320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Allo

    Loomulikult, ma üldse ei vaidle vastu. Samas mida on ta saavutanud Meistrite Liigas?
    Olen täiesti nõus, et tegemist on ühe maailma parima kui mitte parima ründajaga. Aga see liiga lihtsalt ei sobi talle praeguse Arsenali stiili juures. Pangu ta ManKu või Chelski eest ette mängima ja oleks teine tera - aga see on puht isiklik, subjektiivne ja jalgpalli kauge arvamus.

    Parimatega
    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas vandersell


      Algselt postitas Daz_Booob


      võõrleegionärid olid hambutud.
      Aga Pizarro?
      pidasin silmas arsenali mehi

      ...ja siis jah, õigus, ka cole lidus lõpus platsile - aga olukord oli isegi koomikast kaugel


      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas Chazlor


        Allo

        Loomulikult, ma üldse ei vaidle vastu. Samas mida on ta saavutanud Meistrite Liigas?
        Olen täiesti nõus, et tegemist on ühe maailma parima kui mitte parima ründajaga. Aga see liiga lihtsalt ei sobi talle praeguse Arsenali stiili juures. Pangu ta ManKu või Chelski eest ette mängima ja oleks teine tera - aga see on puht isiklik, subjektiivne ja jalgpalli kauge arvamus.

        Parimatega
        Ilu olevat vaataja silmades, ja eks igaüks leiab kedagi, keda maailma parimaks tituleerida. Ja põhjendama oma valikut laiemale avalikkusele ei peagi. Võib muidugi tuua välja löödud väravate arvu ja mängitud mänge jne, ning hakata antud teemal vaidlema, aga siiski konkreetse isiku subjektiivset arvamust teatud mängija headuse kohta see vaevalt muudab.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Samas on ta löönud CLs 35 väravat. Ütlete nüüd jälle, et kehvade vastaste vastu? Teie mure.

          Midagi positiivse poole pealt ka, vähemalt minu tagasihoidliku isiku jaoks: täpselt kahe kuu pärast istun Highburyl North Bankil
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            ütleme nii, et asi ei ole mitte henryis, vaid arsenalis mida võib võrrelda indoneesiasse tarnitud kasepuidust lauaga...et asi käraks, funkaks libedalt, on vaja alternatiive
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Selles mõttes on kõik ok, et Bayernis on sama palju inglasi kui Arsenalis.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas Chazlor


                Allo

                Loomulikult, ma üldse ei vaidle vastu. Samas mida on ta saavutanud Meistrite Liigas?
                Olen täiesti nõus, et tegemist on ühe maailma parima kui mitte parima ründajaga. Aga see liiga lihtsalt ei sobi talle praeguse Arsenali stiili juures. Pangu ta ManKu või Chelski eest ette mängima ja oleks teine tera - aga see on puht isiklik, subjektiivne ja jalgpalli kauge arvamus.

                Parimatega
                Ärge oma iidolit veel maha kandke. Külm ilm ja eks palts ka libedam - seal on raske oma individuaalset tehnikat maksma panna. Vana triblaja Ze Roberto oli ka täiesti null selles osas. seega usun, et kui ilm ilus, siis Highburyl pääsevad tehnikamehed maksvusele.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  see on küll Päeva Võrdlus:

                  Algselt postitas Daz_Booob
                  ... vaid arsenalis mida võib võrrelda indoneesiasse tarnitud kasepuidust lauaga...
                  :P
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas Aramis


                    Külm ilm ja eks palts ka libedam - seal on raske oma individuaalset tehnikat maksma panna. Vana triblaja Ze Roberto oli ka täiesti null selles osas. seega usun, et kui ilm ilus, siis Highburyl pääsevad tehnikamehed maksvusele.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      See mees on tegelt iga ilmaga libe sell.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        kus nüüd on see teatud värvi konn, kes on valmis ilmselt antud mehe libeduse objektiivsele skaalale paigutama.

                        ahjaa, vaatasin mängu ka ära. minumeelest ei hävitud mitte keskväljal vaid väljaku viimasel kolmandikul. tüüpiline arsenal.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Vigastatud: Gilberto, Campbell, Edu, Hoyte. Cole on kahtlane, Aliadiere mängis küll eile üle pika aja reservide eest kuid Premieri tasemest on hetkel kaugel.
                          Bännitud: Bergkamp, Reyes, Fabregas.

                          Laupäevane algkooseis peaks minu nägemist mööda välja nägema umbes selline:

                          -----------------Lehmann

                          Lauren----Toure---Cygan----Clichy (Cole)

                          Ljungberg--Vieira--Flamini--Pires

                          --------- v Persie---Henry

                          Vahetuspink saab huvitav olema: Almunia, Senderos, Larsson, Owusu-Abeyie, Lupoli?

                          Seega pole sisse tuua ühtegi korralikku kogemustega mängijat. Loodetavasti on Wenger aru pähe võtnud ja ei mängita Piresi paremal äärel.
                          Suvel peab ta kõvasti pappi kulutama hakkama, kuulduste kohaselt peaks seda piisavalt olema. Vähemalt üks keskkaitsja ja väravavaht. Cudicini poleks paha variant.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            kõlab jaburalt aga üks established ründaja kuluks kah ära

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas vandersell
                              Vähemalt üks keskkaitsja ja väravavaht. Cudicini poleks paha variant.
                              cudicini osalt nõus. keskkaitsjaid paluks topelt. cygan ei ole jätkusuutlik variant ka vahetusena.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Kle vandersell na ,sa unustasid ära na ,et Aliadere on ka nüüd terve teil ju na. Kuigi ta vist aint ühe reservimängu teind praegu ,aga ta skooris seal na ja äkki saab pingi peale ka na või ma ei tea na

                                A seda lugesin ma ka na täna kui mul veidi aega oli vahepeal na ,et teie kõikide lemmik Vieira na ütles ,et nende CLi väravate pärast ei saa Touret ja Cygaanit süüdistada na ,sest kaitsma peab ikka kogu meeskond na
                                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                                Kommentaar

                                Working...
                                X