320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    OLen küll vaid korra käinud Highburyl mängul, kuid sellegipoolest on selle staadioni sulgemine minu silmis pisut härras moment. Samas staadionil käinuna ja selle mitmesuunalist amortiserumist nähes on selge,et uue ehituseks on viimane aeg, kuna niii väikest statat nagu vana oli pole mõtet remontima hakata enam.
    Tegemist on igal juhul üleva ja ajloolise momendiga Arsenali ajaloos ja tähtsa hetkega iga tõsise Arsenali toetaja elus. Tulla siia seda momenti alavääristama ja enda meelest vaimutsema ainult näitab selle mõttetarga vaimuvaesust. Võiks öelda, et mõnele härrale on aastatepikkuse lõugade lõksutamisega jäänud mulje,et ta on jube vaimukas. kahjuks pean härra ajakirjaniku maale tagasi tooma:\"Teil pole vaimukust ollagi, seega minge ja lagastage oma Leedsi teemat parem või röhitsege kuskil põllul koos omasugustega.\"

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas Martin


      Issand kui õudne jah, et Highbury kinni pannakse. Lugege kõik oma seal käidud korrad kokku ja ehk saate 10 täis. Ja küll nüüd on kaheks nädalaks tuju läinud.

      blablabla

      Kaheks nädalaks vaevalt nüüd tuju läinud on. Eile lihtsalt oli ehk pisut emotsionaalsem ja mõtlikum päev ning ka mäng - samas võibolla tingis selle pohmell.

      Aga üllatavalt üleolev suhtumine sinult. Õnnelik inimene oled, et Elland Road on sinu jaoks tihedaks külastuspaigaks. Ise olen Highburyle vaid korra sattunud ja sel nädalal kui sealmail sai viibitud polnud paraku ühtki mängu nimetet staadionil plaanis. Kindlasti on minu emotsionaalne side kordades väiksem kui neil, kellele istmenumber on külge kulunud. Aga see ei välista fakti, et minu tagasihoidliku kuueaastase jalgpallisõbra staa˛i jooksul pole ma telepurgi vahendusel mõnd sealpeetut imeilusat mängu näinud.

      Kurb olen rohkem seetõttu, et mul isiklikult pole võimalik enam ühtegi mängu kohapeale vaatama minna ning vaevalt ma ka lähiaastatel sinna korteri suudaks soetada. Ülima tõenäosusega on mul võimalik mingi reaalsem emotsionaalne side luua Ashburton Grove\'ga ja loodetavasti suudab \"mees tänu kellele Arsenal see aasta intertotos ei mängi\" ka uues kodus vähemalt sama palju väravaid lüüa, eeldades muidugi tema jäämist punavalgete ridadesse.

      PS! Ma luban, et olen järgnevad kaks nädalat õnnelik ja ei nuta.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas malagar
        Tegemist on igal juhul üleva ja ajloolise momendiga Arsenali ajaloos ja tähtsa hetkega iga tõsise Arsenali toetaja elus.
        Olen järgnevaga nõus, kui sa suudad mulle selgitada, kuidas on see sinu elus niivõrd härras moment. Palun selgita. Tõesti.

        Lihtsalt mulle tundub, et see Highbury järgi vingumine on umbes samasugune suvalt imetud asi nagu NUFC-SUFC vastasseis või siis mõned püüdlused tekitada Spurs-Arsenal konkurentsi. No ei veena, mitte kuidagi kohe ei veena. Eesti kontekstis, mingite casual toetajate seas - nagu mina ise loomulikult. Mistõttu ma ei vihka ka siin foorumis ManUt ega Chelseat ja ei postitaks teab mis asju Elland Roadi kohta.

        Aga kui sa tood mulle kasvõi paar loogilist ja mõistetavat (kuigi emotsioonid pole loomulikult alati sellised) selgitust, võtan sõnad tagasi või oled just see, mis sa kirjeldasid. Kuid niikauaks - ei veena, absoluutselt.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          pohhui pole või?.. mul on..kui ER kinni pannakse nutaks kah.. pseudoprbleem või mitte see on iseküsimus..
          tegelt ei nutaks aga eks kahju on ikka

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Noh umbes sama hea oleks hakata juurdlema selle üle, miks üldse mingit Eestist kaugel-kaugel asetsevat Inglismaa klubi toetada. Tuleb tunnistada, et eks see kaastunne ja kurbus ka osaliselt intertsist tekkis, samas personaalseid põhjusi ma juba selgitasin eelpool.
            Ja võibolla veel üks kohatu võrdlus, aga kui mulle ei tohiks korda minna klubi viimane mäng 93 aasta vanusel staadionil, siis miks peaks minusugusele casual eesti töllile tähendama midagi duubli võit või miks ma röökisin kui Henry lõi 3-2?
            Chelsea ega ManU fännidele ma muidugi molli ei hakkaks sõitma, sest mõned mu parimad sõbrad nt toetavad eelpoolmainituid. Tottenhami vastu on isiklik viha veel väiksem, kui üldse siis tekitavad seda mõned teatud kasutajad antud foorumis, aga ka see ei tingi rohkemat kui kerget frustratsiooni, sest inimeste igasugustesse õõnsustesse saatmine ei anna reeglina mingit tulemit. Jalgpalli on ilma selletagi ilus vaadata.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              mina arvan, et Martinil on kipsis jalaga raske seksida.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas Martin


                Algselt postitas malagar
                Tegemist on igal juhul üleva ja ajloolise momendiga Arsenali ajaloos ja tähtsa hetkega iga tõsise Arsenali toetaja elus.
                Olen järgnevaga nõus, kui sa suudad mulle selgitada, kuidas on see sinu elus niivõrd härras moment. Palun selgita. Tõesti.

                Lihtsalt mulle tundub, et see Highbury järgi vingumine on umbes samasugune suvalt imetud asi nagu NUFC-SUFC vastasseis või siis mõned püüdlused tekitada Spurs-Arsenal konkurentsi. No ei veena, mitte kuidagi kohe ei veena. Eesti kontekstis, mingite casual toetajate seas - nagu mina ise loomulikult. Mistõttu ma ei vihka ka siin foorumis ManUt ega Chelseat ja ei postitaks teab mis asju Elland Roadi kohta.

                Aga kui sa tood mulle kasvõi paar loogilist ja mõistetavat (kuigi emotsioonid pole loomulikult alati sellised) selgitust, võtan sõnad tagasi või oled just see, mis sa kirjeldasid. Kuid niikauaks - ei veena, absoluutselt.
                On härras moment,sest ma ei ole casual toetaja. Ma elana ja hingan Arsenali õhku. Jalgpallipisik hammustas mind aastal 1998 ja siis sattusin ka Arsenali lummusse, mis on aasta-aastalt kasvanud. Olen vaadanud kõiki Arsenali mänge, mis vähegi võimalik - nii pubide , teleka kui ka interneti vahendusel (viimase kahe hooaja peale on vist vahest mingi 5-6 mängu nägemata jäänud). Mu elu käib ühest Arsenali mängust järgmiseni. Ja ma ootan alati pikkisilmi järgmist Arsenali mängu. MA ei harrasta mingit tõsist vihkamist rivaalide suhtes - lihtsalt tore kui spurs võu uted kolakat saavad. See aasta sai lõpuks viimased pennid kokku kraabitud ja Highburyl ära käidud. Järgmine aasta proovin püüda mõne Meistrite Liig amängu kodule lähemal, või uuel staadionil ära käia. Ideaalis kolin peagi klubile lähemale, et saaks rohkematel mängudel otse kohal käia. Eesti jalgpall kipub külmaks jätma juba ammau. Loomulikult elan tulihingeliselt kaasa koondisele ja käin igal võimalusel Tartu meeskondade mänge vaatamas( Tamme staadionil ja mitte seal kuradi Annelinnas), kuid Tammeka ja Merkuuri tegemsied ei tekita sellist kirge nagu Arsenal.
                Sai väga idealistlik, aga küllaltki tõsi. Tegu ei ole asjaga, mida saab kainelt põhjendada. Arsenal on minu kirg ja pean end samaväärseks fänniks ükskõik millise inglise kolliga, kes igal kodumängul käib. Kui veab käin ehk tulevikus minagi...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas rohelineKonn


                  mina arvan, et Martinil on kipsis jalaga raske seksida.
                  Jah, ka ma pakkusin seda, aga ta eitas. Tuleb välja, et tüüpiline ajakirjanik - valetas ka. Lisaks paluksin Martinit 10. juunil Tabasallu, NUFC-SAFC fännimängule. Võin Tallinnast auto peale võtta, kui su kips mu autot ära ei määri!
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas Jaan
                    Algselt postitas rohelineKonn
                    mina arvan, et Martinil on kipsis jalaga raske seksida.
                    Jah, ka ma pakkusin seda, aga ta eitas. Tuleb välja, et tüüpiline ajakirjanik - valetas ka. Lisaks paluksin Martinit 10. juunil Tabasallu, NUFC-SAFC fännimängule. Võin Tallinnast auto peale võtta, kui su kips mu autot ära ei määri!
                    Mida te Konnaga ka seksist teate. 10. juunil on aga lootust küll juba liikuda ehk võiks ehk küll.

                    --

                    Teemas ka. Veidike.

                    olegtoivo, natuke otsimist ja selliseid arutelusid leiab siit päris mitmeid läbi paljude aastate. Mõned neist on päris põevad ja tuleb tõdeda, et minugi arvamus on läbi aastate natuke muutunud, eriti, kui ajas tagasi mõelda.

                    malagar - väga kena
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Noh põhimõtteliselt ma peaaegu, et sekundeeriksin malagari arvamust, kuigi ma pole nii fänn fänn.
                      Kui sa mõtlesid \"taoliste arutelude\" all mu küsimust \'Miks toetada kauget inglismaa jalgpalli\' siis see oli rohkem retoorilist laadi. Seda ma enda jaoks lihtsalt põhjendada ei viitsi ja ka üldiselt ei näe sinuga vaidlemises mingit erilist mõtet, sest mu arvamus sinu omast oluliselt ei erine ja oma seisukohta olen piisavalt selgitanud.

                      Veeretaks palli mõne teise härrase värava alla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          c\'mon, tottenham deserves a replay ...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Come on Tottenham deserve what they got. Kurat kui ollakse nii loll, et süüakse enne mängu mingit kuradi kalalasagnet siis saadi vääriline palk

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas malagar


                              Come on Tottenham deserve what they got. Kurat kui ollakse nii loll, et süüakse enne mängu mingit kuradi kalalasagnet siis saadi vääriline palk
                              Post of the year. tra ma ei või, sa oled ikka banaan...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Nonoh, isegi kuradi Blackburnil koostab menüü, hangib toiduained ja valmistab toidu mängueelsetel kogunemistel selleks spetsiaalselt klubi juurde kuuluv toiduspetsialist. See välistab riknenud toidu söömise võimaluse. Ja Mingi kuradi kahtlase kalaroa manustamine on ise õnnetuse vällja kutsumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X