320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpuks leiti siis Fabio Vieirale see kõige õigem roll üldse kui ta viimased 20 min tipuründes mängis. Silmad jooksid verd ausalt öeldes. Mäng oli kehv, aga kui midagi anomaalilist ei juhtu, siis kodus võtab ära vast. Kahju oli ka sellest Martinelli soolost, see oleks miljoneid vaatamisi saanud. Ründaja koha pealt samas võib inetuks minna küll kui Jesus, Trossard või Nketiah tagasi ei tule nii kiiresti kui võimalik. Martinelli sinna ka minu hinnangul ei sobi.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Mnjah...Kõik on tore, Sporting oli vääriline ja võitlev vastane. Mullle veits tundub, et Arteta lõikas näppu täna ja see võib olla ebapopulaarne arvamus,aga see puhkuse andmine liiga pärast ei ole kunagi meeldinud, Alati on need eurosarjad mulle meeldinud, aga ta võttis seda ikkagi veidi teisejärguliselt, kas siis panustades premmile või alahinnates vastast. Olgu, esimesel 20 minutil kaks vigastust ei tee su elu ka just lihtsamaks, aga üldpildis olen ikka väga pettunud, Lisaks mängupilt ka muidugi, miks me kodus sitemini kui võõrsil mängime? Sellest on juba mingi läbiv joon saamas.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Me niigi riskisime väga paljuga ja ilmselt ka lõikasime Saliba ja Tomi fitnessiga näppu. Loodame, et CP nüüd banaanikoor ei ole - muus osas olen rahul, et see ebavajalik distraction eest on. Võidame või ei selle liiga aga üks on kindel - Europaga koos oleks väga palju raskem olnud ja oleme omale vähemalt sellega šhansi andnud nö. et Europast end välja kobistasime.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Mina arvan, et EList välja pudenemine oli parim, mis juhtuda sai. Euroopa liiga võit tähendab ikkagi 10x vähem kui Prem.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Mina arvan, et EList välja pudenemine oli parim, mis juhtuda sai. Euroopa liiga võit tähendab ikkagi 10x vähem kui Prem.
            Hea on tõesti selleks 120 minutit ninast verd välja pressida, et välja kukkuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Mina arvan, et EList välja pudenemine oli parim, mis juhtuda sai. Euroopa liiga võit tähendab ikkagi 10x vähem kui Prem.
              Copium.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Hea on tõesti selleks 120 minutit ninast verd välja pressida, et välja kukkuda.
                Cmon, ega mängijad ju meelega ei tahtnud välja kukkuda - nemad tegid ikka oma parima tol õhtul. Ei olnud piisav.

                Selle nädala 120 oli ühekordne, edasised QFid ja SFid oleks enne igat järgmist "Palace'it" hakanud jalgades olema ning nagu ma ütlesin, et "keskendume liigale" võib ju hea meem olla peale kaotust aga reaalsuses on see ikkagi ainus ja parim moodus, mismoodi järgmised 11 mängu proovida City ees edu hoida.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                  Cmon, ega mängijad ju meelega ei tahtnud välja kukkuda - nemad tegid ikka oma parima tol õhtul. Ei olnud piisav.

                  Selle nädala 120 oli ühekordne, edasised QFid ja SFid oleks enne igat järgmist "Palace'it" hakanud jalgades olema ning nagu ma ütlesin, et "keskendume liigale" võib ju hea meem olla peale kaotust aga reaalsuses on see ikkagi ainus ja parim moodus, mismoodi järgmised 11 mängu proovida City ees edu hoida.
                  Arsenali võidu valem on väga lihtne - mind peab kommenteerima panema ja nii tuleb tiitel. Lesteriga läks samamoodi lõpuks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Arsenali võidu valem on väga lihtne - mind peab kommenteerima panema ja nii tuleb tiitel. Lesteriga läks samamoodi lõpuks!
                    Ära valeta.
                    Mingitele Kaera Jaanidele on sel aastal kaotatud, kui sa kommenteerisid. Äkki Everton?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust

                      Ära valeta.
                      Mingitele Kaera Jaanidele on sel aastal kaotatud, kui sa kommenteerisid. Äkki Everton?
                      City x2
                      Ja viik Brentfordiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust

                        Ära valeta.
                        Mingitele Kaera Jaanidele on sel aastal kaotatud, kui sa kommenteerisid. Äkki Everton?
                        Ta mötles edaspidi
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Arsenali võidu valem on väga lihtne - mind peab kommenteerima panema ja nii tuleb tiitel. Lesteriga läks samamoodi lõpuks!
                          teed viimased 10 ka? küsin sõbra jaoks ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            City x2
                            Ja viik Brentfordiga.
                            Ma ei eksinudki. Helesinised Kaera Jaanid.

                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                              teed viimased 10 ka? küsin sõbra jaoks ...
                              Uuel kuul pole ühtegi Arsenali mängu mul. Seega pekkis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Arsenali võidu valem on väga lihtne - mind peab kommenteerima panema ja nii tuleb tiitel. Lesteriga läks samamoodi lõpuks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X