320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Mille poolest on ebaeetilisem oma palga eest mitte arvestatava panuse väljakul andvate Inglise mängijate karjääri "metsa keeramine", kui noorte ja andekate prantslaste iga-aastane klubist klubisse solgutamine? (vihje Le Tallec ja Sinama Pongolle). Miks neist kahest omaaegsest imelapsest "jalgpallurit" ei koolitatud?
    Oled sa kahe nimetatud mängija karjääriga kursis? Mõlemad esindavad õnnelikult kodumaa klubisid, olles endiselt Liverpooli omanduses. Kummastki ei ole nii lihtsalt loobutud. dannari arvates oleks ilmselt õigem lasta neil reservmeeskonnas mädaneda, nagu mõnel teisel meeskonnal oma tulevikumeestega tavaks.
    Miks neist kahest maailmatähti tulnud pole? Vahest pole siis Liverpooli treenerite staff piisaval tasemel. Aga see on juba hoopis teine asi.
    Antud kontekstis on palju paremaks näiteks Stephen Warnock. Küllaltki keskpärane jalgpallur, kellest Benitez siiski ei soovinud veel loobuda. Peamiseks põhjuseks see, et tegemist on kohaliku palluriga, kelle potensiaali veel proovitakse avada.
    Mis puudutab inglastele hiigelpalkade maksmist, siis võib-olla on kellegi jaoks sellise mängija meeskonnas hoidmine auasi. Mõne teise jaoks ilmselt mitte.

    Ja vabandus ei ole vastu võetud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Richard Wright, - osteti vastu peatreeneri tahtmist. polnud piisavalt hea.
      Francis Jeffers, - sai oma võimaluse. tõestas oma mittesobivust.
      David Bentley, - oli liiga sitt saamaks võimalust.
      Sol Campbell, - oli terve lepinguperioodi üks põhimehi. lahkus kuna vanus avalsa mõju mänguklassile.
      Ashley Cole, - tahtis minna
      Jermaine Pennant. - vt. jeffers. oletan, et hooaja lõpus peab tõdema, et ta polnud ka pooli tase. vaatame.

      igati normaalne olukord.

      ilmselt on asi ka natuke selles, et wengeri stiilis jalgpall nõuab väga head kiirust ja tehnikat. inglise noortele õpetatake ilmselt vara täiskasvanuks saamist tehnika lihvimise asemel või midagi muud sellist, aga häid kiireid ja tehnilisi mehi kerkib esile väga vähe. noortest meenuvadki ennekõike lennon ja walcott, kellest üks ka osteti arsenali. leedsiliku pika palli taktikat viljeledes leidub inglaste seast sobilike jõhkardeid täitsa piisavalt, aga eks sa katsu nad panna christianoronaldolikult palliga lippama. sittagi. kukuvad palli otsa.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Tjah. Siinkohal tahaksin tuua pika ja ilmselt alles pooleli nimekirja korralikest Inglise mängijatest, kes ühel või teisel põhjusel on sunnitud olnud Arsest lahkuma: Richard Wright, Francis Jeffers, David Bentley, Sol Campbell, Ashley Cole, Jermaine Pennant.
        Muidugi - nad kõik on tüüpiline Inglise skamm ja pealegi allpool arvestust mängijatena, mistõttu tuli nad kiiremas korras põhjapoole (või mõnel juhul mõnes teises suunas) kupatada. Aga võib ju esitada ka vastuküsimuse: võib-olla oleks mõnest neist võinud korraliku inimese ja jalgpalluri koolitada? Aga ei. Seda ei võetud vaevaks. Kergem ja odavam on välismaalt sisse osta. Tore on. Aga mitte kõigi jaoks.
        Solist, Pennantist ja Cashley'st oleme antud teemas palju kuulnud, ülejäänute kohta ütleks ei, tänan.

        E: konn seletas täpsemalt. Sol'i koha pealt ütleks veel, et peale vanuse oli ka muid komplikatsioone.
        Last edited by Nurmekas; 18.09.06, 13:43. Põhjus: Rohelise konna kiirus

        Kommentaar


          Sinama Pongolle'i ja Le Talleci mäletan 2001. aasta U16 Emist, kui mõlemad inglastele kaks kolli kõmmutasid. Poolfinaalis vist. Enivei, on Le Tallec pärast Le Havre'st tulekut laenatud 4 erinevasse klubisse, Sinama Pongolle 3-e. Ma ei usu eriti, et mängija kõige paremal kombel iga aasta klubi vahetades areneks. Minu arvates on mängijale kasulikum tema ebavajalikkuse selgudes mõtekam ta kuhugi maha müüa, kui iga aasta igaks juhuks tagataskus hoides kuhugi mõttetutesse klubidesse saates.

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Richard Wright, - osteti vastu peatreeneri tahtmist. polnud piisavalt hea.
            Francis Jeffers, - sai oma võimaluse. tõestas oma mittesobivust.
            David Bentley, - oli liiga sitt saamaks võimalust.
            Jermaine Pennant. - vt. jeffers. oletan, et hooaja lõpus peab tõdema, et ta polnud ka pooli tase. vaatame.

            igati normaalne olukord.
            Nagu ikka soccerneti foorumi vaidlustes: üks räägib aiast, teine aiaaugust. Nende noorte mängijate karjäär Arses oli sedavõrd lühike, et öelda: polnud piisavalt hea, tundub minu jaoks naeruväärne.
            Minu jaoks ei ole asi nendes mängijates konkreetselt, asi on suhtumises Inglise jalgpalli üldisemalt.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Minu arvates on mängijale kasulikum tema ebavajalikkuse selgudes mõtekam ta kuhugi maha müüa, kui iga aasta igaks juhuks tagataskus hoides kuhugi mõttetutesse klubidesse saates.
              Kuidas võtta. Keegi ei ole piisavat ostuhuvi üles näidanud. Nad lihtsalt mõnele prantsuse klubile ära anda? Ilmselt ei saa Liverpool päris nii äri teha.
              16-aastane superstaar ei pruugi seda olla nelja-viie aasta pärast. Vaevalt need kaks ainsad näited on.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Nagu ikka soccerneti foorumi vaidlustes: üks räägib aiast, teine aiaaugust. Nende noorte mängijate karjäär Arses oli sedavõrd lühike, et öelda: polnud piisavalt hea, tundub minu jaoks naeruväärne.
                Minu jaoks ei ole asi nendes mängijates konkreetselt, asi on suhtumises Inglise jalgpalli üldisemalt.
                Kui juba teemaks tuli, siis kuidas Neil Melloril läheb?

                Nimekirja võib jätkata.

                Pind - palk - silm.

                Vastata pole vaja, saad retoorilisest küsimusest aru küll.

                P.S. Pennant on saast. Nagu ka Jeffers ja Bentley - need kaks eriti. Wright mulle meeldib.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Kui juba teemaks tuli, siis kuidas Neil Melloril läheb?

                  Nimekirja võib jätkata.

                  Pind - palk - silm.

                  Vastata pole vaja, saad retoorilisest küsimusest aru küll.
                  Oo, sina kõige targem ja vägevam. Jõudsid lõpliku tõeni juba esimese postitusega. A ma puht kiusu pärast vastan.

                  Neilil läheb hästi. Mängib jõukohases meeskonnas. Sai päris mitu võimalust Liverpoolis ja oli reservide kunn paarilgi hooajal.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Oo, sina kõige targem ja vägevam. Jõudsid lõpliku tõeni juba esimese postitusega. A ma puht kiusu pärast vastan.

                    Neilil läheb hästi. Mängib jõukohases meeskonnas. Sai päris mitu võimalust Liverpoolis ja oli reservide kunn paarilgi hooajal.
                    Kuidas ta sinu nimetatutest erineb? Eriti selle "liiga vähe klubis, et üldse särama hakata" taustal?

                    Aga noh, sa ei peagi ju enda lõuna-ameeriklaste ja hispaanlaste klubisse kriitiliselt suhtuma. Lihtsam on teisi kritiseerida.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Kuidas ta sinu nimetatutest erineb? Eriti selle "liiga vähe klubis, et üldse särama hakata" taustal?

                      Aga noh, sa ei peagi ju enda lõuna-ameeriklaste ja hispaanlaste klubisse kriitiliselt suhtuma. Lihtsam on teisi kritiseerida.
                      Mellor oli Liverpooli põhikoosseisu vaateväljas aastast 2000 kuni selle suveni. See ei ole lühike aeg.
                      Mis minu kriitikasse puutub, siis lugenud malagari postitust Inglise jalgpallurite kohta ei saanud ma mitte vaiki olla. See, et mul siin mõttekaaslasi pole, ei ole mulle uudiseks. Ja Liverpooli kritiseerinud olen ma piisavalt. Kui sa seda ei tea, pole see minu mure.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ma kavatsesin ise ka seda pilti postitada, Nurmekas Väga bro

                        Arsenalist rääkides aga on ju loomulik, et me pole rikkurid, nagu ManU või Chelsea. Inglasi, kes on andekad, on tõesti vähe, nagu ka rK mainis, kuid samas maksavad nad ka persetäie raha. Bentley-sse ja Jeffersisse jms-sse ei hakka ma sukelduma, kuid eelmainitut vaadates on Rosicky ost loogiline. tema on täkk, mida onaga näiteks Carrick ManU-le andnud? Cole'i lahkumine oli muidugi tema enda süü. Kindel on see, et Wenger jätkab välismaalaste sisse importimist ning inglasi tuleb Arsenali juurde eelkõige skautide tegutsemise tagajärjel. Seda vähemalt Wengeri-ajastul.

                        Kommentaar


                          Ma ei julge inglaste kohta midagi ütelda, aga ma raudselt pean Arsenele au andma, sest mees hoiab selget joont ja on kahel viimasel hooajhal ostnud ära Bundesliiga kaks kiireimat ja osavaimat palliga mängijat Hlebi ja Rositsky. Ja seiin pole juttu ainult Bundesliigast - selgelt maailma peal pole sarnase kaliibriga mehi üle ühekohalise arvu. Neil on ka omad miinused mõlemal, aga Arsene mängujoonisesse sobivad nagu rusikas silmaauku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mellor oli Liverpooli põhikoosseisu vaateväljas aastast 2000 kuni selle suveni. See ei ole lühike aeg.
                            Mis minu kriitikasse puutub, siis lugenud malagari postitust Inglise jalgpallurite kohta ei saanud ma mitte vaiki olla. See, et mul siin mõttekaaslasi pole, ei ole mulle uudiseks. Ja Liverpooli kritiseerinud olen ma piisavalt. Kui sa seda ei tea, pole see minu mure.
                            Emotsioonid on toredad, kuid räägime faktidest.

                            Arsenal
                            Richard Wright - 2001-2002, 12 mängu
                            Francis Jeffers - 2001-2004, 22 mängu (4 kotti); laenul 2003-2004 Evertonis, 18 mängu ja 0 kotti
                            David Bentley - 2002-2006, 2 mängu, laenul 2004-2005 Norwich City (26/2), 2005-2006 Blackburn Rovers (14/0)
                            Jermaine Pennant - 1999–2005 12 mängu (3 kotti), laenul 2002–2003 Watford 21 (2), 2003–2004 Leeds 36 (2), 2005 Birmingham 12 (0)

                            Seega Wright 1 hooaeg, Jeffers 3, Bentley 4 ja Pennant 6.

                            Tõesti. Küllaltki vähe. Eksole

                            Liverpool
                            Neil Mellor - 2002-2006 12 (2), laenul 2003-2004 West Ham 16 (2), 2005-2006 Wigan 3 (1)
                            Scott Carson - 2005-... 4, laenul 2006 Sheffield Wednesday 9, 2006 - .. Charlton Athletic 2
                            jne...

                            Ei ole nagu väga palju erinevusi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Tjah. Siinkohal tahaksin tuua pika ja ilmselt alles pooleli nimekirja korralikest Inglise mängijatest, kes ühel või teisel põhjusel on sunnitud olnud Arsest lahkuma: Richard Wright, Francis Jeffers, David Bentley, Sol Campbell, Ashley Cole, Jermaine Pennant.
                              Muidugi - nad kõik on tüüpiline Inglise skamm ja pealegi allpool arvestust mängijatena, mistõttu tuli nad kiiremas korras põhjapoole (või mõnel juhul mõnes teises suunas) kupatada. Aga võib ju esitada ka vastuküsimuse: võib-olla oleks mõnest neist võinud korraliku inimese ja jalgpalluri koolitada? Aga ei. Seda ei võetud vaevaks. Kergem ja odavam on välismaalt sisse osta. Tore on. Aga mitte kõigi jaoks.
                              Wright ei kannatand ära oodata veel hooaeg varukeeperina ja läks - sama smida ta praegu üldse teeb - ons ta mõni EPLi tippväravvaht hetkel?
                              Jeffers oli absoluutselt allpoolarvestust mees - maha visatud raha, mida tõestab ka ta praegune edu teistes klubides, Bentley on täpselt Blackburni tase, korralik aga mitte piisavalt hea tippklubi jaoks, Cole tahtis ise chelsea rahamägede juurde minna. Pennantil olid suhtumise ja alkoholiprobleemid - muidu talendi poolest võiks meeskond akuuluda küll.
                              üldiselt on mandrieuroopa mängijad odavamad ja parema suhtumisega. Inglaste ostmine on pahatihti kulukas risk. Muide mitu inglast hetkel Liverpooli põhis on ka ? 3 või ?

                              Kommentaar


                                v2heoluliseks ei saa lugeda ka seda, et m6ni eksmaailmameistrist prantslane, kellel on soovi korral mitme pakkumise vahel valida, eelistab loogiliselt varianti, kus tipptreenerist rahvuskaaslane ees ootab

                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                mida on aga näiteks Carrick ManU-le andnud? .
                                andnud? keskpoolkaitsja, keda eelmisel hooajal peale Keane'i vallandamist ja Scholesi-Smithi pikki vigastusi just vaja oli
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X