320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat küll, jälle nurgalöökide ajal mingi tsoonikaitsepask.
    Vastane saab praktiliselt iga nurgalöögi ajal löögile.

    Ja äärekohtunik võtab Arsenalile järjest mingeid olematuid suluseise...

    Kommentaar


      Suured kingitused tuleb ju teha Cityle,siiski jõuluaeg.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Mitte üldse paha pärast, aga kas kellelegi veel tundub, et Kosselni on veits kalkunikulliemanda näoga?

        Kommentaar


          kohutav mäng Arsenali poolt...

          Kommentaar


            Ega kui kaitse mitte kui midagi ei jaga siis pole midagi teha.
            Igas asendis on City parem täna.

            Kommentaar


              Õnneks magasin alguse maha ja teisest poolest ei tahtnud vaadata. Paluks kahe lausega mäng kokku võtta.
              Gunner since 97

              Kommentaar


                Kõik otsused, mis tavalisel päeval oleks meie kasuks vilistatud, need jäid vilistamata. Kas Oliver mõne maadluse ka võitis, mulle tundus, et Demi ja Kompany lustisid temaga. Kogu keskväli peale Theo ja Flamini mängisid keskpäraselt. City mängis väga agressiivselt ja see tõi neile edu. Ei ole katki midagi, tuleb nüüd puhata ja siis Moul munad maha võtta.

                Kommentaar


                  Täielik WTF mäng. Giroud, Wilshere ja Monreal suutsid sirge molliga lati alt läbi kõndida. Giroud ei suuda palli väravasse toimetada, Wilshere ei suuda mitte ühtegi söötu kohale toimetada ja Monreal ei saa üldse aru, mis kaitsvas faasis tegema peab. Peale selle sai peatreener ka ikka korraliku pirukaga hakkama. Mis kuradi vahetused? Siis, kui meeskond hakkab juba oma mängu näitama tuuakse peale Gnabry??? ja peale seda vahetatakse Giroud Bendtneri vastu ja hakkatakse ilma mänguplaanita mingit täieliku gung hod mängima. Ja, et sellest veel piisavalt ei ole, siis tundus, et meeskondlikult on trennis kõvasti valesööte harjutatud-huvitav oleks teada palju nende keskväljamaestrote sööduprotsendid olid.
                  Et terve post nii masendav ei oleks, siis pluss poolele võiks Walcotti kanda, hurraa!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manni Vaata postitust
                    Õnneks magasin alguse maha ja teisest poolest ei tahtnud vaadata. Paluks kahe lausega mäng kokku võtta.
                    Kui tennisetermineid laenata, siis Arsenal tegi kaitsefaasis lubamatult palju pealesundimata vigu. Tugevasti annab tunda Giroud'i ja Ramsey hoo raugemine, neist kahest eriline ebaõnnesõdur oli täna prantslane. Özil näikse samuti väsinud olevat. Mõned kahtlased suluseisu otsused olid ka, aga samas teist mängu teeme ise selliseid prohmakaid, et hoia ja keela. Kui end venelaste vastu kokku ei võeta, siis võib tiitlilootused maha matta.

                    Kommentaar


                      Vaatasin kah üle pika aja premmi ja vot kus pagutati, lausa 9 väravat. City lendas põhimõtteliselt täis tuuridel peal ja oli tõesti energilisem, Arsenal oli suht uimane. Neutraalse vaatajan peab mänguga rahule jääma, löödi palju ilusaid väravaid.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        Täielik WTF mäng. Giroud, Wilshere ja Monreal suutsid sirge molliga lati alt läbi kõndida. Giroud ei suuda palli väravasse toimetada, Wilshere ei suuda mitte ühtegi söötu kohale toimetada ja Monreal ei saa üldse aru, mis kaitsvas faasis tegema peab. Peale selle sai peatreener ka ikka korraliku pirukaga hakkama. Mis kuradi vahetused? Siis, kui meeskond hakkab juba oma mängu näitama tuuakse peale Gnabry??? ja peale seda vahetatakse Giroud Bendtneri vastu ja hakkatakse ilma mänguplaanita mingit täieliku gung hod mängima. Ja, et sellest veel piisavalt ei ole, siis tundus, et meeskondlikult on trennis kõvasti valesööte harjutatud-huvitav oleks teada palju nende keskväljamaestrote sööduprotsendid olid.
                        Et terve post nii masendav ei oleks, siis pluss poolele võiks Walcotti kanda, hurraa!
                        Nu tegelikult pole ju hullu kaotate esinelikule aga "omamängud" v6tate ära on ikka tiitel teie,aeg on näidanud,et chelsea City tott manu annavad ikka vääga palju punkte ära.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri
                          Jääme bänni ootama FAlt
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Automated decision making for the real world.


                            Kommentaar


                              Cityle 3 lüüa pole paha. Edale 6 lasta lüüa on paha.
                              Vilega mehi ma enamast ei kommenteeri, aga täna jättis see ahv ühe pennu Arsenali kasuks andmata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Tundub, et sai närve hoida kuna mängu ei näinud. Liveblogist hiljem järgi lugedes sain aru, et küljekohtunikud olid joobes
                                Eks karta oli, et kerge mäng see pole ning fakti, et meie eelmine mäng oli kolmapäeva õhtul ja see tänane tuli nii varakult peale meie mehi ei aidanud absoluutselt ning oli vesi $hitty veskile. Aga väravaid vaadates võib küll küsida, et mida kuradit. Lihtsalt kingiti olukorrad kätte. Nüüd peab siis kodus teised rahabossid ära võtma.

                                Kosi põlv

                                Kommentaar

                                Working...
                                X