320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Samas on meeskonnas liiga palju mängjaid kes on lihtsalt suuremal või vähemal määral defektide või puudujääkidega tipptasemega võrreldes. Võiks öelda, et meil on kaks täielikku tippmängijat - Cech ja Özil. Alexis on väga lähedal aga tema miinused paistavad rohkem silma, seda isegi kui ta väga heas vormis oli. Edasi on tükk tühja maad ja tuleb ülejäänud sats. Tippmeeskondadel on neid häid mängjaid palju-palju rohkem korraga väljakul. Sellest hoolimata - sa saad ka kehvema satsi kindla mängujoonise järgi korralikult mängima panna. Wenger pole selles aga kunagi tugev olnud.
    Mina nõnda negatiivne pole, sest Bellerin, Nacho ja Kos on tipule ikka päris lähedal - nad suuduavad mängu positiivselt mõjutada. Sama kehtib ka Ramsey kohta, kuid tema vormi kadumine on kurvastav, sest vormis olles, on teda lust vaadata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mina nõnda negatiivne pole, sest Bellerin, Nacho ja Kos on tipule ikka päris lähedal - nad suuduavad mängu positiivselt mõjutada. Sama kehtib ka Ramsey kohta, kuid tema vormi kadumine on kurvastav, sest vormis olles, on teda lust vaadata.
      Jaa, üldiselt nõus ning lisaks Nachole, Bellerinile ja Koscielnyle paneks samasse nimekirja ka Giroudi ja Cazorla. Cazorla on kindlasti meie paremuselt, andekuselt ja olulisuselt järgmine pärast "suurt kolmikut". Kahjuks vigastus. Giroudil läks lihtsalt kumm tühjaks kuna Welbz ei jõudnud tagasi piisavalt kiiresti ja teised vusserdised ei suutnud teda piisavalt aidata. Nacho on väga stabiilselt tugev olnud ning kuigi Bellerin on ka väga tubli, siis tal on ka mõned korralikud õudukad sattunud vahepeal. Noore mehe värk. Koscielny on muidu üks mu lemmikuid olnud läbi viimaste aastate kuid seekord on tal natuke rohkem bläkki tekkinud kui oodanud oleks. Kuid kindlasti üks meeskonna selgroost ikka.

      Ramsey ja Walcott on need kelle peale ma selle hooaja osas kõige enam solvunud olen. Nende suhtumine, või nimetagem seda siis egoks, tekitab natukene küsimärke minus isiklikult. Mingi teatud sisetunne (ja info) ütleb, et nad pole riietusruumis päris samal lainel teistega. Make of it what you will ...
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Sul on mingi locker room source vä?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ja selles tema pendla olukorras MardisaluKannik olid küll pimedad. Joostes jalg läks kõigepealt vastu Mascherano jalga kust edasine jooksusamm oli nässus kohe ja läksid jalad sõlme.
          Ma ei tea, mida kannikud rääkisid, aga sa oled vist ainus, kes seal pennalt nägi.. Ei vene ega usa kommentaatorid suutnud sealt mitme korduse tulemusel pennalt leida.
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
            Ma ei tea, mida kannikud rääkisid, aga sa oled vist ainus, kes seal pennalt nägi.. Ei vene ega usa kommentaatorid suutnud sealt mitme korduse tulemusel pennalt leida.
            Katk ja Howard Webb nägid. Teised jah ei näinud

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Ma ei tea, mida kannikud rääkisid, aga sa oled vist ainus, kes seal pennalt nägi.. Ei vene ega usa kommentaatorid suutnud sealt mitme korduse tulemusel pennalt leida.
              Ma ei õelnudki et pennal oli, kõigil lihtsalt selge kui seda pendlaolukorrana nimetada. Süütu juhtum kus jalad joostes said korraks kokku nii, et kumbki seda ei soovinud. Lihtsalt jutt kuidas ise ta tõmbas jalad endal risti polnud õige.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Ma ei õelnudki et pennal oli. Süütu olukord kus jalad joostes said korraks kokku nii, et kumbki seda ei soovinud. Lihtsalt jutt kuidas ise ta tõmbas jalad endal risti polnud õige.
                Sa vaata ette jah, et kõigevägevamaid ei torkaks kuskilt otsast. Esimene valve-kommar oli kohe kohal ja õigust nõudmas. Laimati!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ma ei oleks ka sellega nõus, et Arsenali mängijate valik nii sitt oleks, et mingi Watfordidelt ja Swanseadelt pidevalt kotte saada. Päris Barca, Bayerni tasemel pole jah, aga see eeldaks mingismõttes ka heade omamängijate pealetulekut inglismaal. Kahjuks nagu juba öeldud, siis seda väga ei ole. Tahate öelda, et Leicesteri sats on niipalju parem nimede poolest? Pigem asi ikka mujal, treeneris, võidunäljas. Me pole juba sada aastat premmi võitnud, siis võiks nagu nälga olla. Treener on jah juba ajale jalgu jäänud.
                  Samas mingid puudused on. Merte on ikka vanaks jäänud ja suvel peaks küll vähemalt ühe uue keskkaitsja peale mõtlema, kes pole mingi Chambersi taoline ja ette oleks vaja korralikku tipuründajat, kes need özili maasikad ära lööks. Eks see pidevalt pähesaamine mõjub vaimselt ka mängijatele jne..

                  Siiski ma usun, et kui samamoodi edasi, siis fännide frustratsioon läheb nii suureks, et Wenger taandub kusagile juhtkonda ja tuuakse uus treener asemele. Ma ei usu, et väga palju kehvemaks saab minna.

                  Muidugi on naljakas lugeda, et Arsenali pangakontol on kõige rohkem vaba raha maailma jalkaklubidest. Aga tore on siin foorumis vahepeal vingumas käia.

                  Kommentaar


                    Özil aastal 2050 endiselt ilma Premiere tiitlita ja ootamas, et Wenger lahkuks (või vallandataks)

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Özil aastal 2050 endiselt ilma Premiere tiitlita ja ootamas, et Wenger lahkuks (või vallandataks)

                      Selleks ajaks on usutavasti Barcelona dopinguprogramm ja altkäemaksud UEFA kohtunikele ka kõik ilmavalgust näinud, kõik maksupetjad vangi saadetud, retrospektiivselt kõik võidetud tiitlid tühistatud.
                      <<Rohkem kui klubi>>

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Selleks ajaks on usutavasti Barcelona dopinguprogramm ja altkäemaksud UEFA kohtunikele ka kõik ilmavalgust näinud, kõik maksupetjad vangi saadetud, retrospektiivselt kõik võidetud tiitlid tühistatud.
                        <<Rohkem kui klubi>>
                        Võtame siis ka Reali tiitlid ära Franco aegadest! Siis kui mansad kes mängima tulid kartsid, et ei lahku eluga, kui peaks Reali lööma Madriidis...........
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          <<Rohkem kui klubi>>
                          Selle kohta öeldakse Hispaanias més que un club, un puticlub. Tõlge ei tohiks olla keeruline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Selle kohta öeldakse Hispaanias més que un club, un puticlub. Tõlge ei tohiks olla keeruline.
                            Seda asja teab Özil täpsemini. Ja nimelt mitte Hispaanias, nagu sa jutustad, vaid Madriidis ja ainult seal, kus käiakse valgetes särkides "kuninga" embleem rinnal ringi!

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Selleks ajaks on usutavasti Barcelona dopinguprogramm ja altkäemaksud UEFA kohtunikele ka kõik ilmavalgust näinud, kõik maksupetjad vangi saadetud, retrospektiivselt kõik võidetud tiitlid tühistatud.
                              <<Rohkem kui klubi>>
                              Ma tegelt ei viitsi, aga see on nii naljakas

                              Kas siinsed fännid loodavad, et arsenal tuleks liigas 7ndaks? CL-i te nagunii ei saa ja EL-i vist siinsed aadlikud ju üle ei elaks
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                                Ma tegelt ei viitsi, aga see on nii naljakas

                                Kas siinsed fännid loodavad, et arsenal tuleks liigas 7ndaks? CL-i te nagunii ei saa ja EL-i vist siinsed aadlikud ju üle ei elaks
                                Irw, see oleks jah huumor kui Arsenal ja Mancester City kukuks järgmiseks hooajaks Euroopa Liigasse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X