320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts  Mida sa teed? Miks sa annad üldse neandertaallasele võimaluse selleks dive'iks? Sa tead ju, et ta ei jäta seda kasutamata ja Clattenburg ei jäta punast andmata.
  Victoria Concordia Crescit

  Kommentaar


   Kommentaar


    Me reading that shit:    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Yeah, that really happened
    Samal ajal reaalses maailmas, Coq võib Burnley vastu pingil olla, mis tähendaks, et Southamptoni vastu oleks lootust põhis alustada. Kui see tõesti nii läheb (ja ilma komplikatsioonideta) siis Shadile kõrge viis taas. Olgu meie injury record mis on, aga rehabist tulevad mängijad enamasti palju kiiremini (ja tugavamalt) tagasi kui varem. Algselt oli ju juttu märtsist. Saaks veel pisikese võluri ka veebruari jooksul tagasi, palun?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


     Costa dive oli ilmselge, aga teie jutust selgub nagu Campell,Giroud või Lolcott ei oleks divenud? Nad oleks täpselt samamoodi emiratese muru puhastanud...

     Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Costa dive oli ilmselge, aga teie jutust selgub nagu Campell,Giroud või Lolcott ei oleks divenud? Nad oleks täpselt samamoodi emiratese muru puhastanud...
      No kui sa juba nii kõva analüüsikunn siin oled, siis äkki näitad välja, kuskohas see täpsemalt siis selgus?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


       Marvil päevad?
       THEO HERNANDEZ

       Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Marvil päevad?
        Itaalia liigas saab vist tõesti päevadega põhjendada seda, kui keegi vaevuks taolisele lausepaarile üldse vastata. Siin aga loodetakse ka mingit põhjendust vast leida.

        Kommentaar


         Ikka suudetakse tabeli viimastele kaotada. Masendav. Chelsea oli 11kesi 10ne vastu ka ikka üpris kahvatu. Merte oleks võinud seisu lasta kasvõi 1-0 peale alguses ja siis oleks hakanud edasi vaatama. Ülikehva otsus. Mõlemad mängud siis Chelseaga on see hooaeg tähendanud ühte punast kaarti.

         Positiivse poolepealt mainiks Alexise tagasitulekut, kes kohe lõi kõvasti teravust.

         Kommentaar


          Sõltub vaatenurgast, kuid enamus punktidest on naljakad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


           Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
           Sõltub vaatenurgast, kuid enamus punktidest on naljakad.
           Tunnistan, et ei ole aega praegu kõike läbi lugeda, aga sellest neljast punasest kaardist kaks on kohtuniku räiged ämbrid, mis määrasid ka mängu käigu. Meenutuseks, siis üks neist oli Oxile antud käsipalli kaart, mis hiljem võeti vist tagasi, sest pall ei liikunud tegelikult väravasse ja mille eest saadeti platsilt hoopis Gibbs ning kes võiks unustada Costa meisterlikku munnust Gabrieli vastu. Viimatine BFG kaart on selline liha-kala teema, ääretult loll otsus kogenud mängijalt, aga Costalt ka meisterlikud kukerpallid ja grimassid olematu fantoompuute eest.

           See ei muuda aga tõsiaja, et Arsenal on need kümme mängu ikka normilt paska ka pannud. Huvitav kas Spu*si fännidel on sama tunne kui neile meenutada 20 viimast liigahooaega või seda, et Leicester on olnud sel hooajal liider rohkem päevi kui Spu*s terve EPL ajaloo vältel (92. aastast siis).

           Kommentaar


            Dat guy is back!

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


             on Coquelin and Rosicky…
             Francis is available to play now because he has passed two weeks of full training. Tomas is also available for selection.

             Kommentaar


              Pink hakkab ilmet võtma. Run-iniks kõik tagasi palun ja hoidume uutest traumadest võtmemängijatel ning kõik on meie enda teha!

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


               Coq is back in the business. Põhimõtteliselt ainus asendamatu mees hetkel, Mathieu 'defensive striker' Flamini saab nüüd oma õigusjärgse koha pingil uuesti sisse võtta, viimastes mängudes on see keskväli üle terve välja olnud, ja seda kindlasti mitte heas mõttes. Coq/Ramsey tandem on veel praktiliselt testimata aga erinevalt Flaminist saab Coq oma tööülesannetest aru ja täidab neid paremini niikuinii. Kuna Rambo on keskväljurina mingisugune box-to-box striker siis hädavajalik, et üks neist jääb taha passima, lihtne asi mida Flambo tandem nähtavasti ei suutnud lahti nuputada.

               Burnley vastu näeb uue poisi ka ilmselt ära, ei üllataks kui näeks Coq - El Neny paarisrakendit.

               Nüüd oleks õige aeg üks run kokku panna ja mingitsorti haare sellele uskumatult totrale liigahooajale tekitada, kõik on rohkem kui enda kätes, iga-aastane vigastusekriis on üleelatud ja oleme 3 punni kaugusel liidritest kellega kodumäng ees ja samal pulgal peamiste konkurentidega(kellega küll tõsi tuleb kohtuda eelviimases voorus).

               Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Mathieu 'defensive striker' Flamini saab nüüd oma õigusjärgse koha reservides uuesti sisse võtta
                See vähe õigem lahendus. Pigem Elneny/Arteta pingil kui tema.
                Aga nüüd võiks nagu paberile vaadates tõepooles mingisugust momentumit hakata tekitama. Burnley(h), Soton(h), Bournemouth(a), Lester(h) kõik kotti järjest oleks vinge. Siis Barca saab maa peale meid jälle tuua ning siis liigas uuesti sama hooga edasi.

                Kommentaar

                Working...
                X