320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See kolmas värav ... Dennise kohaloleku vääriline!



    Üks huvitav lugu vahepeal avalikuks tulnud - Sanogo polevatki katki olnud septembrist saadik, vaid hoopis tegeles 4 kuud eraldi intensiivse treeninguga ja just lihasmass kasvatamiseks. Ausalt öeldes tundub teistsugune küll kui suvel U20 turniiril nähtud mees. Tundub, et plaan on temast füüsiline 'beast' ehitada. Nüüd oleks vaja näha kas tal selle taseme jaoks ka piisavalt lõpetamisoskust on.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Rosicky olemas, Sagna veel puudu. Parem oleks, et ta enda kõveriku paberile alla kirjutaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
        Rosicky olemas, Sagna veel puudu. Parem oleks, et ta enda kõveriku paberile alla kirjutaks.
        Rosicky üle hea meel. Sagna osas suhteliselt ükskõikne. Muidugi oleks lahe kui ta jääb. Siis ei oleks vaja teda see suvi asendada ja jääks rohkem nutsu teiste probleemalade lappimiseks. Samas poleks mul ka midagi kellegi noorema ja kiirema vastu.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Sagna osas suhteliselt ükskõikne. Muidugi oleks lahe kui ta jääb. Siis ei oleks vaja teda see suvi asendada ja jääks rohkem nutsu teiste probleemalade lappimiseks. Samas poleks mul ka midagi kellegi noorema ja kiirema vastu.
          Mina ei saa sellisest mõtteviisist aru. Antud juhul peaks Sagna lahkumise või jäämise kriteeriumiks olema tema kvaliteet mänguplatsil ja see on ikka pagana hea. Noorem ja kiirem pole minu jaoks küll mingi argument. Pole täheldanud, et ta vananemise ja kõdunemise märke näitab. Kuigi jah, juba kümme päeva pealt 31.

          Mina näeks ideaalis, et talle antakse 3-aastane leping, kui need kõdunemise märgid tõepoolest ilmnevad, saab ta mõne milli eest Prantsusmaale müüa. Mis sinu poolt välja toodud jäämise argumenti puutub, siis jah, lisaks rahalisele säästule peab mainima ka stabiilse kaitseliini positiivset efekti. Ning see mainitud 3aastane (või ka lühem) leping aitaks lõplikult aru saada, kas Jenkinsonist saab sel tasemel asja. Ma pole veel 100% kindel, et ei saa.

          Aga lõppude lõpuks ostustab Bac ise, mida edasi soovib teha.
          Supplies!

          Kommentaar


            Noh maitse asi lihtsalt. Noorem ja kiirem oli halb ja laisk väljend. Minu meelest pole Bac lihtsalt päris nii maksimaalselt hea nagu mõnede teiste meelest. Kaitses täitsa tubli aga rünnakul ebastabiilne ( kuigi siiski mitte nii halb nagu räägitakse). Sellegi poolest vahetaks ma ta hea meelega kellegi universaalsema vastu välja. Kuna minu nägemus jalgpallist eeldab väga tõsist ründetööd äärekaitsjatelt. Aga see on ainult minu nägemus ja ei pea ja pruugi ühtida ei üldsuse ega Wengeri omaga. Ehk siis tahaks näha kedagi, kelle panus ründefaasis on tulemuslikum ( ei saa öelda et suurem, sest Sagna ju ründab tegelikult päris palju)
            Samas nagu juba eespool öeldud pole mul midagi otseselt ka Baci jäämise vastu, sest tegemist on ära proovitud ja küllaltki usaldusväärse mehega siiski.
            Ja Jenkinsoni pole ma ammugi maha kandnud - sisu poisis on ja kuigi ta on ebastabiilne, pole ta oskused ka siiski teab mis nigelad. Aga ka juhul kui Jenkinsonist asja saab vajame me veel ühte paremkaitsjat. Siin muidugi tekkib küsimus, et kas Bellerinist saab asja või siis mõnest muust noorest. Ideaallahendus oleks mugavuse mõttes, et bac jätkab paar aastat ja seni küpsevad Jenkinson ja keegi noortest ja mure laheneb ilma ostmata. Samas noh minu meelest ei oleks mõistlik Bacile miskit hullu pensionifondi ka maksta. Eelkõige on mu kahe posti mõte see, et tegemist pole mingi paanilise olukorraga, et klubi peaks oma naba katkestama, et Bac jätkaks.

            Kommentaar


              Sagna uus leping peab olema hetkel prioriteet nr 1. Nagu sell mainis siis kvaliteet on paganama hea. Lisame hulka ka fakti, et mees on tulnud tagasi edukalt kahest järjestikusest jalaluumurrust siis on mees ka emotsionaalselt piisavalt tugev. Ei näe, et need "noored ja kiired" suudaksid temast paremini hakkama saada lähema kahe aasta jooksul (btw ega Sagna ise ka just eriline tigu pole). Kes üldse on praegu selline mees kes tuleks sisse ning suudaks teda asendada? Piszczek on pikalt vigane olnud (ja juba 29 saamas!), Vrsaljko ning Corchia kohta ei oska seisukohta võttagi kuna pole neid mängimas näinud üle 2 mängu, Coleman oleks ka tore valik kuid suure hinnalipikuga. Sisseelamisperiood tekitaks samuti kindlasti probleeme/ebakõlasi kaitses kui neid tarvis pole.
              Kuskil 70k kuni 90k +boonused oleks täitsa mõistlik lahendus 2-3 aastaks mehele kes on olnud klubis üks usaldusväärsemaid ning kindlamaid talasid juba pikki aastaid. Arvatavasti ka klubile kõige odavam lahendus. Hetkel tundub, et asjad hakkavad taaskord õiges suunas liikuma Arsenalis mis peaks ka temale asja ahvatlevamaks muutma. Kuid realistina peab mainima, et tundub siiski mees minekul olema. Monaco/PSG/Inter pakub mingit ulmepalka pikemaks perioodiks ning läinud ta ongi ja kes saab teda selles tegelikult süüdistada. Paremad aastad on ta nii või naa meile andnud, kahjuks aga on pidevalt olnud 2-3 muud nõrka lüli (või 10+ vigastust põhimeestele korraga) mistõttu ei ole tulnud tiitleid mis võinuks tulla.
              Jenkinson tundub minule kahjuks selline mees kes kõlbab klubis teiseks valikuks kuid esimeseks valikuks jääb lahjaks (prove me wrong!). Kuna tegemist on ka klubi tulihingelise toetajaga siis loodetavasti vähemalt hetkel on ta selle rolliga ka rahul.

              Kommentaar


                Algselt postitas manni Vaata postitust
                Ja sama sulle.
                Ja miks ma ei tohi Arsenali teemas sõna võtta. Miks ma pean selle kinni panema. Kas ma kuidagi häirisin sind v? Juhendasin jalkafriigi ilusasti enda lehele tagasi. Nüüd järgmine tuleb plõksima. Milles probleem?
                Facepalm. Et sa oled siis see, kellel voli inimesi ära ajada, kellel ka justkui õigus sõna võtta. Tore vunts ikka küll.

                Teemasse ka. Arsenal on tore sats. Kas Seamanil on peas veel pats?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Rosicky üle ääretult hea meel küll. Teenitud leping ja klubis kindlasti väga austatud mees kõigi poolt. Paljud noored on teda rollimudeliks nimetanud.

                  Sagnaga sooviks tõesti pigem kaubale saada kuna Jenkinsonil pole ka minu silmis piisavalt talenti, et pikkadeks aastateks temast esimesest valikut loota - selliseks 'cult heroks' ja vahetusmeheks soovin aga teda küll. Ehk kui Wenger näeb Bellerini selliseks meheks kasvamas siis Sagnale 2-3 aastat on hädavajalik. Kui ei näe, siis parem kohe ära osta uus mees 5 aastase lepinguga. Nimedega ei viitsi spekuleerima hakata kuna nagu ajalugu on näidanud siis ega me spekuleerides siin neile pihta just tihti ei saa. Paljud meist oskasid midagi arvata või teadsid meie huvist Monreali vastu üks päev enne tema ostu? Mitte keegi.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Üks huvitav lugu vahepeal avalikuks tulnud - Sanogo polevatki katki olnud septembrist saadik, vaid hoopis tegeles 4 kuud eraldi intensiivse treeninguga ja just lihasmass kasvatamiseks. Ausalt öeldes tundub teistsugune küll kui suvel U20 turniiril nähtud mees. Tundub, et plaan on temast füüsiline 'beast' ehitada. Nüüd oleks vaja näha kas tal selle taseme jaoks ka piisavalt lõpetamisoskust on.
                    Et Sanogo viidi toidulisandeid, steroide ja muid asju sööma mitmeks kuuks ja selleks, et ta dopingutesti tegema ei peaks ei mängitatud teda ja öeldi, et ta on vigane? Vähemalt minule jääb selline mulje. Kusjuures minul on väga hea meel, et Bac nii palju ette ei trügi, sest seda teeb Gibbs ja kui mõlemad ette tormavad, siis jääb vastatel liiga palju ruumi hullamiseks. Mäletan, et mõni hooaeg tagasi oli Realil äärekaitsjad ramos ja Marcelo kes aina kappasid ette ja kontratest löödi Realile sajaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Et Sanogo viidi toidulisandeid, steroide ja muid asju sööma mitmeks kuuks ja selleks, et ta dopingutesti tegema ei peaks ei mängitatud teda ja öeldi, et ta on vigane? Vähemalt minule jääb selline mulje. Kusjuures minul on väga hea meel, et Bac nii palju ette ei trügi, sest seda teeb Gibbs ja kui mõlemad ette tormavad, siis jääb vastatel liiga palju ruumi hullamiseks. Mäletan, et mõni hooaeg tagasi oli Realil äärekaitsjad ramos ja Marcelo kes aina kappasid ette ja kontratest löödi Realile sajaga.
                      Ega Sagna trügib ka sageli ette. Lihtsalt kasutegur on sellel väheke kõikuv.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Lihtsalt kasutegur on sellel väheke kõikuv.


                        Sagna ründemäng on väga arvestataval tasemel. Tsenderdused on kordades paremad kui Gibbsi või Monreali omad. Kahju lihtsalt, et suur osa Sagna poolt loodud võimalustest raisatakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas acca Vaata postitust


                          Sagna ründemäng on väga arvestataval tasemel. Tsenderdused on kordades paremad kui Gibbsi või Monreali omad. Kahju lihtsalt, et suur osa Sagna poolt loodud võimalustest raisatakse.
                          sama väite võib esitada ka Gibbsi ja Monreali kohta. Kokkuvõttes kõik 3 jooksevad ja ründavad aga viimane sööt on kõigil 3 l kõikuva tasemega. See on rubriik kus oleks arenguruumi kõigil kolmel tegelt. Muidugi suur osa raisatakse aga suur osa läheb ka piima järele siiski ilma kellegi kaasabita.
                          PS- ei maksa teha valesid järeldusi nagu oleks minu meelest kõik meie äärekaitsjad ja eriti Sagna kuidagi väga kehvad. Vastupidi - ma olen nende kõigiga täitsa rahul (okei Monreali paar viimast ettastet on tema närvisüsteemi tugevuses küll kahtlema pannud - aga noh nüüd on temalgi tänu Gibbsi vigastusele võimalus ennast uuesti tõestada - ja parem oleks kui teeks seda edukalt). Lihtsalt kogu mu jutu mõte on see, et üle tähtsustada Sagna rolli ja asendamatust pole ka vaja. Kurat ei ole ta mingi pagana Cafu või Dixon või Lahm, et nii võimatu asendada oleks - Laurenist üldse rääkimata .

                          Kommentaar


                            Heh,
                            Laureni meenutamine pani netis sobrama, et leida vastus küsimusele, et kes olid meil paremkaitses 2006-2007 hooajal, kui Lauren oli läinud ja Sagna veel tulemata.
                            Wikipeedia järgi said meil siis platsile sellised mehed nagu Justin Hoyte ( kokku 36 korda ) ja Emmanuel Eboue (35 korda ) - vot olid ajad

                            Kommentaar


                              Ei saa ka sellest kriitikast aru. Enne neid vigastusi oleks vabalt väitnud, et tegu on Premmi parima paremkaitsjaga. Eks pärast seda on kohati käinud üle kivide ja kändude, nt see kerge brainfart vs Manu, kuid viimasel ajal on jälle väga hea, kindel ja usaldusväärne. Hetkel on küll kedagi paremat sellele kohale raske leida.
                              Enamus rünnakuid on just käinud ju läbi parema ääre ja ta jagab just väga häid tsenderdusi.
                              Samas olen ka tähele pannud, et äärekaitsja kohta on ta ka väga hea peaga mängija, üsna tihti avab Szczesny palli just paremale äärele, kust tema edasi jätkab.

                              Kommentaar


                                Huvitav kas täna Joel Campbelli ka näeme.Isiklikult pole teda veel kordagi mängimas näinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X