320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    «Ma olen üllatunud. Raske uskuda, et klubi on nii raskes seisus,» sõnas üheksa aastat Chelsea väravas seisnud Cech The Mirrori vahendusel. «Alles kuus kuud tagasi võitis klubi Inglismaa meistritiitli.»

    Chelsea on Premier Leagues hetkel 16. kohal, kaheteistkümnest mängust on kaotatud koguni seitse. «Nende hooaja algus on olnud masendav,» lisas Cech. «Siiski on minu jaoks oluliselt suurem üllatus, et see kriis ikka veel jätkub.»
    Särk punane, süda sinine

    Kommentaar


      Mu poolest kasvõi roosa, kuni oma tööd hästi teeb

      Kommentaar


        Eesti fännid oleks ka nõus? http://www.independent.co.uk/sport/f...-a6737481.html

        Kommentaar


          Ei milleks
          -selle üleminekuraha ja palga eest saaks 3-5 miskit Alexise ja Pogba ja muude selliste poiste tasemega meest, mis oleks klubile palju kasulikum.

          Viimaste uudiste järgi Alexisel uus leping kuni 2020 ja Özilil ka kohe-kohe.

          Kommentaar


            Päris jalgpall on lõpuks naasmas ning seekord ka natukene pikemaks ajaks jäämas! Kahjuks ei ole veel siiski naasmas kõik meie vigastatud. Ramsey ja Chamberlain veel laupäeval West Bromi vastu kaasa ei tee, kuid võivad juba saadaval olla Zagrebi vastu CLis. Bellerin samas on tagasi!

            Hector sai muide interlulli ajal autasustatud "Catalan Young Player of the Year" nimelise tiitliga. Winning:



            PS. Noortele googeldamishuvilistele lugejatele vihjeks: Berta Requeno
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kas ma olen ainuke kes ei mõista mis selle naise põlvedega toimub või mis deemon neis elab? Ta jalad ei ole nagu erinevas kauguses et need eri kõrgustel olema peaks.
              Tähtsad küsimused muidugi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Kas ma olen ainuke kes ei mõista mis selle naise põlvedega toimub või mis deemon neis elab? Ta jalad ei ole nagu erinevas kauguses et need eri kõrgustel olema peaks
                Küllap ikka on erinevas kauguses.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kas ma olen ainuke kes ei mõista mis selle naise põlvedega toimub või mis deemon neis elab? Ta jalad ei ole nagu erinevas kauguses et need eri kõrgustel olema peaks.
                  Tähtsad küsimused muidugi.
                  üks jalg on eespool ju

                  Kommentaar


                    Kui sa tähelepanelikult vaatad siis vasak jalg on kõverdatud, pöia peal, parem sirgelt. Nagu oleks vasakuga sammu alustanud. Müsteerium lahendatud.

                    Kommentaar


                      Infoks, et Koscielny see nädal arvatavasti ei mängi. Põhjuseks Prantsusmaa pommitamised ja ka vist mingi vaimne trauma sellest nagu Sebastianil.
                      Wenger pidi enne mängu otsustama, et kui fokuseeritud mängijad on. Giroudiga sama lugu, kuid ta ei olevat sellest nii häiritud.

                      Kommentaar


                        Tulevane kapten sai isaks! (võib peituda ka pool põhjust, miks homme veel koosseisus pole)

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ega laps John Terry nägu pole?
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Ega laps John Terry nägu pole?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Gibbs on the wing ...

                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X