320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Joks Vaata postitust
    Viimane mees-punane kaart. Nähes, et äärekohtunik oma lipu vilkalt püsti tõstis, siis Foyl ei olnudki mitte mingit muud võimalust.
    Taas, ehkki sellest on varemgi korduvalt juttu olnud - reeglites ei ole mõistet "viimane mees". On "obvious goalscoring opportunity". Kas keskjoone juures saab üks võimalus olla obvious, on juba palju hägusem teema. Lisaks näiteks sealt keskelt tuli keegi Arsenali meestest nagu kiirrongiga, äkki oleks ka jaole jõudnud? Vaadates, kui palju maad veel kahmakil palliga minna oli. Ja minu teada viimane sõna jääb ikka peakohtunikule, mitte et kui lipp juba tõusis, siis peab samamoodi otsustama.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Taas, ehkki sellest on varemgi korduvalt juttu olnud - reeglites ei ole mõistet "viimane mees". On "obvious goalscoring opportunity". Kas keskjoone juures saab üks võimalus olla obvious, on juba palju hägusem teema. Lisaks näiteks sealt keskelt tuli keegi Arsenali meestest nagu kiirrongiga, äkki oleks ka jaole jõudnud? Vaadates, kui palju maad veel kahmakil palliga minna oli. Ja minu teada viimane sõna jääb ikka peakohtunikule, mitte et kui lipp juba tõusis, siis peab samamoodi otsustama.
      Lisaksin oma 5 senti.
      Külje pealt vaadates tundus tõesti, et Arteta jäi hiljaks ja tegi vea.
      Selle gifi pealt vaadates on nurk parem ja pigem tulnuks viga vilistada Chamakile. Vend ei saa palli omaks ja endale korralikult ette, siis tõukab Artetat, mille peale see kukub ja siis koperdab see vennike veel ise kukkuva Arteta jalgadesse.
      Poleks Artetat õugatud, siis oleksid need vennad kuskil nurgalipu juures palli pärast võidelnud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        See on selge, et peakohtunik äärekohtuniga nõustama ei pea aga vastaste kasti juurest oma äärekohtunikule öelda, et seal viga ei olnud nõuaks päris suuri mune.

        Fifa reeglid ütlevad nii, kui keegi pilgu peale tahab viasta:

        Criteria for deciding when to penalise for denying an
        obvious goal-scoring opportunity:
        The direction of the play.
        The location of the foul.
        The proximity of the player to the ball.
        The probability of controlling the ball.
        The location and number of opponents.
        The opportunity for the attempt on goal.

        Oleks ma ise Foy särgis olnud, oleks ma täpselt samamoodi käitunud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Joks Vaata postitust
          Oleks ma ise Foy särgis olnud, oleks ma täpselt samamoodi käitunud.
          Ehk kuuest üks? Pallile oli lähedal ja sellest piisab?
          Supplies!

          Kommentaar


            meh?

            The direction of the play. (väravale)check
            The location of the foul.
            The proximity of the player to the ball. check
            The probability of controlling the ball. check
            The location and number of opponents. Arteta oli ilmselt ainuke, kes teda takistama oleks jõudnud, nii, et check
            The opportunity for the attempt on goal.

            Kommentaar


              The direction of the play. vt Malagari posti
              The location of the foul. indiid
              The proximity of the player to the ball. tõstan käed
              The probability of controlling the ball. nurgalipu juures e vt Malagari posti
              The location and number of opponents. vt vincenti posti
              The opportunity for the attempt on goal. vt Chamakhi nurgalipu juures
              Supplies!

              Kommentaar


                Lisaks oleks pidanud arvestama asjaoluga, et ründajaks oli Chamakh, kelle jaoks pole ükski väravalöömise võimalus 'obvious'.

                Vähe tõsisemal teemal ka. Märtsist alates on meeste asetus väljakul olnud arvestaval tasemel. Kaitses on küllaltki kiirelt palli taha jõutud, rünnakul pole viimastele aastatele kohaselt enam terve meeskonnaga pea ees pallist ette tormatud. See on kindlasti suur osa paranenud kaitserekordist ja ühtlasi paremast liigavormist. Natuke murettekitav on, et vana reha on jälle kuurist välja toodud ja viimases kahes mängus on järjepidevalt selle otsas tammutud. Tahaks loota, et Bouldy teeb nüüd trennis kõvemat häält ja eesolevates tähtsates kohtumistes sellist jama enam näha ei saa.

                Kommentaar


                  Kordused on vinged asjad. Laivis oleks ka vast punase virutanud. Korduse põhjal , fakk nooooooo
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kohtunikul, või kui täpsem olla siis nende brigaadil, on siiski vähe parem ülevaade sündmustest, kui meil telepildist.

                    Esmapilgul televaatest tundus tõepoolest justkui ei saaks vinguda väga. Kordusest aga on selgelt näha, et hoopis tsamakh oli see kes ise keha andis ja siis kõhuli lendas. Härrad kommentaatorid halsey ja owen arutlesid kas kollane või punane. Minu arust on debatt selle üle kas ja kellele seal üldse midagi anda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Kohtunikul, või kui täpsem olla siis nende brigaadil, on siiski vähe parem ülevaade sündmustest, kui meil telepildist.

                      Esmapilgul televaatest tundus tõepoolest justkui ei saaks vinguda väga. Kordusest aga on selgelt näha, et hoopis tsamakh oli see kes ise keha andis ja siis kõhuli lendas. Härrad kommentaatorid halsey ja owen arutlesid kas kollane või punane. Minu arust on debatt selle üle kas ja kellele seal üldse midagi anda.
                      ahahahaha
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Kohtunikul, või kui täpsem olla siis nende brigaadil, on siiski vähe parem ülevaade sündmustest, kui meil telepildist.

                        Esmapilgul televaatest tundus tõepoolest justkui ei saaks vinguda väga. Kordusest aga on selgelt näha, et hoopis tsamakh oli see kes ise keha andis ja siis kõhuli lendas. Härrad kommentaatorid halsey ja owen arutlesid kas kollane või punane. Minu arust on debatt selle üle kas ja kellele seal üldse midagi anda.
                        Troll

                        Kommentaar


                          Eks peakohtunik jäi olukorrast väga kaugele (BCfey .gif) ja nii ta tuligi - ei näinud temagi kes keda rohkem tõukas. Wenger ütles, et seda kaarti ei apeleerita ning Arteta ei oleks Chelsea vastu mänginud anyway. Igatahes järgmised kaks mängu liigas annavad tõsisema ettekujutuse kus me hetkel oleme.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Loodaks, et endiselt tabeli tipus.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Germany youth international puts pen to paper on new deal with Arsenal Football Club


                              Gnabry uus leping - väga meeldiv.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Imelist mängu teeb Arsenal...
                                Põnevad nädalad tulemas...
                                Ja mina tõdeks, et kui Bale maksis tsirka 100 miljonit eurot, siis Ramsey hinnaks?????

                                Loodame, et vigastatud mehed hakkavad ükshaaval tagasi pingile tulema, ning annavad meestele veidikenegi puhkust!

                                PS! üldiselt loen teemat, ning ei viitsi kirjutada, kuid viimase aja muljetavaldavad tulemused ei luba kuss olla...

                                NB! kahju, et sellisel klubil nagu Rooma Serie A-s... on nii debiilsed fännid... just hakkas huvi tekkima ka sealse klubi vastu, kuid säärane labane lapsik käitumine tegi kohe selle vastumeelseks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X