320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Henry muidugi. Minu meelest see lõhnab teadliku Puma kampaania järele.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Henry muidugi. Minu meelest see lõhnab teadliku Puma kampaania järele.
      Näeb välja kui noor spike lee.
      Henry brasiilias ei ole mm kommimas?
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Näeb välja kui noor spike lee.
        Henry brasiilias ei ole mm kommimas?
        Ju on siis tagasi. Kuskilt jooksis läbi ka, et lõpetas kommenteerimise ja on naasmas New Yorki. Ju siis hüppas teel Londonist läbi

        Kommentaar


          Henry muidugi. Kurat, Arsenali fänn võiks oma meeskonna legendi ka päikeseprillidega ära tunda.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Henry muidugi. Kurat, Arsenali fänn võiks oma meeskonna legendi ka päikeseprillidega ära tunda.
            Minu meelest identiteedi küsimus ei tekkinud teps mitte Arsenali fännidel

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Minu meelest identiteedi küsimus ei tekkinud teps mitte Arsenali fännidel
              Ei, see oli sinule suunatud.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Ei, see oli sinule suunatud.
                Mismõttes minule ???

                Kommentaar


                  Tundub pigem mingi suvaline jorss, kes Türgist just puhkuselt tuli.

                  Kusjuures, 3-4 kuud tagasi olid aasias tänavalettidel täiesti reaalselt olemas need Arsenali Adidase särgid ...

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Mismõttes minule ???
                    No pildil ei ole Henry näo ega kehaga inimene lihtsalt. Pealegi on tal praegu käed täis tatoveeritud. Pildil on keegi tundmatu 25 aastane must vuntsidega mees.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      No pildil ei ole Henry näo ega kehaga inimene lihtsalt. Pealegi on tal praegu käed täis tatoveeritud. Pildil on keegi tundmatu 25 aastane must vuntsidega mees.
                      Purk ma unustasin need tätoveeringud. Nägu on küll nagu üks ühele. Ja kehaehitus ei ole argument - jalgpallurid on siiski üldiselt üsna õblukesed poisid ükskõik kui musklis nad promopiltidel või platsil teiste omasuguste seas tunduvad.
                      Kurat see on küll piinlik lugu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Purk ma unustasin need tätoveeringud. Nägu on küll nagu üks ühele. Ja kehaehitus ei ole argument - jalgpallurid on siiski üldiselt üsna õblukesed poisid ükskõik kui musklis nad promopiltidel või platsil teiste omasuguste seas tunduvad.
                        Kurat see on küll piinlik lugu.
                        Ma juba peaaegu hakkasin uskuma, et tegu võib olla nimetatud Juventuse flopiga, kuid tuli välja, et tegu on ikkagi lihtsalt suvalise mustanahalise Super Marioga.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar



                          Pole ju Henry nii musklis midagi. Kuradi järgiaimaja see vend seal metroos - ainult tätoveeringud on puudu

                          Kommentaar


                            Legevunts







                            Mis sitt selle manusega on? Retrieve remote file and reference locally eest on linnuke ära võetud.
                            Lisatud failid
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              hull peast. Kui vaja siis ma tunnen paari inimest Tartus Raja tänaval. Saan sulle pehmed seinad organiseerida.
                              Haha, no vaatame! Suve alguses peab ikka optimistlik olema ja asja huurmoriga võtma

                              Tänased uudised räägivad veel kindlamalt, et Alexis on tulemas. Tema agent olevat lausa Arsenali, Özili, Giroudi, Cazorla ja Arteta kontosid Twitteris jälgima hakanud. Kindel märk! Teine kes sotsiaalmeedias kära tekitab on Mathieu Debuchy - eemaldas biost seotuse Newcastle'iga ning on väidevalt väga lähedal Londonisse kolimisele.

                              What a time to be alive!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Eelistaks isegi Debuchy'd Aurier'ile. Khedira oleks kena ning siis üks korralik ründaja ka palun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X