320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Buss ja Dean, fantastiline combo!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      punane pigem ja penalti oli ka üsna selge siiski

      Kommentaar


        Algselt postitas Spade
        Esimese poolaja põhjal võib täitsa aru saada, miks see tüüp viimast nädalat FIFA embleemi oma rinnal kannab!
        PS! Mitte, et mõni pennu oleks saamata jäänud. Pigem vihjan sellele, et mõlemal tiimil on umbes kaks kollast saamata.
        Kollane? Üks ahv jäi punasest ilma.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kollane? Üks ahv jäi punasest ilma.
          Kollane.

          Edit: Igaks juhuks täpsustan, et reegliraamatus järge ei ajanud. Aga no ei ole punane ju?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Giroud on üldse platsil või äkki mängib mõne muu nime all?

            Kommentaar


              Penalti oli küll ilmselge, kuid punase suhtes ma võtaks veits vabamalt. Ei taha väita, et ei oleks võinud punast anda, kuid andmata penalti üle olen ausalt öeldes pahasem. Muidu üleüldse lasti väga räpaselt sinistel mängida - meie poolelt (kahjuks (?)) ainult Rozza proovis samaga vastata.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Buss
                Arsenal ise ka suhteliselt passiivne olnud arvestades seda et siiski kodumänguga tegu, vahepeal lasti sinistel ikka väga rahulikult edasi-tagasi kiigutada seda palli
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  lihtsalt nii frustreeriv on seda mängu vaadata..
                  Rosicky ja Arteta annavad niipalju neid valesööte, et süda on paha. Özil on kuskil lampi äärel kotte sügamas, Giroud on vist Poldi ja muude loomadega pingil. lihtsalt kohutav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    lihtsalt nii frustreeriv on seda mängu vaadata..
                    Rosicky ja Arteta annavad niipalju neid valesööte, et süda on paha. Özil on kuskil lampi äärel kotte sügamas, Giroud on vist Poldi ja muude loomadega pingil. lihtsalt kohutav.
                    Kohtunik on ka tore muna ikka. Ei viitsi oma tööd teha, mõtted juba homsel vist.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Sellise mängupildi põhjal hea, kui mehed tervetena koju jõule pidama jõuavad...
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar




                        Jälle üks pärl Deani klassikute hulka. Not a freekick.

                        Ei, Özil ei ole kükakil. Paksperse on õhus.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Parim tulemus, aitäh!

                          Kommentaar


                            Mõttetu mäng, Chelsea @ Old Trafford vol 2, aus tulemus.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Igav ja halb mäng mõlemalt poolelt. Lahe muidugi, et me vahetusi teha ei proovinud. Giroudil ju 2 võimalust oli aga ei tulnud ära.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                See Urruaugu tiim võiks tulla ja võtta selle Kantossipea vol 2 ka endale.
                                Mike Dean, oi oi oi
                                Kui need kaks tegelast välja jätta, siis igati aus tulemus. Igav
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X