320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    According to who and what?
    According to myself so stop being a twat.

    Riimid tehtud, lisaks veel siia juurde, et kogu selle põrumise juures, mis selle hooaja tulemused olid, oleks patt arvata, et Arsenali päris sünnipärased fännid (pean silmas neid Inglismaa omi) selle õnnetu FA karikaga kõik andestavad. Seega according to logic, too.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      According to myself so stop being a twat.

      Riimid tehtud, lisaks veel siia juurde, et kogu selle põrumise juures, mis selle hooaja tulemused olid, oleks patt arvata, et Arsenali päris sünnipärased fännid (pean silmas neid Inglismaa omi) selle õnnetu FA karikaga kõik andestavad. Seega according to logic, too.
      Ära valuta südant Arsenali pärast. Keegi siin polegi väitnud, et FA Karikas eemaldab kõik ebaõnnestumised. Seda torupilli pole vaja vast enam hakata leierdama teemal mis ja kuidas. Kõigile oli selge, et Wenger jätkab ning kes lootsid vastupidist on lihtsalt unistajad ning seda ei saa ka pahaks kellegile panna. 2 more years ja elu läheb edasi. Kolm kopsikut on parem kui tühjadpihud terve dekaad. Kõik me tahaks siin võtta kõik karikad mis saaks aga see pole tänaselpäeval reaalsus, ei tasu elada unenäos.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        According to who and what?
        hhahaahhhahahaahahahahahahahahahhaahahahahahahah
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Noh, kumb on fänni tasandil parem hooaeg?

          Kas koguda 71 punkti ja jääda teiseks aga ilma kopsikuteta või koguda 75 punkti ja jääda 5ndaks aga võita arvestatav kopsik?

          Ma võtan iga kell teise variandi. Klubi tasandil, rahaliselt, on muidugi esimene variant parem. 2. koht liigas maksab oluliselt rohkem välja kui 5. ning CL-rahad sinna juurde kaaluvad tõenäoliselt kümnetes kordades ülesse FA karika triumfi. Aga mul on täiesti savi et mõnedkümned miljonid vähem peale tiksub. Karikas on karikas ja CL-st on mul samuti täiesti savi. Ainus, mida see sari teeb, on rikub iga kevad meeste moraali kui jälle Bayerni/Barca käest kotid saame. EL on jõukohasem ja omame seal reaalset võiduvõimalust. Eks need neljapäevaõhtud kuskil Euroopa kaugemates kolgastes liigavormile hästi ilmselt ei mõju aga hea võimalus ka vahetusmehi värskena hoida, varasemates ringides kindlasti.

          Kokkuvõttes, minu jaoks, edukam hooaeg kui eelmine, kindlasti. Vahepealne pasarahe ära unustades. Samas eelmine hooaeg oli ju sarnane. Veeb-Aprill oli täielik must auk ja lõpus tehti jälle korralikult. Lihtsalt teiste suurte tase oli olematu ja tabelis teine koht tundub justkui kuidagi parem, kui selle hooaja 5. kuigi punkte saime vähem.

          Kommentaar


            Habemus papam?

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Habemus papam?
              Tundub nii. Alea iacta est

              Kommentaar


                Arsenalil on raha ja võimalusi, et jõuda CL iga aasta kaugemale kui seda on tehtud. Raha rahaks aga enamus fännidel lihtsalt on häbi peale neid pakke kui Bayern peksab meid nagu bundesliga tagumist klubi või kui Monaco lihtsalt tuleb ja teeb.

                See aasta muidugi täielik absurd, PL tuli neid mõttetuid ja isutu mänguga kaotusi/viike nii palju. Õnneks osades mängudes joppas, et üldse punkti kätte saime ala Kocielny käega värav viimasel minutil. Tegelt oli kogu see hooaeg paras õudus ja FA cupi võit on ikka ülilamp kui sellepärast Wenger lepingut pikendatakse (arvatavasti on see just suurim mõjutaja, miks ta jääb). Äkki Chelsea kaotaski taktikaliselt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Noh, kumb on fänni tasandil parem hooaeg?

                  Kas koguda 71 punkti ja jääda teiseks aga ilma kopsikuteta või koguda 75 punkti ja jääda 5ndaks aga võita arvestatav kopsik?

                  Ma võtan iga kell teise variandi. Klubi tasandil, rahaliselt, on muidugi esimene variant parem. 2. koht liigas maksab oluliselt rohkem välja kui 5. ning CL-rahad sinna juurde kaaluvad tõenäoliselt kümnetes kordades ülesse FA karika triumfi. Aga mul on täiesti savi et mõnedkümned miljonid vähem peale tiksub. Karikas on karikas ja CL-st on mul samuti täiesti savi. Ainus, mida see sari teeb, on rikub iga kevad meeste moraali kui jälle Bayerni/Barca käest kotid saame. EL on jõukohasem ja omame seal reaalset võiduvõimalust. Eks need neljapäevaõhtud kuskil Euroopa kaugemates kolgastes liigavormile hästi ilmselt ei mõju aga hea võimalus ka vahetusmehi värskena hoida, varasemates ringides kindlasti.

                  Kokkuvõttes, minu jaoks, edukam hooaeg kui eelmine, kindlasti. Vahepealne pasarahe ära unustades. Samas eelmine hooaeg oli ju sarnane. Veeb-Aprill oli täielik must auk ja lõpus tehti jälle korralikult. Lihtsalt teiste suurte tase oli olematu ja tabelis teine koht tundub justkui kuidagi parem, kui selle hooaja 5. kuigi punkte saime vähem.
                  CList pohui vapustav mida wenger on suutnud fännidega teha.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    CList pohui vapustav mida wenger on suutnud fännidega teha.
                    Ok, mul CL-st pohhui ei ole aga Coco pointiga üldiselt nõus. Ja kui sind vapustab mida Wenger on suutnud fännidega teha siis peaksid ju päris sõnatu olema vapustusest, mida special geenius teie fännidega tegi On ikka kõva sõna kui suudad oma fännid ära veenda, et selleks, et EL-is värske olla on ok minna liigas kaotama mäng mängu järel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Habemus papam?

                      Pool mu ennustusest lendas vist just vastu taevast Loodetavasti on vähemalt teine pool õige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                        Ok, mul CL-st pohhui ei ole aga Coco pointiga üldiselt nõus. Ja kui sind vapustab mida Wenger on suutnud fännidega teha siis peaksid ju päris sõnatu olema vapustusest, mida special geenius teie fännidega tegi On ikka kõva sõna kui suudad oma fännid ära veenda, et selleks, et EL-is värske olla on ok minna liigas kaotama mäng mängu järel.
                        loll või mängid lolli?

                        tiimi jaoks oli palju tähtsam lunastada CLi pääse kui liigas 4-6 koha vahet lolli mängida.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          CL on oluline ja liiga on oluline. Saime 75 punni jah, aga see iga aastane ära lagunemine ei kannata kriitikat. Ei hakka pikalt heietama, ikkagi oli nadi hooaeg. Karikas oli vaid valuvaigisti pika opi järel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            loll või mängid lolli?

                            tiimi jaoks oli palju tähtsam lunastada CLi pääse kui liigas 4-6 koha vahet lolli mängida.
                            Point proven

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              CList pohui vapustav mida wenger on suutnud fännidega teha.
                              loll või mängid lolli?

                              Wengeri jaoks oli palju tähtsam lunastada rekordiline FA karikas kui liigas 4-6 koha vahet lolli mängida.

                              Kommentaar


                                Väidetakse et Alex ja Oss tahavad lahkuda. Viimase viimane hooaeg lubab loota, et mees pole asendamatu, aga looma ei asenda küll keegi.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X