320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Oleks Xavi mänginud, oleks Arsenal arvatavasti kiiremini murtud. Barca poolt täiesti asjatu keskelt iga hinna eest läbi pressimise soov töötas vaid Arsenali kasuks. Mõne kahjuks, mõne õnneks (ma vaatasin seda vaid hea jalgpalli lootuses) olid otsustavad just äärelt sissejooksmised.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      No kamoon, finaalis selle eest kohe punane...

      ilus mäng Arsenal. Ma võin ka tysonile peksa anda, kui keegi talle kuuli jalga laseb, nagu tegi kohtunik Kahuritega. Kui aus olla siis jah, baca on tehnilise skilliga meeskond, kuid eilse mängu puhul oleks minul häbi olnud seda karikat SELLISE mängu eest üles tõsta.

      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Hooaega kokkuvõttes vaadates oli Barca kahtlemata selle võidu ära teeninud, aga eilne mäng oli ikka paras saast nende poolt. See keskelt vägistamine oli jube. Ja no Ronaldinho võiks ka oma naba imetlemise ära lõpetada, täiesti mannetu mäng temalt. Kahju, et Arsenal vastu ei pidanud, aga miskipärast oli ka kogu aeg tunne, et lõpuks see nii läheb. Henry või \"Valgevene Kõva Leib\" (tsitaat K. Kruusilt) oleks pidanud oma võimalused ära lööma, nüüd tuli mis tulema pidi. Almuniat tegelt väga ei peksaks nende väravate eest, suurem süü läheb kaitsjatele. Ja ehkki natuke üllatav on lugeda Henrylt selliseid avaldusi, tuleb öelda, et teda lõhuti ikka tõesti kõvasti. Pluss see lambist imetud kollane talle endale. Mitte et nüüd Arsenal kohtuniku pärast selle mängu kaotanud oleks, aga hea see vile küll ei olnud. Igatahes, müts maha meeste ees, kes vägevalt võitlesid, kahjuks sai seekord jõud natuke liiga vara otsa.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas elBiD


          No kamoon, finaalis selle eest kohe punane...

          ilus mäng Arsenal. Ma võin ka tysonile peksa anda, kui keegi talle kuuli jalga laseb, nagu tegi kohtunik Kahuritega. Kui aus olla siis jah, baca on tehnilise skilliga meeskond, kuid eilse mängu puhul oleks minul häbi olnud seda karikat SELLISE mängu eest üles tõsta.
          no tglt oli viga punast väärt- muidugi, et kas suluseis oli või mitte, vaat seda mai tea..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas elBiD


            No kamoon, finaalis selle eest kohe punane...

            Vaata elbid, kui tekib selline olukord, et mängija ei lähe mitte 1-1 väravavahiga vaid tema ees on juba tühi värav ning mängija tõmbab ta kätega pikali siis on kindel punane(väljaspool karistusala on väravavahi kätele sama palju lubatud kui kõikidele teistle).

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Zaeka


              Highlight\'id
              vähemasti mul ei avane korralikult, vigane fail.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas vincent


                Algselt postitas Zaeka


                Highlight\'id
                vähemasti mul ei avane korralikult, vigane fail.
                Link või video ise?
                Video puhul võid proovida neid

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas Zaeka


                  Algselt postitas vincent


                  Algselt postitas Zaeka


                  Highlight\'id
                  vähemasti mul ei avane korralikult, vigane fail.
                  Link või video ise?
                  Video puhul võid proovida neid
                  video ise. tänud, proovin.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    kurat kribeldab need henry võimalused ikka veel hinges ja hlebi oma selline klassiga mängija nagu henry oleks pidanud ära lööma 1gi

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Vähemalt pole mingit põhjust oma mängu üle häbi tunda, anti hea võitlus.
                      Tänan samuti omalt poolt kõiki non-goonereid kes meile nii sõna kui teoga kaasa elasid.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas Thomson


                        Algselt postitas elBiD


                        No kamoon, finaalis selle eest kohe punane...

                        Vaata elbid, kui tekib selline olukord, et mängija ei lähe mitte 1-1 väravavahiga vaid tema ees on juba tühi värav ning mängija tõmbab ta kätega pikali siis on kindel punane(väljaspool karistusala on väravavahi kätele sama palju lubatud kui kõikidele teistle).
                        Oleks võinud lasta edasi mängida...värav oleks lugenud ja siis maha tõmbamise eest kollase anda...oleks seis võrdne olnud...ja kes teab võibolla tulemus ka

                        Edit: midu küll jah selliste olukordade eest punane suht õiglane....aga see oli ikkagi Finaal ju
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Henry: \"Some of the referee\'s decisions today were horrendous. Next time I should learn how to dive maybe but I\'m not a woman so I stay on my feet.\"
                          Õige jutt !!
                          {9}

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas tzempion


                            Henry: \"Some of the referee\'s decisions today were horrendous. Next time I should learn how to dive maybe but I\'m not a woman so I stay on my feet.\"
                            Õige jutt !!
                            peale seda finaali hakkasin etot ja ronaldinhot veel rohkm vihkama

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas tzempion


                              Henry: \"Some of the referee\'s decisions today were horrendous. Next time I should learn how to dive maybe but I\'m not a woman so I stay on my feet.\"
                              Õige jutt !!
                              Ebouet peab silmas või? Ja kurat küll kohtunik tegi ikka küllalt palju Arse\'i soosivaid otsuseid .
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas Sajets
                                Ebouet peab silmas või?
                                Deco daiv teisel poolajal oli eile veel silmatorkavam. Selle eest kohtunik karistuslööki ei andnud, kuid minu tohutuks imestuseks ei tõusnud ka kollane kaart. Nimetatud olukorras isegi ei riivanud ükski vastasmängija \"portugaallast\".
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X