320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas fittibaldi

    muidu oli väga igav
    Köhh-köhh, oleneb kelle jaoks. Mul käed siiani värisevad ja pulss on 200.
    Mingi õiglus siiski eksisteerib.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Ahjah, nüüd on hea öelda- missugused tehased?
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas fittibaldi


        paddy kenny on muidu igatpidi üks tipptopp väravavaht, aga pendlaseeria puhul oleks kena proovida ka teisi nippe peale neli korda järjest vasemale küljele langemise..

        muidu oli väga igav
        piiratud teravmeelsuse sündroom.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          päris huvitav mäng oli minu meelest

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Minu meelest on Arsenali probleem see,et palliga tahetakse sõna otseses mõtte väravasse joosta.Samas arvan ,et Wengeri poisi aeg hakkab ümber saama.Oleks vaja kedagi uut tüüri juurde.Ehk siis hakkab asi jälle paremini minema.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Samas ehk arvad uuesti siis kui me täies koossesisus jälle platsil oleme ?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas malagar


                Samas ehk arvad uuesti siis kui me täies koossesisus jälle platsil oleme ?
                Samas tuletan sulle meelde eelmist kolmapäeva....kohutav ...... 90 minuti jooksul ainult üks ohtlik olukord.Õnneks suudeti see realiseerida.Bayern omakorda lõi oma neljast võimalusest kolm ära.Kodus saab raske olema...
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas Rein
                  Samas arvan ,et Wengeri poisi aeg hakkab ümber saama.Oleks vaja kedagi uut tüüri juurde.Ehk siis hakkab asi jälle paremini minema.
                  Tuletan meelde, et Wengeri-aastate jooksul (alates 97/98) ei ole Arsenal jäänud liigas tahapoole, kui teine koht. Ma isiklikult olen valmis ka edaspidi leppima selliste keskpäraste saavutustega.



                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Sel aastal jäädakse kolmandaks,järgmisel neljandaks viiendaks jne .... kaugel see aeg enam on kui keskmike hulgas ollakse.Kuigi jah - see on sinu probleem kui arvad ,et Wengeril on veel midagi meeskonnale anda.Mina arvan teisiti....
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      sellised spekulatsioonid on tõeliselt mõttetu möla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Njah, kohe, kui klubil tekib väike mõõn, näiteks ei tuldagi teist aastast järjest meistriks vms, no täielik katastroof ühesõnaga, ilmuvad välja spetsialistid, kes heietavad juttu teemal, et selle ja tolle aeg on läbi jne. Lühikese tagasilöögi põhjal mingeid põhjapanevaid järeldusi järgnevateks aastateks teha on tõsine spekulatsioon.

                        sell, sinu õiglus võidutseb jutu kohta ei tahaks enam seda sama teksti pritsima hakata, mis msn-s, aga siiski... Mees, kas sa mängu nägid ?
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Ma pole ammu nii \"huviatavat\" jalgpalli näinud...Esimene poolaeg oli nii kütkestav ja kaasatõmbav, et teist kolmveerandtundi vaatasin TV abita teki all silmad kinni läbi oma haige fantaasia...tulemuseks oli suht rahulik uni.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas Tembu


                            Ma pole ammu nii \"huviatavat\" jalgpalli näinud...Esimene poolaeg oli nii kütkestav ja kaasatõmbav, et teist kolmveerandtundi vaatasin TV abita teki all silmad kinni läbi oma haige fantaasia...tulemuseks oli suht rahulik uni.
                            Ei midagi uut sinu jaoks, eks ole
                            Aga oleksid võinud ikka teist poolaega ka vaadata. 5 tundi und on täiesti piisav.

                            Aga Jürka, ma olin isegi täiesti kaine seda tehes, nagu mainisin. Või oot, äkki selles oligi probleem

                            Mis puutub õiglusesse, siis mõtlesin siin nii mängu tervikuna kui ka Almunia poolt tõrjutud Jagielka pennalt mida ei loetud.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas vandersell


                              Mis puutub õiglusesse, siis mõtlesin siin nii mängu tervikuna kui ka Almunia poolt tõrjutud Jagielka pennalt mida ei loetud.
                              heh, olin kindel, et kui see asi peaks nüüd kodumeeskonna võiduga lõppema, hakkavad Arsenali fännid mingit nendevastast vandenõuteooriat kahtlustama -
                              mõtle, isegi, kui vastane ei suuda realiseerida penaltit, antakse talle uus võimalus, et ta seda siiski teeks...
                              Tallinna Spordi meeskond pidi liidu 2.liigas omal ajal andma altkäemaksu selleks, et meie vastu ei antaks pennalt, siis võis isegi mängida
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Kui kohtunik oleks järjepidev olnud, võtnuks ta mõne teise Almunia tõrje ka ära. Tegelikult ei teinud ta midagi teisiti kui iga vv pendla tõrjumise ajal, st liikus natuke enne lööki joonelt.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X