320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    arsenali ründejõud detsembris: boltoni vastu löödud 0 väravat, ajaxile 0, newcastle\'ile 0 ja täna 0. kas nüüd oleks õige aeg mõelda toure toomisele keskväljale või on veel mingi lahendus? on jaanuaris üldse kusagilt kedagi sisse tuua? blue scum\'iga on vahe 20 punkti, seda 17 mänguga.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas SleepWalking


      arsenali ründejõud detsembris: boltoni vastu löödud 0 väravat, ajaxile 0, newcastle\'ile 0 ja täna 0. kas nüüd oleks õige aeg mõelda toure toomisele keskväljale või on veel mingi lahendus? on jaanuaris üldse kusagilt kedagi sisse tuua? blue scum\'iga on vahe 20 punkti, seda 17 mänguga.
      tänan et mu postituse ära kustutasid!! kas suurest kaotus valust tegid seda?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas SleepWalking
        miks see küll nii on, et väljakukohtunikud ja ka joonemehed tänapäeval reegleid ei tunne?
        Henry jooksis samas aktiivselt edasi reboundi/passi saama, tõlgendamise küsimus, midagi enneolematut polnud. Kaasates pendla intsidendi jääb seis võrdseks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas v6hiv66ras
          Henry jooksis samas aktiivselt edasi reboundi/passi saama, tõlgendamise küsimus, midagi enneolematut polnud. Kaasates pendla intsidendi jääb seis võrdseks.
          essien oleks võinud ikka punase saada. no ja henry tegelikult ka. üleüldse tõstatub viimaste mängude põhjal küsimus, et mis asutusest too essien puhkusele lastud on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Kurb tõesti, nii ümmargune mäng taas Arsenal poolt.
            Kaitse lasi taas paar lapsust läbi.
            Ning ebaõnne ka, Henry löök läks vastu väravaposti välisäärt, Chelski kaks kolli tulid aga just posti sisepõrkest...
            Kusjuures, täna vist kohtunik eelistas pigem Arsenali, paar päris jõhkrat taklingut oli, samas vilistati mõlemale poole ka paar kerget kollast.
            Suluseisu värk on jah, mitmeti mõistetav, ei saagi aru, kas kohtuniku meelest oli sulus Henry või v Persie. Viimane polnud seda kindlasti mitte.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              tänan et mu postituse ära kustutasid!! kas suurest kaotus valust tegid seda?
              Vastan ise SW eest. Tuleb nentida, et kõik su postitused tuleks kustutada, sest miks avalikult eksponeerida juttu, kus lollus ajab lollust ja kirjaviga kirjaviga taga, kõik.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas laurenzo


                tänan et mu postituse ära kustutasid!! kas suurest kaotus valust tegid seda?
                Vastan ise SW eest. Tuleb nentida, et kõik su postitused tuleks kustutada, sest miks avalikult eksponeerida juttu, kus lollus ajab lollust ja kirjaviga kirjaviga taga, kõik.
                olgu eesti keele õpetaja püüan parandada

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Aga Flamini sai täitsa hästi hakkama, on ju?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas vandersell


                    Aga Flamini sai täitsa hästi hakkama, on ju?
                    Tegelt sai Almunia pingil ka päris hästi hakkama, aga kaotasid ju ikkagi

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas SleepWalking

                      oh ei see minu optimismi vähenda. Arsenal liigakarikavõitjaks 2005/2006!
                      Sleep, ära nüüd liiga enesekindlaks ka muutu. Järgmiseks vastaseks on ju nüüd ikkagi kõikvõimas Donny!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Hehee, mul näitab, et siia teemasse on viimase postituse teinud vello, aga isegi \"uus vastus\" peale klikates ei näita seda kuskil. Mis klubide toetajad meil siin teemas need moderaatorid olidki...
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          What? Mis toimub tõesti?
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'


                            vaatan samasuguste nutuste ja mõistmatute silmadega ja ei oska selgitada ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas SleepWalking



                              vaatan samasuguste nutuste ja mõistmatute silmadega ja ei oska selgitada ...
                              OK proovime uuesti. Ehk siis kuivatad pisarad ja Delete asemel vajutad Reply nupule.

                              Sõnumi sisuks oli minu dilemma - ühelt poolt mitte näida selle m****i Essieni kaitsjana eriti olukorras kus saajaks oli fair play kuningas Lauren ja teisalt üritada objektiivselt anda oma hinnangut Essieni \"mõrvarlikule\" teole.

                              Fakt on see, et mängijad kasutavad oma keha ja selle küljes ripnevaid jäsemeid teiste mängijate blokeerimiseks (nagu seda tegi ja Juudas Cole\'i vastu, kes samuti säi mõneks ajaks murule lamama), ja mõnikord jääb vastasmängija sinna ette. Midagi tahtlikku ma m****i käitumises kahjuks ei näinud, küll tundus mulle telekast, et Laurenit tabati rindkeresse, mis ei seganud tol näost kinni haaramast ja vääneldes maha kukkumast. Ülejäänud 10 Arse reaktsioonist rääkimata...

                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Sol nyyd kyll meelega Cole\'ile ei äsanud. Suur tydruk tahtis lihtsalt puhata.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X