320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähemalt ei saanud tappa, seegi hea.
    Robben võib merväkke sukeldujaks minna.

    Edit: ja võiks sinna põhja ka jääda.
    Gunner since 97

    Kommentaar


      Mida Sleep juba ütles.
      Super töö Fabianskilt penalti tõrjumisel. Üldse hea mäng temalt jälle.

      Kommentaar


        See punane j22b nyyd kripeldama natukene. H2sti m2ngiti Bayerni vastu v66rsil, midagi halba pole 8elda, loodetavasti suudetakse v6tta viigist m6ni positiivne emotsioon kaasa ja Tottenham kotti pista Pyhap2eval.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Parem ilus kaotus kui kole võit.
          Ma nüüd võõrkeeles veits, aga what the fuqq?


          Aga arsele propsi. Puudu jäi küll palju, aga mis konkureeriva klubi toetaja vaatevinklist tähtsamgi veel, näidati, et ka Bayerniga on võimalik mängida. Restecp.

          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Ja ehk on Robbenil õhtuti vähemalt natuke piinlik.
          word.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Buss sai pargitud, aga kontrolöride eest ära jooksnud jäneseid polnud, või jäid need üksikud üritused poolikuks.

            Kokkuvõttes saigi tänasest maksimumilähedane välja pigistatud - haledalt peksa ei saanud ja meeste enesekindlus mingit hoopi kah mitte. Päid norgu kindlasti ei lasta ja mul on üleüldse tunne, et see on pigem fännide pärusmaa ja leheneegrite ülesanne mingit draamat otsida seal, kus seda pole.
            Supplies!

            Kommentaar


              Muide, Merte - Kos on väga kõva kaitsepaar, suur kiidulaul.

              Kommentaar


                Seekord siis nii. Olgem ausad, ilma punase kaardita, või tegelikult Mesuti realiseeritud pendlaga, oleks see paar väga kõva asja korraldanud.

                Edit: Robbeni osas jagan eespool kõnelejate arvamust - mine sukeldumiskoolitustele instruktoriks või midagi.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Mäng igati nauditav, kahjuks jäi puudu aga pandi lõpuni välja, eriti pärast Podolski (mida vittu moodi see sealt sisse läks) väravat. Propsi kuhjaga
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Poldi vajutas kogu oma endise tööandja vastu kogunenud vimma selle palliga ühes Neueri selja taha.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Vähe asisema söödu andnud Giroudile ja oleks teine ka otsa tulnud ja oleks ikka väga põnevaks läinud. Aga nagu mu hää sõber ütleb, oleks on pede.

                      Algselt postitas Daniel Taylor ‏@DTguardian
                      Wenger press conf. "Overall in the two games what made the difference was the decision to send our goalkeeper off."
                      Wenger: "Robben is very good at getting the maximum of nothing. He is a great player, but also a good diver."
                      Wenger also says Mesut Ozil's hamstring injury "looks quite serious - out for at least a few weeks."
                      Wenger: "Good luck to Bayern, they are a good side but I think they are more vulnerable than last year.
                      Wenger not going quietly but admits Podolski goal was fortunate. "It looked to me a foul, yes."
                      Wenger finishes by renewing complaint about Robben. "He gets past the player, then he actually slows down, looking for the foul."
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Özili uudis on küll jama, pea igas mängus järgmine mees kaotada on päris ohtlik. Õnneks paar meest on veel pingilt võtta, saavad Rosicky ja Podolski ja Ox rohkem põhis alustada, aga mõni mees võiks juba tagasi ka tulema hakata.

                        Kommentaar


                          Fan 1: What about last season?
                          Fan 2: What about it?
                          Fan 1: They were rubbish. They were fucking rubbish.
                          Fan 2: They weren't that bad.
                          Fan 1: They were fucking rubbish last year. And they were fucking rubbish the year before. And I don't care if they are top of the League, they'll be fucking rubbish this year, too. And next year. And the year after that. I'm not joking.
                          Fan 2: I don't know why you come, Frank. Honest I don't.
                          Fan 1: Well, you live in hope, don't you?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manni Vaata postitust
                            Vähemalt ei saanud tappa, seegi hea.
                            Robben võib merväkke sukeldujaks minna.

                            Edit: ja võiks sinna põhja ka jääda.



                            Ma ei taha mida õhutada vms, aga kas Santi ei astu talle mitte vasaku kanna peale? Peale seda ei pane Robben seda jalga enam maha, ehk ei teinud rohkem samme selle jalaga. ( täiesti erapooletu mees olen)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                              Ma ei taha mida õhutada vms, aga kas Santi ei astu talle mitte vasaku kanna peale? Peale seda ei pane Robben seda jalga enam maha, ehk ei teinud rohkem samme selle jalaga. ( täiesti erapooletu mees olen)
                              Star studded sham!
                              Gold plated cheat!
                              Diamond studded fake!

                              ..sorry, ei suutnud vastu panna.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                                http://ristnurk.soccernet.ee/artikke...kois-voi-santi


                                Ma ei taha mida õhutada vms, aga kas Santi ei astu talle mitte vasaku kanna peale? Peale seda ei pane Robben seda jalga enam maha, ehk ei teinud rohkem samme selle jalaga. ( täiesti erapooletu mees olen)
                                Ilmselgelt ei saa seda olukorda kutsuda sukeldumiseks. Ma kohe alguses vaatasin, et Santi astus, aga mis teha, kui meedia hakkab kohe lampi pasundama ning paljudel silmanägemisega probleeme. Penaltiolukord oli hullem daiv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X