320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Et järgmine hooaeg Championshipist ei leitaks ennast
    No sellise stsenaariumi ära hoidmiseks piisab ka praegustest jõududest.

    Kommentaar


      Pablo Marí
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Pablo Marí
          Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?
            Time will tell! See meeldib, et toodi vasakjalg cb.

            Kommentaar


              Ainuke asi, et video pealt paistab üsna aeglane.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Ainuke asi, et video pealt paistab üsna aeglane.
                Per oli päris tanker. Pooled premmi kaitsjad pole sprinterid. Kui positsiooneerib viisakalt siis pole mureks. Seda kas positsioneerib - noh eks seda näeme.

                Kommentaar


                  Ja ennekõike - Marja Paul ei ole Mustafi

                  Kommentaar


                    Täna oli vasakul äärel Sakat ja Martinellit ikka tore vaadata. Teisel poolajal tuli Bournemouth küll mängu tagasi aga siiski tulemus käes. Ei tea kas Mustafi vigastus sunnib ostma nüüd.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Täna oli vasakul äärel Sakat ja Martinellit ikka tore vaadata. Teisel poolajal tuli Bournemouth küll mängu tagasi aga siiski tulemus käes. Ei tea kas Mustafi vigastus sunnib ostma nüüd.
                      Lisaks sellele tundub, et Bellerin hakkab ka vaikselt jalgu alla saama. Järgmine on Portsmouth võõrsil. Oli ka halvemaid variante
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Mulle hakkas just see ukraina poiss meeldima kellest ma enne üleeilset kordagi varem kuulnud ei olnud. Nüüd peab see hispaania poiss, kellest ma kuulsin täna esimest korda, mind veenma, et ta on parem kui see Ukraina poiss, kellest ma midagi ei tea. Äkki võtame üldse mõlemad? Noh vähemalt oskab englishit, on inglismaal elanud. Ja on vasakjalgne. Lisaks teinud hea hooaja deportivo ja flamenco eest vist. Kahe peale kokku eelmine aasta 66 mängu. Ehk oskab mängida ?
                        Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                          Tundub, et Mikel pani Kurza diilile veto ei. See oleks hea eriti Saka viimast mängu vaadates.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mingite kõlakate väitel on klubid Ukraina poisi hinnas kaubale saanud. Loodetavasti on see tõsi.
                            loodame. Mul hetkel isegi juba ükskõik kumb kas ukrainlane või Marja Paul, aga ühe cb võiks koju tuua.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                              Tundub, et Mikel pani Kurza diilile veto ei. See oleks hea eriti Saka viimast mängu vaadates.
                              tundub jah nii õnneks.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X