320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Giroud tundub olevat väga alahinnatud mängija Arsenali fännide poolt, parandage kui eksin või olen valesti saanud aru.
    Tegemist siiski üsna korraliku ründajaga ning juhul kui Sanchez peaks ka kohvrid pakkima, siis jääb juba ees väga hõredaks... kogu austuse juures või pigem selle puudumises Sanogo, Iwobi ning Welbecki vastu... või saab löpuks Perez oma võimaluse?
    Kui Sanchez peaks minema siis olen üsna kindel, et vähemalt proovitakse tema asemele kedagi sarnast tuua. Sama head meest leida ei ole kuigi kerge aga häid mehi turul siiski jagub. Sanogost ei ole mõtet üldse rääkida. Iwobist ma usun, et saab veel väga hea mängija. Ja kui Welbz terve püsib siis on ta väga tip-top ründaja aga tuleb tunnistada, et ei tahaks, et ka tema oleks meie põhiründaja. Lisaks usun, et taas on selle üleminekuteakna üheks peamiseks eesmärgiks leida kõva tipuründaja

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Giroud tundub olevat väga alahinnatud mängija Arsenali fännide poolt, parandage kui eksin või olen valesti saanud aru.
      Tegemist siiski üsna korraliku ründajaga ning juhul kui Sanchez peaks ka kohvrid pakkima, siis jääb juba ees väga hõredaks... kogu austuse juures või pigem selle puudumises Sanogo, Iwobi ning Welbecki vastu... või saab löpuks Perez oma võimaluse?
      Jääb hõredaks, eriti kuna Perez laseb jalga ja Welbeck on sant. Olen nõus et Giroud on tegelt täitsa hea, aga palun kasutagu eesliini hõrenemist ära selle asemel, et plõksida. Fakt on see et terve hooaja põhiründaja koormat ta vedada ei jaksa, seda on ta juba tõestanud meil. Selline roll nagu tal viimane aasta oli sobis aga tegelikult väga hästi.

      Kommentaar


        Olen päri, tervet hooaega ta üksi ees ei kesta.
        Lucas Pereze ost, juhul kui ta maha nüüd müüakse oli ikka väga veider... head võimalust ta ei saanudki nagu... kui platsil oli, siis mängis täitsa hästi... (ma kõiki mänge muidugi ei vaadanud) aga päris esiründaja materjali ka nagu polnud... keeruline on ikka klubi juhtida, et kõik õnnelikud oleksid.

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Siis pakkigu kohvrid kokku ja lasku jalga sest veel ühte hooaega alustada temaga kui põhiründajaga ei soovi vist kuigi paljud Arsenali fännid.
          ja seda räägime ründaja kohta kel liigas teine koht "goal per minut" arvestuses?
          Jah, on tal ka omad vead, aga "tärget" tüüpi ründajana ja peaga mängus on ta siiski heal tasemel. Ma ei arva, et me ei peaks uut ründajat otsima aga see peaks ikka olema tublisti prantslasest parem, mitte ei peaks lihtsalt teise samasuguse vastu vahetama.

          Kommentaar


            Unistuste unenäos sobiks Mbappe just ideaalselt. Kahepeale saaks nad palju mängida ka ilmselt. Eeldada, et Mbappe paneks EPL-is kogu hooaja võimsalt sh igast WBA, Stoke jms vastu on palju tahta. Siin saaks ka suurilusmees oma mängud ja võimalused vabalt.

            Kommentaar


              Balotelli lõi sama palju väravaid, mängis sama arv minuteid mis mbappe. Üks Monaco eest kes tuusas liigas, teine Nice eest.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Mbappe ei liigu 99,9% sel suvel samal põhjusel, miks Giroud soovib rohkem mänguaega - MM on aasta kaugusel. Giroud ~1200 mänguminutit liigas on ikka vähe mis vähe. Alexis sai näiteks pea 3x rohkem minuteid kirja. Lisaks on Giroud juba sellises vanuses, et kui hetkel maksimumi ei võta, siis paari aasta pärast võib hilja olla. Mängija seisukohalt ju kõik mõistetav ja arusaadav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mbappe ei liigu 99,9% sel suvel samal põhjusel, miks Giroud soovib rohkem mänguaega - MM on aasta kaugusel. Giroud ~1200 mänguminutit liigas on ikka vähe mis vähe. Alexis sai näiteks pea 3x rohkem minuteid kirja. Lisaks on Giroud juba sellises vanuses, et kui hetkel maksimumi ei võta, siis paari aasta pärast võib hilja olla. Mängija seisukohalt ju kõik mõistetav ja arusaadav.
                  99,9%? Veab sul, skybetis mbappe to stay at monaco odds 2.1 - kahekordista enda elu säästud!

                  Arsenalis saaks ta kohe kindlasti piisavalt mänguaega, kui ta ennast ka tõestab seal oleks kindel põhimees nagunii. Kui ta ennast ei tõesta, siis giroudist ja lacazettist ei saaks ta prantsusmaa eest nagunii ette. Teine võimalus on muidugi realil ta ära osta ja laenata monacosse.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Balotelli lõi sama palju väravaid, mängis sama arv minuteid mis mbappe. Üks Monaco eest kes tuusas liigas, teine Nice eest.
                    1. Balotelli mängis 300 minutit rohkem liigas.
                    2. Mbappe ja Balotelli lõid küll sama palju väravaid liigas, kuid prantslane andis 10 väravasöötu rohkem (11 vs 1)
                    3. Mbappe lammutas ka kõige kõrgemal tasemel - CL-is. Mitut 18-aastast kutti sa oskad nimetada, kes CL-is (9 mänguga) 6 korral skoorinud on? Ja mitte mingite "kotikute" vastu, vaid ikka Dortmundi, City ja Juve vastu.
                    4. Mbappe ON 18.

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    99,9%? Veab sul, skybetis mbappe to stay at monaco odds 2.1 - kahekordista enda elu säästud!

                    Arsenalis saaks ta kohe kindlasti piisavalt mänguaega, kui ta ennast ka tõestab seal oleks kindel põhimees nagunii. Kui ta ennast ei tõesta, siis giroudist ja lacazettist ei saaks ta prantsusmaa eest nagunii ette. Teine võimalus on muidugi realil ta ära osta ja laenata monacosse.
                    Ei tegele betimisega, aga loogiliselt mõeldes ta seda ei tee. Esiteks MM ja teiseks Jardimi ja tema ründepartneri Falcao lepingupikendused. Mbappe on tark ja kahe jalaga maa peal poiss (loe ta intervjuusi). Tal pole absoluutselt mitte kuhugi kiiret ja ta teab seda ise samuti.

                    Kommentaar


                      Maskiga nõus. Kogu see möll tuleb eelkõige sellest, et kõige kiirem on meedial, teda kuskile suuremasse liigasse näha ja poiss on selle hooaja kuum nimi tänu oma CL etteastetele. Eks mitu suurklubi napsaks ta ka ära omale, aga mulle ka jääb mulje, et see suvi ei lähe ta kuhugi, vaid jätkab tuttavas keskkonnas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ei tegele betimisega, aga loogiliselt mõeldes ta seda ei tee. Esiteks MM ja teiseks Jardimi ja tema ründepartneri Falcao lepingupikendused. Mbappe on tark ja kahe jalaga maa peal poiss (loe ta intervjuusi). Tal pole absoluutselt mitte kuhugi kiiret ja ta teab seda ise samuti.
                        Kui ikka agent tuleb ja ütleb, et nüüd läheb, kuna mu kuldsel Ferraril sai aknapesuvedelik otsa ja tuleb uus auto osta, siis tänapäeval jalgpallur ei kobise ka. Mbappe ei pruugi muidugi minna Arsenali, kuna ilmselt rahapakiga laiakslööjaid tuleb hulgim.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui ikka agent tuleb ja ütleb, et nüüd läheb, kuna mu kuldsel Ferraril sai aknapesuvedelik otsa ja tuleb uus auto osta, siis tänapäeval jalgpallur ei kobise ka. Mbappe ei pruugi muidugi minna Arsenali, kuna ilmselt rahapakiga laiakslööjaid tuleb hulgim.
                          Mbappel minu teada polegi hetkel agenti. Vanemad (eelkõige isa) tegelevad nende asjadega ja viivad näiteks teda senimaani autoga ise Monacosse trenni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui ikka agent tuleb ja ütleb, et nüüd läheb, kuna mu kuldsel Ferraril sai aknapesuvedelik otsa ja tuleb uus auto osta, siis tänapäeval jalgpallur ei kobise ka. Mbappe ei pruugi muidugi minna Arsenali, kuna ilmselt rahapakiga laiakslööjaid tuleb hulgim.
                            Sõltub jalgpalluri profiilisit ka. Mingid väiksemad vennad jah kuulavad kõrvad lontis. Tuntumad poisid vaevalt, et iga agendi sõna peale hüppavad.

                            Kommentaar


                              Mbappel on hetkel vägagi kahe jalaga maa peal. Ema sõidutab trenni, ametlikku agenti veel pole jne. Poisile meeldib filosoofilisi raamatuid lugeda ning on teadlik, et hetkel toimub tema ümber meeletu haip aga ta ise on realist ja võtab asja rahulikult.

                              Kylian Mbappé: "The word footballer does not rhyme with Ferrari. Not having a car is not a big deal. You just adapt to it."
                              Kylian Mbappé: "In terms of football, I might be ahead for my age. But in terms of life, I'm still a kid at 18 years old."
                              Kylian Mbappé: "I want to complete this step well, in a measured way, in the right conditions."
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Mbappel minu teada polegi hetkel agenti.

                                Pascal Boisseau vist ikka on mingi esindaja ja võtab tema nimel sõna
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X