320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast Southamptonilt tala saamist olete liigas võitnud ainult 3 mängu. Kaks neist mängudest on olnud Bournemouthi vastu ja üks Leicesteri.
    Jaanuaris kogusite 5 punkti, veebruaris 7, märts 0
    Leicester jaanuaris 8 punkti, veebruaris 9, märts 1
    Tottenham jaanuaris 7 punkti, veebruaris 12, märts 0
    City jaanuaris 9 punkti, veebruaris 3, märts 0+ 1 mäng vähem peetud veebruaris.
    Manu jaanuaris 7 punkti, veebruaris 7 punkti, märts 3
    West Ham jaanuaris 7 punkti, veebruaris 7 punkti, märts 3

    Laupäevane mäng on Arsenalile tohutu tähtsusega, Tottenhami võidu puhul olete kogunud juba 10 punkti vähem kui nemad käesoleva aastanumbri jooksul. Cechi vigastusest on küll kahju.

    Kommentaar


      Minu eilse jutu ja vingu jätkuks suutis Arsenal jälle Arsenali teha.
      Rääkides Swanseast, siis nad mitu aastat olnud paras pähkel. Tavaliselt domineerime mängu ja nemad siis löövad 1-2 võimalust ära nagu eilegi. Chech ei pidanud ühtegi tõrjet tegema. Ainult palli võrgust välja võtma. See Oktoobri 3-0 võit nende vastu oli vist paras ime...
      Ise ei suuda lüüa nagu ikka ja nii see karavan edasi veereb.

      Kommentaar


        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
        Päris toredad võõrsilmängud on kirsiks tordil veel tulemas - Spurs, Everton, West Ham ja City.
        Top3me mängude graafikuid aga vaadates ongi Leicesteril enne viimaseid mänge mõnepunktilist edu kindlasti vaja kuna viimased 3 on päris korralik kombo neil - United away, Everton kodus ja Chelsea away.
        Samuti Spursi graafik alles raskeks läheb. Hooaja viimasest 7st mängust 4-5 on neil parajad pähklid - Liverpool away, Manu kodus, Stoke away, WB kodus, Chelsea away, Soton kodus ja Ncastle away.
        Arsenali lõpp on vähemalt paberil oluliselt lihtsam - Palace kodus, Sunderland away, Norwich kodus, City away ja Villa kodus ehk siis 3/5 tiimidest on relegatsioonis või selle piirimail + kohutav Palace. Elaks vaid praeguse perioodi kuidagigi üle, et enne hooaja viimast 3-4 mängu enam vähem tuules oleks ja mitte rohkem maas kui 3-4p.
        ilmselt on need hoopis teil 3 kõige raskemat mängu kui tänase päeva punktiseise vaadata.

        Kommentaar


          Ozil oleks tiitlit väärinud, aga eks need valed otsused elus aja meid kõiki taga. Keda vähem, keda rohkem.

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Real on ju tiitlitest veel kaugemal.

            Kommentaar


              asjaosalistele - pean ennast heaks inimeseks ning sellist kollapsi nähes on aeg ligimistega kokku hoida ning altruistlikult käituda. Olen valmis hooaja alguses sõlmitud kihlveo esialgse individuaalse panuse 75% ulatuses tagastama.

              Kommentaar


                Ah ära hakka, nüüd just lähebki põnevaks ju ManU võib punni kaugusele tulla nädalavahetuse lõpuks. Nüüd on Arsenal tuttavamates vetes ka - race for 4th is on! Lusti kui palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Ah ära hakka, nüüd just lähebki põnevaks ju ManU võib punni kaugusele tulla nädalavahetuse lõpuks. Nüüd on Arsenal tuttavamates vetes ka - race for 4th is on! Lusti kui palju.
                  põnev oli 2 vooru tagasi. praegu pidu läbi teie poolt vaadatuna ju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Ah ära hakka, nüüd just lähebki põnevaks ju ManU võib punni kaugusele tulla nädalavahetuse lõpuks. Nüüd on Arsenal tuttavamates vetes ka - race for 4th is on! Lusti kui palju.
                    meie läheme tiitlile.

                    Kommentaar


                      Ma usun, et need kaks shokk-kaotust olid vajalikud sütitamaks mängijates vihaleeki Wengeri impotentse filosoofia vastu ning viimasest 10st mängust 10 võitu on vägagi reaalne tulemus. Olen ülioptimistlik meie tiitlilootuste suhtes ning usun, et näitame suurfavoriidile kohast mängu edaspidi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        meie läheme tiitlile.
                        Mis ained need on ja kust ma neid saan?

                        Kommentaar


                          ja tagatipuks Cech ka 3-4 nädalat eemal... see on siis Arsenali ajaarvamise järgi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            meie läheme tiitlile.
                            Ja mina pakkusin juba Reinule paari nädala eest, et maksan talle mingi kihlveoraha välja...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja mina pakkusin juba Reinule paari nädala eest, et maksan talle mingi kihlveoraha välja...
                              ma teoorias nagu ei näe varianti miks peaks Arsenali tänases olukorras pidama nende -6p vahet tiitlile oluliselt lähemal olevaks kui MU vahet (arvestades, et MU-l LC-ga veel mäng pidada ning võidu korral oleks see -7).

                              aga üldiselt teeme nii, et las parim mees võitku!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X