320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Boltoni vanadekodu ootab. Suur Sam võtab ta avasüli vastu.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Ribery teile?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Päike paistab soojalt ja ajab kägu
        Kolol number 5 tuleval hooajal

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas futbolidipaul


          Ribery teile?

          Sellise raha eest küll pakkumist ei võida ma kardan
          MU FCUK

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            saviola arsenali?



            http://www.tribalfootball.com/article.php?id=4340

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas eestimees


              saviola arsenali?



              http://www.tribalfootball.com/article.php?id=4340

              Mina usun, et see mees ei lööks läbi Inglismaal ja kõrbeks nagu Pandiani.
              MU FCUK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Ma ei ole ülds ekindel kas härra küülik kuskil läbi lüüa suudab - ajudest jääb puudu - aga kui me ta palkama peaksime siis jääb üle ainult loota et siiski õnnestub tal midagi. Muidu tuleb uus Kezman

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas malagar


                  Ma ei ole ülds ekindel kas härra küülik kuskil läbi lüüa suudab - ajudest jääb puudu - aga kui me ta palkama peaksime siis jääb üle ainult loota et siiski õnnestub tal midagi. Muidu tuleb uus Kezman
                  kezman tegi üle 20 mängu vahetusmehena mängu lõpus, mida sa talt ootasid siis et taob võrgu palle täis ca 10 mintiga igas mängus? vaata kezmani karjääri statistikat see on muljet avaldav, aga mourinho rikkus ta nüüd ära. atletico mänge vaadates tundub et tegu on mingi teise kezmaniga, kahju tast mulle meeldis ta

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Hollandi liigas suudavad isegi Eesti pakud väravaid lüüa - Chelseas aga ei pidanud Kezmani närvid värava ees vastu

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas malagar


                      Hollandi liigas suudavad isegi Eesti pakud väravaid lüüa - Chelseas aga ei pidanud Kezmani närvid värava ees vastu
                      ära jahu lollusi, milline eesti pakk sul seal on löönd kolle? oper loomulikult 10, lihtsalt mängijale hakkab mõjuma kui mängid koguaeg viimased minutid mängust, see mõjuks isegi suurele zidanele..eriti rängalt mõjub see ju ründajatele kui näed et treener ei usalda 22 korda vahetusest tulemine teeb oma jälje

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        22 vahetusest sissetulekut on piisav aeg et ennast tõestada ja rohkem mänguaega saavutada

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas malagar


                          22 vahetusest sissetulekut on piisav aeg et ennast tõestada ja rohkem mänguaega saavutada
                          ega mourinho teda ei sallind niikui nii, ta ei ost teda chelseasse, ranierile meeldis ta ning kezman tagus puurid täis ju pre-seasonis enam-vähem aga siis tuli drogba, kezman ütles ise ka et mourinho temaga ei suheld jne

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Noh see on juba teine teema kui ei sallind - ega Kezman ei ole Mourinho tüüpi ründaja küll - kui vaadata millisei dkolle ta ise ostnud on. SAmas võib karta,e tkui suni jutt tõsi on sisi Saviola mõju Arsele ei pruugi suurem olla kui Kezmani oma Chelseale - samas mine tea Wenger võib küülikust metsiku jänese või lausa preerialegendi \"väikese sõjaratsu\" (vaata Thompsoni loomalugusid) vormida

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas malagar


                              Noh see on juba teine teema kui ei sallind - ega Kezman ei ole Mourinho tüüpi ründaja küll - kui vaadata millisei dkolle ta ise ostnud on. SAmas võib karta,e tkui suni jutt tõsi on sisi Saviola mõju Arsele ei pruugi suurem olla kui Kezmani oma Chelseale - samas mine tea Wenger võib küülikust metsiku jänese või lausa preerialegendi \"väikese sõjaratsu\" (vaata Thompsoni loomalugusid) vormida
                              karta on kui wenger tahab teda siis ka kõik on ok, aga kui ei taha siis loomulikult situb ära tema, kahju poisist, vaata kuidas ta MMil esines

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Wenger konverteerib Jänkukese väravavahiks, heal juhul ka äärekaitsjaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X