320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Natuke lugemist meie vahvast omanikust:


    'It’s unfair to pin every poor hiring or wasted draft pick on Kroenke. Even the most meddlesome owners don’t make all the moves. But it is fair to say that every sports organization Kroenke has touched – the Rapids possibly aside – has turned into an outright failure, and his fingerprints are all over Arsenal now, too.'

    Kui mingit õiglust maailmas veel üldse olemas on, siis üks klaver peaks sellele beebielevante jahtivale türapeale taevast alla pähe kukkuma juba ammu.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Natuke lugemist meie vahvast omanikust:


      'It’s unfair to pin every poor hiring or wasted draft pick on Kroenke. Even the most meddlesome owners don’t make all the moves. But it is fair to say that every sports organization Kroenke has touched – the Rapids possibly aside – has turned into an outright failure, and his fingerprints are all over Arsenal now, too.'

      Kui mingit õiglust maailmas veel üldse olemas on, siis üks klaver peaks sellele beebielevante jahtivale türapeale taevast alla pähe kukkuma juba ammu.
      Kroenke kunagi staadionile ka jõuab?
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        ärge muretsege, kõik on ju korras!
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          ärge muretsege, kõik on ju korras!
          jeje tee mingi korralik nali vähemalt siis, sellist jama ei viitsi keegi lugeda.

          Huvitav kas me muidu Bournemouthi vastu saaks kõik põhimehed õigetel positsioonidel väljakule saata või Wenger jätkab oma sabotaažiga.

          Kommentaar


            Vahet pole , mida me teeme, Bornemouth võtab oma selle hooaja esimese punkti niikuinii. Me alati aitame hädalisi

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              jeje tee mingi korralik nali vähemalt siis, sellist jama ei viitsi keegi lugeda.

              Huvitav kas me muidu Bournemouthi vastu saaks kõik põhimehed õigetel positsioonidel väljakule saata või Wenger jätkab oma sabotaažiga.
              Lihtsalt see üleüldine jobutsemine väga tihti mu kallal kuidas Wenger on jumal ja klubil on tegelikult õige suund paneb sellist asja siia kirjutama.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                kusjuures, kas niivõrd hooaja alguses on varemgi olnud arsenali leeris kriisihõngu või see on hetkel erand?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  kusjuures, kas niivõrd hooaja alguses on varemgi olnud arsenali leeris kriisihõngu või see on hetkel erand?
                  Niimoodi, et juba septembri alguses mingid organiseeritud protestid toimuva hakkavad, mitte aga üldiselt on hooaja algused juba 6-7 aastat üsna masendavate tulemuste ja meeleoluga alanud.

                  Kommentaar


                    khm* khm* 2011/12 khm* khm*
                    3st mängust 1 punkt, sh masendava skooriga kaotused, meeste müügid ning lõpuks TDD madness (mis tegelikult tolle hooaja päästis tänu Arteta ning BFG toomisele olgugi et toodi ka mõttetuid vendasid sisse), muidugi aega võttis, et vedama saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mis tähega Bournemouth algab?
                      tead ma olen oma trükivigadega leppinud. Laps lammutas läpakal pooled nupud minema. trükkimine on pisut keeruline praegu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ei, ma ei nokkinud puuduva u-tähe pärast. 2010-11 sai alguse üks tore seeria, kus osalesid Birmingham City, Barcelona, Blackburn ja Bolton. Hiljem tuli Bayern ka kampa.
                        Vabandust, ma sellieid asju väga ei jälgi, ei tuld selle pealegi.

                        Kommentaar


                          Arsene, ütles et peaaegu osteti Mbappe.

                          Kommentaar


                            Stok tuleb. Ta on konstantselt stardis.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Arsene, ütles et peaaegu osteti Mbappe.
                              No ma ei tea, kas päriselt ikka peaks käima siin nokkimas.

                              Viimase nelja aasta jooksul näiteks on Wenger võitnud kolm karikat, Pochettino samas kolm kuu peatreeneri auhinda. Võime ka pikemat perspektiivi vaadata. Või mõnd teist manageri, ükskõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Arsene, ütles et peaaegu osteti Mbappe.
                                ah mingu ta perse oma peaaegutega .... siiralt. Kõik muu veel aga see pidev möla, et ma peaagu signisin selle ja selle - see on haiglane. Keda need peaaegud huvitavad. Nagu mingi muidumees kuskil kõrtsis oma peaaegu seiklustega keksimas. Ma ka peaaegu keppisin Angelina Joliega, paraku selgus, et elame siiski eri mandritel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X