320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kütame siis veel hagu juurde Benzema kõlakatele

    Pedro Pinto (CNN) has just said on ESPN that Real are 'strongly considering' a Benzema bid they have received.

    See Pedro Pinto peaks olema päris tõsiseltvõetav ajakirjanik.

    Pole kinnitust, et see väidetav pakkumine on Arsenalilt. Ja ma ei julge kinnitada ega ümber lükata selle avalduse tõepärasust.
    Aga tundub, et ma olen ka vähemalt osaliselt siiski sinisilmne ja loodan, et asja, mille ümber on nii palju "suitsu" olnud ka lõpuks "tuld" tuleb.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ah, et lihtsalt järjekordne pullisitt?

      Jog on.

      Kommentaar


        Crystal Palace vs. Arsenal

        Cech
        Bellerin - Mertesacker - Koscielny - Monreal
        Coquelin - Cazorla
        Ramsey - Özil - Alexis
        Giroud

        Vahetused: Ospina, Debuchy, Gibbs, Gabriel, Arteta, Walcott, Oxlade-Chamberlain

        Kommentaar


          Krt ei saa ma aru miks Wenger seda Ramseyt ääre peale topib. Kas ta lihtsalt ei julge teda pingile jätta ehk? Ja Giroud ees jälle.
          samas loodan, et Ramsey ja Giroud tõestavad täna, et nad olid neid põhikoosseisu kohti väärt ja luban, et tulen esimesena siia vabandama kui nad hästi mängivad

          Kommentaar


            Giroud ees vabandused saadetud

            Kommentaar


              Acestreami linki palun.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Acestreami linki palun.
                See mingi HD värk? Tahaks ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Acestreami linki palun.
                  acestream://f56bf41236f44366fc9715b165643886a90b048f

                  väga hea kvaliteet

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                    Krt ei saa ma aru miks Wenger seda Ramseyt ääre peale topib. Kas ta lihtsalt ei julge teda pingile jätta ehk? Ja Giroud ees jälle.
                    samas loodan, et Ramsey ja Giroud tõestavad täna, et nad olid neid põhikoosseisu kohti väärt ja luban, et tulen esimesena siia vabandama kui nad hästi mängivad
                    Topib teda ääre peale sellepärast, et nii moodi töötas eelmise hooaja lõpus mitu kuud järjest ja pingile ei jäta sellepärast, et heas vormis ramsey on meeskonna parim mängija ja pingi peal vormi ei kogu.

                    Kommentaar


                      Mängupilt on oluliselt parem kui west Hami vastu. Võideldakse, tehakse vastastele survet, kõik see puudus eelmisel nädalal.
                      Giroud-lt suurepärane värav aga tahaks temalt rohkem näha tipuründaja tegutsemist kui kanna- ja seinasööte.
                      Coquelin peabmuidugi väga õnnelik olema, et saab mängu jätkata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                        Topib teda ääre peale sellepärast, et nii moodi töötas eelmise hooaja lõpus mitu kuud järjest ja pingile ei jäta sellepärast, et heas vormis ramsey on meeskonna parim mängija ja pingi peal vormi ei kogu.
                        Olen nõus, et tippvormis Ramsey on üks parimaid aga leian, et tema koht ei ole äärel. Ta ei anna sealt mängule nii palju juurde kui keskel või ründaja taga. Mängijate platsile saatmisel tuleb ikkagi silmas pidada nende parimaid positsioone mitte ainult vormikõvera hetkeseisu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          acestream://f56bf41236f44366fc9715b165643886a90b048f

                          väga hea kvaliteet
                          Kus neid acestream linke jagatakse? Redditis?

                          Sorry OT

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kus neid acestream linke jagatakse? Redditis?

                            Sorry OT
                            mina saan siit: http://www.rojadirecta.me/
                            või siit http://www.livefootballol.com/

                            Kindlasti on veel kohti aga mina kasutan eelpool mainituid

                            Kommentaar


                              Nii, võit käes, see on kõige tähtsam. Nagu juba mainisin siis mängupilt oli oluliselt parem kui eelmisel nädalal.
                              Cech tegi üldiselt hea mängu. Värava puhul teda süüdistada ei saa, löök oli suurpärane ja pigem oli Koscielny see, kes oleks pidanud seda takistama. See üks pudistatud tsenderdus oli vähe kehvake.
                              Arteta oli meeldiv üllatus, võitis mitu kahevõitlust ja tegi kaitsetööd isuga.
                              Giroud värav oli super aga peale seda keskendus mees pigem söötude jagamisele, mis ei peaks olema tipuründaja põhiülesanne.

                              Aga päeva lõpuks olen muidugi rahul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                Olen nõus, et tippvormis Ramsey on üks parimaid aga leian, et tema koht ei ole äärel. Ta ei anna sealt mängule nii palju juurde kui keskel või ründaja taga. Mängijate platsile saatmisel tuleb ikkagi silmas pidada nende parimaid positsioone mitte ainult vormikõvera hetkeseisu.
                                Möga. Ramsey äärel on tegelt päris hea. Ja moodustab hea tandemi Belleriniga, sest töötab kaitses korralikult tagasi ja võimaldab niimoodi Bellerinil jälle vabamalt rünnata ja viimase tsenderdused on valusad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X