320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pablo Marí
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Pablo Marí
        Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?
          Time will tell! See meeldib, et toodi vasakjalg cb.

          Kommentaar


            Ainuke asi, et video pealt paistab üsna aeglane.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ainuke asi, et video pealt paistab üsna aeglane.
              Per oli päris tanker. Pooled premmi kaitsjad pole sprinterid. Kui positsiooneerib viisakalt siis pole mureks. Seda kas positsioneerib - noh eks seda näeme.

              Kommentaar


                Ja ennekõike - Marja Paul ei ole Mustafi

                Kommentaar


                  Täna oli vasakul äärel Sakat ja Martinellit ikka tore vaadata. Teisel poolajal tuli Bournemouth küll mängu tagasi aga siiski tulemus käes. Ei tea kas Mustafi vigastus sunnib ostma nüüd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Täna oli vasakul äärel Sakat ja Martinellit ikka tore vaadata. Teisel poolajal tuli Bournemouth küll mängu tagasi aga siiski tulemus käes. Ei tea kas Mustafi vigastus sunnib ostma nüüd.
                    Lisaks sellele tundub, et Bellerin hakkab ka vaikselt jalgu alla saama. Järgmine on Portsmouth võõrsil. Oli ka halvemaid variante
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?
                      Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                        Tundub, et Mikel pani Kurza diilile veto ei. See oleks hea eriti Saka viimast mängu vaadates.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                          loodame. Mul hetkel isegi juba ükskõik kumb kas ukrainlane või Marja Paul, aga ühe cb võiks koju tuua.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                            Tundub, et Mikel pani Kurza diilile veto ei. See oleks hea eriti Saka viimast mängu vaadates.
                            tundub jah nii õnneks.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X