320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Jah seda küll. Viimane on täielik torm veeklaasis. Üldse see poliitkorrektsus jalgpallis ajab öökima. Särke seljast võtta ei tohi - reklaamid ei jää näha. Vastasfännidele zeste teha ei tohi - hakkavad mässama. Oma fännidega koos tähistada ka vist ei tohi kui õieti mäletan - ka pidi provotseerima. Fännid ka üldse parem istugu toolil ja olgu tasa jne jne.
    Täpselt
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Hey kahurid, küsimus järgmine: plaan minna mängu vaatama, kas mul on reaalne võimalus saada 29.märtsi kohtumiseks Cityga piletit? Red memberit ma see aasta ostnud pole. Pole varem käinud ning absoluutselt ei kujuta ette kui kiirelt need piletid lähevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
        Hey kahurid, küsimus järgmine: plaan minna mängu vaatama, kas mul on reaalne võimalus saada 29.märtsi kohtumiseks Cityga piletit? Red memberit ma see aasta ostnud pole. Pole varem käinud ning absoluutselt ei kujuta ette kui kiirelt need piletid lähevad.
        Ja kui keegi jagab personaalselt infot selle kohta, siis võiks mulle ka jagada. Ise soovin hooaja lõpupoole mingit mängu näha ja vabalt võib olla madalama kategooria mäng.

        Kommentaar


          mu arust see kui keegi kuskil rinnad kokku paneb või niisama puseldakse natuke, see käib asja juurde. ei mõtle küll et päris nhl peaks asi olema, aga mingi seelaadsed kuklaga pusklemised nagu nüüd, need ei peaks mainimistki väärima. kui korduvalt siis mõlemale kollane ja korras selle asjaga. teisalt vastupidi, kui lõpus see spursi mängija oleks päriselt tallunud näppudel, mitte näidanud ainult,et ta saaks või tahaks, sellised olukorrad vääriksid karisusi, sest need kuuluksid sihiliku vigastamise alla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Hey kahurid, küsimus järgmine: plaan minna mängu vaatama, kas mul on reaalne võimalus saada 29.märtsi kohtumiseks Cityga piletit? Red memberit ma see aasta ostnud pole. Pole varem käinud ning absoluutselt ei kujuta ette kui kiirelt need piletid lähevad.
            City mängule ilma red memberita läbi Arsenali koduka vast ei saa. Üldjuhul kui mäng red memberitele avaneb siis on piletid läinud nagu soojad saiad, eriti sellise kaliibriga mängule. Kui kuskilt saab siis vast mingilt piletiedasimüüja saidilt, aga need võtavad päris palju vahelt. Ja eks alati saab ka loota, et ehk keegi lükkab oma piletid müüki (https://twitter.com/arsenal_tickets võib nt abiks olla).
            Madalama kaliibriga mängud tunduvad küll tõenäolisemad, et ehk jääb peale red membereid ka sinna midagi alles (kohad ei ole üldjuhul siis just kõige paremad, aga eks emotsioon on kõige tähtsam). Kuid peab nentima, et ka seda juhtub üsna harva. Staadion on siiski 'close to full house' iga mäng, eriti praegusel hooajal kus meil ka täitsa korralikult minemas on.
            Eelmine hooaeg sai ise red member tehtud, et mängul käia. Sel hooajal pikendanud kahjuks pole. Muidu saanuks kontot ja kaarti rahulikult jagada.

            Kommentaar




              Hahaa...

              Kommentaar




                Theo on trendilooja
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Theo on trendilooja
                  nope
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                      "Wenger ready to up Suarez bid to £40,000,004.58P".

                      pilt
                      Kas FA Cupi mängude piletid on liigamängude omadest tunduvalt odavamad? Või kuidas nendel fännidel veel pärast pileti soetamist raha alles jäi?
                      Ehk minu meelest võiks piletihindu veel tõsta, et fännidel mängule tulles ei oleks enam mitte sentigi mingit raha üle, et seda staadionil veel loopida saaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        pilt
                        Ma pakuks veel, et mitu korda me Shite Hart Lane'il tiitli oleme võitnud

                        Anyway. Konkreetset infot pole veel kuskilt küll tulnud aga kuulukate kohaselt Bendtner 4-6 nädalat ja Walcott vähemalt 4 nädalat. Lisagem Ramsey vähemalt 2-3 nädalat ka veel juurde ja tulime jõulu ja uusaasta perioodist ikka korralike kadudega välja.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Gibbs ka vist veel nädal-kaks väljas.

                          Kommentaar


                            Arsenal forward ruptured his anterior cruciate ligament in Saturday's FA Cup third-round tie against Tottenham


                            Well, fuck.

                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Karma Bitch. Trolli veel teisi

                              Kommentaar


                                Mnjaaah fuuuuuk. Aga kes ütles, et elu peab ilus olema?
                                Gunner since 97

                                Kommentaar

                                Working...
                                X