320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Ma eeldan, et sa pead silmas viimast sõnavõttu Özili teemal?!? Esiteks, sa saad ju aru, et töökoht meedias tähendab suu lahti tegemist? Suud kinni hoidvale punditile vaevalt keegi midagi maksta tahaks... Teiseks, üleüldiselt on Keown olnud minu arust oma väljaütlemistes alati selge ja konkreetne, ütleb nii nagu tema neid asju näeb - kas sa alati tema seisukohtadega nõus pead olema, on teine teema aga pidevas fabritseerimises teda nüüd küll süüdistada ei saa.

    Özili koha pealt ei ütle ta ju ka midagi valesti. WBA vastu oli piisavalt terve, et vahetusest sisse tulla ja 4 päeva hiljem Valgevenes teda ei olnud, see võttis endalgi kulmu kerkima. Lepingupikendus on pikemat aega laual aga mida pole, on tema allkiri sellel. Jutud taasühinemisest Joseega on liikvele läinud, paratamatu ilmselt.

    Özil on luksusmängija ja diiva. Nii väljakul kui selle kõrval on temal alati vaja erilist kohtlemist. Temal on vaja hooajasiseseid välkpuhkuseid. Temal on vaja perfektset set-upi tema kõrval vastasel juhul on tegemist äärmiselt düsfunktsionaalse jalgpalluriga. Ma olen seda ka enne öelnud, ütlen uuesti: Özil on hindamatu kodus bussi parkivate satside lahtimuukimisel ja täiesti kasutu võõrsil suurte vastu, kui oleme suure osa mängust surve all. On aeg, et lõpetame selliste meeste tassimise.
    On aeg tõesti, mitte et meil muud valikut oleks . Özil oli realis class player, on arsenalis class player ja on ka peale arsenali edasi class player. Ütlen seda sellepärast, et see tassimise lause natuke naljakas. Ofkoors sellele eelnevad väited sinu jutus sisaldavat terakest tõtt.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Ma eeldan, et sa pead silmas viimast sõnavõttu Özili teemal?!? Esiteks, sa saad ju aru, et töökoht meedias tähendab suu lahti tegemist? Suud kinni hoidvale punditile vaevalt keegi midagi maksta tahaks... Teiseks, üleüldiselt on Keown olnud minu arust oma väljaütlemistes alati selge ja konkreetne, ütleb nii nagu tema neid asju näeb - kas sa alati tema seisukohtadega nõus pead olema, on teine teema aga pidevas fabritseerimises teda nüüd küll süüdistada ei saa.
      Selles osas muidugi õigus, et kui oled meediategelane siis pead suud lahti tegema, aga tekib küsimus miks ei võiks seda teha hästi. Teada värk, et "tatiloopimine" ületab künnise kiiremini ja kergemini kui kellegi kiitmine, aga no mida sa sellega reaalselt saavutad? Mõttetut meediakajastust mis tekitab ainult lisakoormust/pinget omadele meestele. Lisaks mille eest reaalselt teda praegu süüdistatakse. Vigastatud olemises? Dafukk lihtsalt. Keown on ennegi oma võimsate ütlustega silma paistnud. See selge ja konkreetne võib teinekord panna ka otse subjektiivne pask.

      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Özili koha pealt ei ütle ta ju ka midagi valesti. WBA vastu oli piisavalt terve, et vahetusest sisse tulla ja 4 päeva hiljem Valgevenes teda ei olnud, see võttis endalgi kulmu kerkima. Lepingupikendus on pikemat aega laual aga mida pole, on tema allkiri sellel. Jutud taasühinemisest Joseega on liikvele läinud, paratamatu ilmselt.
      Esiteks kas see oli Özili enda otsus, et ta Valgevenesse ei sõida? Sooviks allikat sel juhul. Teiseks kunagi ei või põletik mis tal seal põlves oligi uuesti välja lüüa eksole. Mina oma toredate kossupõlvedega tean väga hästi mida tähendab vee põlvest välja võtmine tänu pidevale põletikule. Tahes tahtmata peale koormust võib see välja lüüa. Ja eks seetõttu et ta terve on ei olnud teda ka viimases premmi mängus ning nüüd ka Saksa koondises eksole.
      Lepingupikenduse osas on just jutud, et veebruarist saati pole midagi laual olnud ehk kuhu ta praegu allkirja panema peaks? Ega me täpseid tingimusi ei tea mida pakutud mingi hetk on aga vaadates meie klubi üleüldist lepingute seisu siis peaks mainima, et kes iganes selle osakonna juhataja on peaks olema juba ammu lahti lastud ebakompetentsuse tõttu. See kui paljudel meestel lepingud lõppemas on ei ole lihtsalt normaalne.

      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Özil on luksusmängija ja diiva. Nii väljakul kui selle kõrval on temal alati vaja erilist kohtlemist. Temal on vaja hooajasiseseid välkpuhkuseid. Temal on vaja perfektset set-upi tema kõrval vastasel juhul on tegemist äärmiselt düsfunktsionaalse jalgpalluriga. Ma olen seda ka enne öelnud, ütlen uuesti: Özil on hindamatu kodus bussi parkivate satside lahtimuukimisel ja täiesti kasutu võõrsil suurte vastu, kui oleme suure osa mängust surve all. On aeg, et lõpetame selliste meeste tassimise.
      Ei ole luksusmängija ega diiva. Werderis, Realis ja ka koondise eest ei ole mingit erilist kohtlemist ta saanud. See on puhas Wengeri enda poputamine. Perfektset setupi tahaks kõik oma kõrvale, kas talle on seda kunagi Arsenalis antud? Ei ole. Sellegi poolest on ladunud võimalusi kandikul oma meestele ette mida ära pole lihtsalt löödud. Tema "numbrid" kannatavad ja kohe on ta meedia jaoks pask. Eelmine hooaeg ei olnud tal küll parim kuid kellel kurat oli meie särgis? Alexise numbrid on ka minu silmis teda hellitavad arvestades kui palju reaalselt paska ta igas mängus korraldas.
      Ja see ka eriline üllatus ei ole kui maailma (üks) parim nr 10 ei ole kaitses Makelele eest väljas. Kui tema statse vaadata siis ta jookseb ringi tavaliselt rohkem kui nt paljukiidetud Alexis. Kuna aga tema ei tee nii palju üksinda survet siis mnjah, lohh eksole. Jah ta ei peaks igas mängus mängima, aga kui me nt mängiks nagu vanasti puhtsalt kontrate peale oleks ta korralikult omas mahlas. Ja meie tiim tassib Özilit jah... Keskmiselt loob ~3 võimalust mängus meile (milleks ta siia ka toodi). Otsi palju paremaid mehi on.
      Natuke statistika porri ka sulle sellest hooajast kus Özil on "mõtetega juba läinud olnud":

      Kommentaar


        Mesut Özil - Germany's Player of the Year x5 ...
        ... end of discussion! Arvestades saksa valikut siis lambi jorss lihtsalt ei suuda x5 kobistada.

        Kommentaar


          Vaata, probleem on selles, et minekut teeb ta niikuinii. See on peamine probleem. Ja kui mängija on juba 90% mineja, siis sellised müstilised vigastusjandid, mis siin selle Bate mänguga olid, saavad mitu korda rohkem tähelepanu. Iga vale liigutus, mis ta meie eest teeb, saab rohkem tähelepanu.Kuigi, tema puhul tuleb tõdeda, et ta on arvamusliidrite hammaste vahel olnud juba teisest päevast alates ja tihti peale ebaõiglaselt. Aga Keowni kriitika on minu arust hetkel täiesti õigustatud.

          Teiseks, mees saab Löw-i poolt pidevalt vabastusi vähemtähtsatest mängudest. Madridis Jose vahetas ta alati 70min välja, sest täpselt 70 minutit oli özili vastupidavus, Hispaania liigas, reaalkuradimadriidi eest!

          Kas ei tundu imelik, et ühe mängija kasulikkust peab alati õigustama täiesti ebareaalsete statistiliste näitajatega(nt vt seda running vs jogging jama)? See on Öziliga alati kaasas käinud. Neid kordi, kui mõni sõber küsib koos mängu vaadates: 'kuule kas Özil ka mängib?', on natuke liiga palju. Ma esimesed paar aastat viitsisin ka seletada, et vaata mäng kordusest läbi ja siis näed mehe kasulikkust, vaata tema chances created jms.

          Ja see parim nr 10 maailmas jutt on vigane, sest esiteks nimeta mulle üks tippsats, kes tänapäeval kasutab veel üldse nr 10t? Kõik tänapäeva treenerid on juba ammu aru saanud, et klassikaline nr 10 on oma aja ära elanud tippjalgpallis. Tähendab jah, ta võibki olla üks parimaid aga seda suuresti selle pärast et see positsioon ja mängijatüüp on väljasurnud liik absoluutses tipus.

          Özil on omas elemendis väga hea jalgpallur, kahjuks see element ei ole eriti sobilik inglise liigale ja veel vähem Londoni Arsenali jalgpalliklubile. Ja Martin Keown võib rääkida minu poolest sellel teemal nii palju kui ta tahab, sest kui Özil näitaks ülesse kas või pooltki nii palju pühendumust ja kirge Arsenali särki selga tõmmates, kui Keown omal ajal, ei peaks me siin praegu ilmselt üldse vaidlemagi...

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Vaata, probleem on selles, et minekut teeb ta niikuinii. See on peamine probleem. Ja kui mängija on juba 90% mineja, siis sellised müstilised vigastusjandid, mis siin selle Bate mänguga olid, saavad mitu korda rohkem tähelepanu. Iga vale liigutus, mis ta meie eest teeb, saab rohkem tähelepanu.Kuigi, tema puhul tuleb tõdeda, et ta on arvamusliidrite hammaste vahel olnud juba teisest päevast alates ja tihti peale ebaõiglaselt. Aga Keowni kriitika on minu arust hetkel täiesti õigustatud.
            Esiteks - lootma peab kuigi jah ebatõenäoline, et ta oma talenti enam meie peale raiskab.
            Teiseks - minu jaoks ei ole õigustatud. Subjektiivne pask nagu juba ütlesin.

            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Teiseks, mees saab Löw-i poolt pidevalt vabastusi vähemtähtsatest mängudest. Madridis Jose vahetas ta alati 70min välja, sest täpselt 70 minutit oli özili vastupidavus, Hispaania liigas, reaalkuradimadriidi eest!
            Özil on ainuke kes saab vabastusi? Ei olegi või? Vaata Jogi Löwiga on selline teema ka, et kas sa oled reaalselt varem nii mõistlikku koondisetreenerit kuskil üldse näinud? Hispaania liigas on Realil 70min tavaliselt juba kolmeväravaline edu sees. Mida kuradit sa hoiad oma mehi platsil enam? V.a Krissut siis kes muidu solvub kuna ta ei saagi ise viiendat ja kuuendat levantele kõmmutada.

            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Kas ei tundu imelik, et ühe mängija kasulikkust peab alati õigustama täiesti ebareaalsete statistiliste näitajatega(nt vt seda running vs jogging jama)? See on Öziliga alati kaasas käinud. Neid kordi, kui mõni sõber küsib koos mängu vaadates: 'kuule kas Özil ka mängib?', on natuke liiga palju. Ma esimesed paar aastat viitsisin ka seletada, et vaata mäng kordusest läbi ja siis näed mehe kasulikkust, vaata tema chances created jms.
            Ebareaalne see ju ei ole. Aga selge. Järgmine kord ei hakka mingit statistikat välja tooma, teebki asja ainult lihtsamaks. Enda jaoks nagunii mõttetu kuna ma oskan näha millega ta platsil tegeleb.

            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Ja see parim nr 10 maailmas jutt on vigane, sest esiteks nimeta mulle üks tippsats, kes tänapäeval kasutab veel üldse nr 10t? Kõik tänapäeva treenerid on juba ammu aru saanud, et klassikaline nr 10 on oma aja ära elanud tippjalgpallis. Tähendab jah, ta võibki olla üks parimaid aga seda suuresti selle pärast et see positsioon ja mängijatüüp on väljasurnud liik absoluutses tipus.
            Ei ole midagi oma aja ära elanud. Tean jah, et tänapäeva lahedad poisid on kiired inverted-wingerid aga kui sa oskad oma meeskonda korralikult ettevalmistada siis suudad sa ükskõik mis formatsiooni ja rollidega mängida.

            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Özil on omas elemendis väga hea jalgpallur, kahjuks see element ei ole eriti sobilik inglise liigale ja veel vähem Londoni Arsenali jalgpalliklubile. Ja Martin Keown võib rääkida minu poolest sellel teemal nii palju kui ta tahab, sest kui Özil näitaks ülesse kas või pooltki nii palju pühendumust ja kirge Arsenali särki selga tõmmates, kui Keown omal ajal, ei peaks me siin praegu ilmselt üldse vaidlemagi...
            Jah. See 19 assisti mis ühel hooajal tuli näitabki ära et ei saa lihsalt hakkama. Tõsi võiks rohkem sellises hoos hooaegu olla, aga kui teised alatihti kandikul etteantuid ära ei löö siis pole midagi teha.
            Keownil jah kireprobleemi polnud, ega selle väljanäitamises. Tänapäeva maailmas aga palun näita ette palju on üldse sellise meelestatusega mängijad liikvel. Mis see maagiline näitaja on mis tõestab, et ühel mehel on kirge aga teisel mehel mitte? Ainult see kas ta seda platsil välja näitab? Tänapäeva jalgpallis ei ole enam selline asi tavaline. Iseenesest kurb muidugi.

            Kommentaar


              No vaata ei tea noh, kui ta nurgalöökide ajal pead alla ei paneks ja peale rasket võõrsilkaotust kaugele reisinud võõrsilfänne tänama tuleks - ehk teeks absoluutse miinimumi mida üks kõrgeltmakstud elukutseline teha võiks oma klubi jaoks - oleks tõenäoliselt retoorika tema ümber natuke teine.

              Ma ei viitsi ilmselge fänniga siin rohkem sellel teemal vaielda. Ütleme nii, et özil on mängija, kelle koha pealt lähevad arvamused inimestel vägagi lahku. Väga polariseeriv mees. Las meile jäävad meie eriarvamused temast.

              Kokkuvõttes võib vist tõdeda, et Özili ja Alexise projektid on vett vedama läinud. Paar-kolm FA kopsikut on küll tore aga mitte ilmselt päris see, milleks nad siia toodi. Reaalselt selle aja jooksul tiitlile võisteldi vaid korra ja seegi kaotati Leicesterile. Nüüd hakkab nende meeste aeg, küll nende enda soovil, klubis täis saama. Legendide raamatusse ei lähe minu silmis kumbki. Eks suur osa süüd selles, et nende aeg siin edukam ei olnud ja ka selles, et mõlemad minema tahavad, langeb suurele brigadirile.

              Ideaalis õnnestuks mõlema eest talvises aknas mingi kopka teenida, mingi sügavam point neid siin suveni hoida ja tasuta minema lasta ju puudub. Eks muidugi selle probleemiga oleks pidanud suvel tegelema aga peatreener ilmselt mõtles, et me oleme piisavalt head, et tiitlile mängida.

              Kommentaar


                Alexise eest ei õnnestu ju enam talvel midagi saada? Klubi ei saa enam keelata tal ju uue klubiga eellepingut sõlmida?

                Özili ja Alexise puhul jäi palju ka ehk selle taha, et meeskond ise ei olnud piisavalt kvaliteetne. Meeskond on ju ikkagi nii nõrk kui on selle nõrgim lüli ja kaks meest ikkagi tiitlini ei vii olgu nad nii head kui tahes. Gibbsid, Welbeckid, Elnenyd, Coquelinid, alavormis Walcottid, nende pärast jäi ka nende meeste prime siiski nägemata. Ehk siis kui kulutati raha et tuua sellised staarid nagu Alexis ja Özil oleks pidanud tugevadama ka ülejäänud meeskonda vaikselt. Projekt jäi poolikuks lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Eks suur osa süüd selles, et nende aeg siin edukam ei olnud ja ka selles, et mõlemad minema tahavad, langeb suurele brigadirile.
                  Väga suur osa.
                  Mina maha ausalt öeldes ei müüks neid, kui just siis ainult välismaale. Savi need miljonid mis saadaks, neist võib meie konkurentidele fuggin palju kasu olla hooaja teises pooles.

                  Nasfali jutule ei saa otseselt vastu vaielda. Küll aga et vaata Elneny mängu rohkem. Tema sinna listi ei sobi. Täitsa kobe mängumees on, lihtsalt Wengeri soosingust mingitel müstilistel põhjustel väljas. Teised on aga selgelt piiratud võimetega tõesti (ei pea selleks olema ka alavormis vaid head vormis Walcott).
                  See suvi mil toodi ainult Cech oli katapult pekki minekuks. Tooduks seal veel 1-2 asist meest kohe suvel juurde oleks seis ning meelestatus vast parem olnud. Eks muidugi ilmselgete puuduste mitte parandamine uute ostude näol ja alavormis meeste pidev kasutamine ka kaasa pole viimastel aastatel aidanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Alexise eest ei õnnestu ju enam talvel midagi saada? Klubi ei saa enam keelata tal ju uue klubiga eellepingut sõlmida?
                    Talvel on ka transfeeride aken kus mängijad saavad klubi vahetada.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Talvel on ka transfeeride aken kus mängijad saavad klubi vahetada.
                      Talvel saab Sanchez sõlmida uue lepingu ilma klubi vaheleastumiseta ükskõik, millise klubiga tasuta. Aga noh eks alati on lootus, et keegi maksab pool aastat varem tulemise eest mingi summa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Talvel saab Sanchez sõlmida uue lepingu ilma klubi vaheleastumiseta ükskõik, millise klubiga tasuta. Aga noh eks alati on lootus, et keegi maksab pool aastat varem tulemise eest mingi summa.
                        Parandus - Ükskõik mis välismaa klubiga. Inglise klubid peavad/peaks näppu imemema (see aga ei muuda asjaolu, et võidakse kõik taga kabinetis kõik kokku leppida ning lepingu lõppedes pannakse allkiri paberile)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Parandus - Ükskõik mis välismaa klubiga.
                          Inglise klubidega ei tohi jaanuaris eellepingut sõlmida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Inglise klubidega ei tohi jaanuaris eellepingut sõlmida?
                            Ei tohi.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Ei ole juhus, et Özili mängu toomisega Arsenali mäng lagunes ja 1-0 edust sai 1-2 kaotus. Ammu juba ei ole.

                              Kommentaar


                                Täitsa see ôige Arsenal, mesut ongi parem sotsiaalmeedia pr mees kes peaks keskenduma pigem sellele kuna värava löömine oleks ebaôiglane vaid 150k/w - môistan poleemikat. Vôtame klaasi vett täna kuna ossinovski on alko pööblile liiga kalliks ajanud. Homme vähemasti värske pea ning ahjaa see penalt on ka klassika raamatusse koha bookinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X