320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
    Pepe Reina kõlakad liiguvad, minu arust see mees oleks teile isegi esimeseks parim
    Ei teagi kas nutta või naerda.

    Kommentaar


      Vaikselt hakkab tulema ...

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Supplies!

        Kommentaar


          Looking good
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            hunnik ilusat kraami. Noh vähemalt minu meelest

            Kommentaar


              Ja üldiselt ma julgeks öelda, et Sanchez on meie mängija. Kahtlustan, et ametlik kinnitus tuleb neljapäeval koos uue särgiga.

              Kommentaar


                Tundub, et järgmise kuu palga võib otse ArsenalDirecti vist kanda jah. Üsna palju ilusat kraami. Võiks seekord nimedega ka võtta vast särgid ... Ramsey, Koscielny, Özil?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Bergkamp on kõige kindlam valik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tundub, et järgmise kuu palga võib otse ArsenalDirecti vist kanda jah. Üsna palju ilusat kraami. Võiks seekord nimedega ka võtta vast särgid ... Ramsey, Koscielny, Özil?
                    Vermaelen
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Vermaelen
                      Haha, loodan, et selle võite oma Chevy märgiga laualiniku peale trükkida pigem
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Ja üldiselt ma julgeks öelda, et ...
                        Ja julgeks öelda, et Arsenal will appoint new fitness coach...

                        Linkisin vana kuulujutu, aga samuti tundub, et kohe peale MM-i tõesti reaalsuseks saamas. Kui nii, siis üks viimase tosina aasta huvitavamaid (tähtsamaid?) lükkeid üleülttse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxx Vaata postitust
                          Ja julgeks öelda, et Arsenal will appoint new fitness coach...

                          Linkisin vana kuulujutu, aga samuti tundub, et kohe peale MM-i tõesti reaalsuseks saamas. Kui nii, siis üks viimase tosina aasta huvitavamaid (tähtsamaid?) lükkeid üleülttse!
                          jah - vähemalt tundub et vigastuste murega tegeldakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Ja üldiselt ma julgeks öelda, et Sanchez on meie mängija. Kahtlustan, et ametlik kinnitus tuleb neljapäeval koos uue särgiga.
                            Teeme mõned õlled minu pehmete seintega toas Raja tänaval homme announcemendi puhul?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Teeme mõned õlled minu pehmete seintega toas Raja tänaval homme announcemendi puhul?
                              Kaugeks jääb hetkel - aga noh õlled võib sellegi poolest teha - lööme vaimus kokku
                              Ma küll arvan, et teadaanne tuleb koos uue kostüümi esitlusega.

                              Selline tore klipp - Wengerilt küsiti üleminekute kohta Brasiilias

                              Kommentaar


                                Kuulduste kohaselt on Debuchy diil tehtud. 10m£ + boonused. 4-aastane leping.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X