustan sulle ühe loo 77nda aastal sündinud poisist, keda umbes 30a hiljem Mustaks Sitaks kutsuma hakati ja kes Itaalia liigas ennast täis kuses?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X