320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Njah, eks alati võib musta valgeks rääkida ükspuha milliste kaheldavate otsuste puhul, olenevalt siis parasjagu kes on positajaks ja kelle poolse mätta otsast vaja vaadata. Isiklikult ma sellistes olukordades küll üheski penaltiväärseid rikkumisi ei näeks parema meelega. Sellised otsused kust innustavadki dive'imist ja kui tegu oleks Arsenali poole andmata jäänud otsuste-olukordadega, siis küll eriti valjhäälselt protestida ei oskaks, et miks ei antud midagi.

    Aga selline on elu anno 2018. Eks tuleb see Wengeri touchline ban jälle üle elada ja proovida hooaja teise poolega niipalju vigadeparandust teha kui veel saab. Sellessuhtes pole eriti vahet, et ega nende kaotatud punktide najal Cityga ikka ei võitleks.
    Kas sa tõsimeeli arvad, et hazardi vastu tehtud löök ei ole penalti? (Esimesed kolm pole minujaoks mingit moodi pennud, city pennu jätaks hetkel õhku. See on jälle hea näide miks "VAR" on vajalik)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kas sa tõsimeeli arvad, et hazardi vastu tehtud löök ei ole penalti? (Esimesed kolm pole minujaoks mingit moodi pennud, city pennu jätaks hetkel õhku. See on jälle hea näide miks "VAR" on vajalik)
      Kui sa mu esimesest postitusest juba seda välja ei osanud lugeda, siis JAH. Aga üldiselt ei ole mul mingit huvi sinuga nende asjade üle vaielda, seega võid minna ja rahulikult ühe raksu ona panna siia edasi kirjutamise asemel.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Kui sa mu esimesest postitusest juba seda välja ei osanud lugeda, siis JAH. Aga üldiselt ei ole mul mingit huvi sinuga nende asjade üle vaielda, seega võid minna ja rahulikult ühe raksu ona panna siia edasi kirjutamise asemel.
        Ei pannud tähele su esimest postitust, ma üritan ausalt lihtsalt mõttekäigust aru saada, et miks see ei peaks olema penalti.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          1:41 Arsenali fännidel on huumor vähemalt paigas.

          Kommentaar




            Young defender joins us after impressing during his spell with Greek Super League club PAS Giannina


            Tere tulemast. Sveni esimene poeg on saabunud. Käivad ka jutud, et läheb kohe Werderisse laenule. Eks paistab.

            Ahjaa, 194cm on ilus pikkus noorele poisslapsele.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


              Young defender joins us after impressing during his spell with Greek Super League club PAS Giannina


              Tere tulemast. Sveni esimene poeg on saabunud. Käivad ka jutud, et läheb kohe Werderisse laenule. Eks paistab.

              Ahjaa, 194cm on ilus pikkus noorele poisslapsele.
              See pikkus on nii WTF, poiss näeb piltidel mingi 184 max välja Aga, loodetavasti saab asja, kui külm ära ei võta.. Või Bayern nagu Gnabry puhul

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                See pikkus on nii WTF, poiss näeb piltidel mingi 184 max välja Aga, loodetavasti saab asja, kui külm ära ei võta.. Või Bayern nagu Gnabry puhul




                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust




                  Sa said tiba valesti aru ka, mitte et ma oleks öelnud, et poiss pole nii pikk, lihtsalt tundus piltidel lühem lihtsalt

                  Kommentaar


                    No ma ei tea, igaüks kes on Wengerist pikem pildi pealt, mulle jälle omakorda sellist tunnet ei jäta.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Poleks uskunud, et vana toi nii pikk on. Pole ka aastatega kokku kuivanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Poleks uskunud, et vana toi nii pikk on. Pole ka aastatega kokku kuivanud.
                        Närbumine käib lihtsalt teistpidi, seest välja.

                        Kommentaar


                          Juustega koos on arsene 1m95 ja uus pois 2m pikad.
                          See käis küll sümpaatselt vaikselt ja kähku. Tõsi muidugi laenule või reservi alles aga noh eilse põhjal võiks samahästi Chambersi asemel platsile saata - see mängis nagu elav laip eile.

                          Kommentaar


                            tehniliselt võiks ju öelda, et tegemist oli penaltiga - Bellerin tõesti puudutas selle udusulekese jalga, iseasi kas see puude nüüd nii brutaalne oli, et tüüp peaks kukkuma nagu oleks aasta 42 Luki all. reaalselt mul oleks piinlik kui Arsenalist keegi teeninuks sellise pendla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Chambers - see mängis nagu elav laip eile.
                              Ja siis jälle arutleda, et mis laip? 1 mängu baasil päris karm hinnang kui arvestada kus Rob on saanud vôimalusi tüki mitu ja tal näost rohelisi ette näidata. Arvestades Chambersi olukorda pole ime, et ligadi logadi. Annaks môned korrad veel ja siis otsustaks äkki? Hullemaks see diifence minna ei saa ju. Ükskôik kelle paned sinna hetkel - ikka pôleb premium 98 leegiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                tehniliselt võiks ju öelda, et tegemist oli penaltiga - Bellerin tõesti puudutas selle udusulekese jalga, iseasi kas see puude nüüd nii brutaalne oli, et tüüp peaks kukkuma nagu oleks aasta 42 Luki all. reaalselt mul oleks piinlik kui Arsenalist keegi teeninuks sellise pendla.
                                Piinlikustundega premmis punkte tabelisse ei kirjuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X