320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Sitt värk. E hakka midagi väga emotsiooni pealt siin kirjutama parem. Aga ühele küsimusele tahaks sellegipoolest vastust: Miks ei näidatud kordust punasele kaardile eelnenud olukorrast (Eto´o võis sulus olla!). Barca 1 värav oli ka suluseis (Henkke puutus palli ju), aga sellegipoolest näitas seda õige nurga alt ainult 1 kord.
    Go Gunners!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Hea finaal oli, praegu ei hakka täpselt ära seletama kuidas 0,08% oma masendusest sai kodutänaval välja elatud. See polegi tähtis. Hea finaalmäng oli.

      Ja SUURED TÄNUD sõbralikele kaastoetajatele punastes särkides, kes meile Hellas Hundis vajalikul hetkel jõudu ja häälepaelu ohverdasid: alustades tutvusjärjekorras DEVIL, OKU, JYRIÖÖ, ESTON, RÜNNO, ROHELINE KONN ja loomulikult ka sõbrad AIFO, RAUNO ja teised, keda ma praegu emotsionaalsel hetkel nimetada ei suuda. Täname.

      Kahjuks ei olnud täna meie päev.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Muide, mis suluseisudesse puutub, siis veider jah, et ühtegi neist korduses ei näidatud, pisut ebaloomulik tundub mulle ETO\'o 15 meetrine ettejooks kaitseliinist olukorras, kus Jens punase sai. Aga pole mõtet selliseid olukordi taga halada, see ongi jalgpall.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          barca oli ikka grammi võrra parem,ehitavam,loovam.vääris võitu.see ongi jalgpall...kuigi arsenal tegi imeteldava esimese poolaja
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas erxx


            Muide, mis suluseisudesse puutub, siis veider jah, et ühtegi neist korduses ei näidatud, pisut ebaloomulik tundub mulle ETO\'o 15 meetrine ettejooks kaitseliinist olukorras, kus Jens punase sai. Aga pole mõtet selliseid olukordi taga halada, see ongi jalgpall.
            mis see kordus aitab? me voime ju naha et on sulg, aga kui ei voeta kasutusele videokordusi ja kohtunikud ei hakka neid arvesse votma, niikaua ka voite nutma jaada kohtunike nagematust. ses mottes respekt Arsenalile!
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Raivo19


              barca oli ikka grammi võrra parem,ehitavam,loovam.vääris võitu.see ongi jalgpall...kuigi arsenal tegi imeteldava esimese poolaja
              just nimelt - esimese poolaja põhjal tundus, et arsenal on meistritiitlit väga väärt, kuid kahjuks ei suudetud teisel poolajal sama hästi lõpuni vastu pidada.

              ja selles on süüdi eelkõige ebaõnnestunud suluseisuloomine enne lehmanni eemaldamist, arvan ma.

              kuigi vähemuses mängiti pool tundi hingestatult, jättis see siiski olulise märgi.

              barcelona võit oli igav.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                See, et asjad nii läksid lükkaks mina ka rohkem alumiiniumi arvele! Kradi türa - õpi kaitsma! Sry...
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Minu meelest Barca ei väärinud võitu. Käisin ise Wildes vaatamas ja kui alguses läksin ükskõiksusega, siis arsenal mängis isegi vähemuses olles kõvasti ilusamat jalgpalli!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    avaldav sügavat kaastunnet Teile! kurat nii oleks tahtnud arsenali võittu aga henry ikka raiskas 3 suurepärast miljon dollari võimalust ära ja hleb ka ühe, oleks pidanud selel 2:0 ammu ära lööma..valus juba valus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Fotod: Barcelona - Arsenal 2:1
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas Roosaelevant


                        See, et asjad nii läksid lükkaks mina ka rohkem alumiiniumi arvele! Kradi türa - õpi kaitsma! Sry...

                        Jah ta seisis valesti, kuid rohkem süüd omab kaitse, kes lasi barca vendadel vabalt tegutseda!!!

                        ja üleüldse LEPPIGE SELLEGA. Mina oleksin teie asemel õnnelik, et nad üldse finaali pääsesid. Tuletan meelde mängu Villarealiga, kus Henry tegi Arsenali esimese pealelöögi 87 minutil(!). Te peaksite suhtuma austusega oma meeskonda, mitte viriseda nagu väikesed pubekad. Arsenal tegi hea mägu ja nad väärisid võitu sama palju kui Barcelona poisid.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Oot, kas Arsenali võidu korral näeb siis Poomi ka täna õhtul medaliga, sest on ta ju CLi registreeritud vist?
                          tundus nagu et poom ikkagi sai medali

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            jep. oli teine nõnda tõsise näoga
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Highlight\'id

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Eilset mängu on tegelikult väga raske adekvaatselt hinnata. Lehmanni eemaldamine muutis jõujooni liiga palju. Aga seda julgeks küll öelda, et häbeneda pole Arsenalil midagi. Isegi kümnekesi hoiti vastase kaitset pideva pinge all. Ljungberg näiteks minu meelest tegutses lausa ennastsalgavalt, tegi roppu moodi tööd koos Henry\'ga ja hoidis mängu elus.
                                Niikaua, kui Arsenal jaksas ründetööd teha - sisuliselt kolme-nelja mehega vastase kuue-seitsme vastu, ei saanud Barcelona ka rünnakul oma rütmi kätte. Sellest ma üldse ei räägi, et Barca kaitse - Puyol näiteks - mängis häbiväärselt halvasti.
                                Ja tegelikult on mul jube kahju, et see Arsenali väsimus lõpuks ikkagi tuli. Peamiseks põhjuseks muidugi nii pikk vähemuses mängimine. Sest Barcelona mängis aeglast, tüüpilist kontinentaalset kiigutavat jalgpalli, mille musternäidis on nende keskväljamootor Deco. Väga ebasümpaatse stiiliga mängija minu jaoks. Ja ka väga ebaefektiivne, kui on jaksu tema vastu õigesti mängida. See jaks lõppes kahjuks Arsenalil liiga vara.
                                Mis Barcale suuresti võidu tõi, oli Larssoni täiesti uutmoodi omadused, mis Arsenali kaitsevalli lõhkusid. Van Bommel ja Deco koos Ronaldinhoga oleksidki jäänud seda palli edasi-tagasi kiigutama.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X