320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sel ajal oli teistsugune süsteem. 6 alagruppi kust võitjad said edasi + 2 parimat runner-upi.
    12 punktiga kolmandaks jäämine oma alagrupis on kergelt öeldes hämmastav tulemus.

    Kommentaar


      Samas Wengerile 'lose-lose' olukord. Oleks lasknud Özilil puhata ja sama suhkam tulnud oleks kriitikat tulnud, et miks vastaseid alahinnati, b-satsiga mindi ja oma lolluse tõttu grupis teiseks jäädi? Nüüd aga läheme City vastu võõrsil ilmselgelt punases Giroudi ja Öziliga. Sagna vigastus oli ka ilmselt halvima ajastusega üldse. Jenkinson on nii masendavalt pika puuga nõrgim lüli, et lausa kurb. Eelmise hooaja alguses ma tõesti vaatasin, et poiss oli suvega korralikult juurde visanud aga pärast seda on suurem osa starte täielikult metsa läinud.

      Iseenesest on järgmise kahe mänguga seis naljakas - 2 punkti oleks vast isegi parem tulemus kui 3 mõnes mõttes. Samas City away on üks raskemaid mänge liigas hetkel ja nagu mainitud siis Maureeniga on Wengeril siiani kehvad lood olnud. Õnneks selleks ajaks on meil 9 päeva puhkust seljataga ja vabandusi pole, tuleb lihtsalt ära teha üks kord.

      Ning pressikalt uudised, et Sagna on loodetavasti homme terve. Poldi ka. Awesome.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        http://www.arsenal.com/news/news-arc...es-for-2014/15

        8 aastat ilma ühegi saavutuseta.Klubi on tugevalt kasumis.Kalleimad piletid kogu riigis.
        Inglismaal inflatsioon 2,2%(oktoobris vähemalt oli selline protsent) nad tõstavad 3% ning väidavad veel, et see on inflatsiooniga ühes joones.
        Türakari

        Kommentaar


          VIimane muutus hindades oli 2011, mistõttu inflatsioonile viide on kõigiti asjakohane. Tõstku aga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            http://www.arsenal.com/news/news-arc...es-for-2014/15

            8 aastat ilma ühegi saavutuseta.Klubi on tugevalt kasumis.Kalleimad piletid kogu riigis.
            Inglismaal inflatsioon 2,2%(oktoobris vähemalt oli selline protsent) nad tõstavad 3% ning väidavad veel, et see on inflatsiooniga ühes joones.
            Türakari
            Özili plönn vaja tagasi teenida ju.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              VIimane muutus hindades oli 2011, mistõttu inflatsioonile viide on kõigiti asjakohane. Tõstku aga.
              See ei ole argument tõstmiseks jalgpalliklubis. Kohe aru saada, et inimene töötab struktuuris, ega siis ei saagi hinnatõuse/süsteemi kritiseerida.

              Loe teised argumendid ka läbi, ÄKKI siis suudad veidigi mõista, miks see hinnatõus vale on.
              Ah jaa, lisaksin veel juurde, TV miljardid, mis iga aasta Premieri klubide vahel ära jagatakse ning lisaks riigi kalleimatele, on need ühed kallimad kui ka teiste suurte liigade seas:

              http://www.theguardian.com/news/data...-league-europe

              http://comparetheleagues.com/european-league-finances/

              http://www.bbc.com/sport/0/football/24086153


              Sleepwalkingule veel - tore, et üks eestlane teenib nii palju, et teda tema toetatava klubi pileti hinnatõus ei morjenda ning sellele lausa kaasagi elada suudab.
              Vabandan muidugi kui sa kohapeal kaasa elamas ei käi ning see sind ei puuduta.


              Ei pretendeeri ise mingile superfänni tiitlile, kaugeltki mitte ning ca 7 aastat tagasi tõesti teadsin vaid paari Arsenali mängijat ja ca 55st mängust aastas külastan 2-3 aga sellegipoolest pole hinnatõus hetkel päris aus

              Kommentaar


                Jah, ma tean suures plaanis palju maksavad jalgpallipiletid Euroopas. Jah, ma olen ka Arsenali rahavoogudega põgusalt tuttav. Jah, ma tean, et Arsenalile tuleb lähiaastatel sisse rohkem raha kui lähiminevikus, tulenevalt suurematest telerahadest ja asjalikumatest sponsorlepingutest. Aga sellegipoolest. Mis loogika on selles, et piletihinnad ei peakski enam kunagi tõusma? Palkade ja muude hindade kasvades? Sellise hooajapiletite järjekorraga nagu Arsenalil on (väidetavalt ca 30-40000)?

                Ja tänan minu pärast muretsemast. Leian vajadusel selle lisa £1.50 (umbes niipalju keskmine mängupilet kallineb) ka klubi heaks ja ei jäta sellepärast sõitmata.

                Kommentaar


                  Kui ei väljendanud ennast täpselt/jätsin midagi välja siis teen seda nüüd: Hinnatõus hetkell (järgmisest hooajast), tuginedes minu esimese ning teise postituse argumentitele ja tegelikult pole ka vahet kas meile eestlastele või kohapeal elavatele nädalast nädalasse käivatele inglastele, ei oleks minu hinnangul aus.

                  rant over

                  Kommentaar


                    Millal veel oleks parem hetk hinnatõusu teha või sellest teatada? Tuldi just võlakoorma alt välja, tehti rekordost, CLi surmagrupist saadi edasi ning hetkel ollakse tabelis 5 punktilise vahega esimesed.

                    See piletihindade teema on üks õnnetu püramiid mida mööda liugu alla lasta. Oleks hinnad odavamad saaks kindlasti ka staadionil atmosfääri tunduvalt paremaks kuna hetkeseisul on ju valjuhäälsemad toetajad pubidesse tõugatud ning nende arvelt turistid sisse toodud. Muidugi pole viga kui kaugelt tuled klubi toetama, aga selleks võiks ka mõned chant'id ära õppida ning vähemalt proovima natuke häält teha omade toetuseks. Enamus praegu lihtsalt vaatab vaikselt ning naudib "filmi" vahepeal ahhetades, ohhetades, rõõmustades ja pead kinni hoides.

                    Hoeness on kunagi öelnud season ticketite kohta:
                    In the soundbite, from last year, he says: 'We could charge more than £104. Let's say we charged £300. We'd get £2m more in income but what's £2m to us?
                    'In a transfer discussion you argue about that sum for five minutes. But the difference between £104 and £300 is huge for the fan.
                    'We do not think the fans are like cows, who you milk. Football has got to be for everybody.
                    'That's the biggest difference between us and England.'


                    Arsenalil on season ticket kuskil 1000 ringis vist. Ehk siis kuskil väga umbropsu ca 9 miljonit aastas piletihinna pealt juures võrreldes Bayerniga (kui just Hoeness ei valetanud). Seda muud nodi mis seal staadionil kohapeal müüakse läheks nagunii samasuguse reega edasi ükskõik kes vaatama läheb ning see on see mis klubi huvitab.
                    Eks peab ka klubi seisukohta mõneti mõistma, see summa ei ole ju tegelikult väike. Selle eest saaks hankida ühe Gervinho/Ramsey/Jeffersi arendamiseks lootes, et ehk joppab. Aga ausalt õeldes on minu silmis toetajate jaoks see 1000 naela suurem summa kui klubi jaoks see teenitav +9 miljonit. Klubi aga nii ei leia ja kuna season ticketite järjekord on pikk siis seega on rahvas küllalt rikas, et saab hindu tõsta.

                    Kommentaar


                      Mis maalt need hinnad hakkavad nüüd siis?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        John Cross kirjutab Mirroris, et Sagna on lähedal 2 aastasele pikendusele. Get in!

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Arsenal XI:*Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Wilshere, Ramsey, Ozil, Walcott, Giroud

                          Subs: Fabianski, Vermaelen, Arteta, Rosicky, Cazorla, Gnabry, Bendtner
                          Tundub uhke...

                          Kommentaar


                            Väga julge koosseis, keskväljal peaks värskust jaguma, Özil+Theo osaliselt vastaste rünnakuindu vähendama. Gibbsi puudumine on ootamatu. Kui kaotus peaks tulema, siis on lihtne see tema kaela ajada.

                            Pink ründav, kui Sagnaga midagi juhtuma peaks, liigub Ramsey ilmselt tema kohale.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Mis Gibbsil viga on? Kuskilt jäi meelde, et City keskkaitsepaari moodustavad täna Kompany ja Demichelis, seega Oliveril tuleb täna mõnus maadlustrenn. Loodetavasti unustab Clichy Theo ära ja jääb Theole seda jooksuruumi sinna keskkaitse taha, sest Demi just väga kiire pole ja Kompany ka alles tuli tagasi. Kui Sagna peaks vigastada saama, tuuakse sinna asemele Kos ja keskele Verma, ma usun, või liigutatakse Flamster paremale, kus ma olen teda mängimas näinud. Aga ilusat mängu.

                              Kommentaar


                                Kõik alavormis olevad poisid pingil - Cazorla, Arteta & Gibbs üldse väljas.

                                No paneme nad siis end tundma kui võõrsil ja proovime ära lüüa. Taha jäädes ei ole me veel ühtki mängu võitnud see aasta.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X