320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis ta näoga juhtus?

    Kommentaar


      Arsenalis on kõik neegrid näljapajukil! Hoitakse vaid relva ähvardusel klubis. Jumal teab kuidas Sol sellest fat campist välja rabeles.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Hmm, see oli juba ammu teada
        Aga mis puutub piltidesse, siis käib ikka endistviisi: vajutad sellele ikoonile --> ja sisestad lingi
        kas see vajab mingit eri seadistust? sama probla muidu
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          kas see vajab mingit eri seadistust? sama probla muidu
          Üldiselt on hea need küsimused uue foorumi teemas esitada aga olgu, aitan hädast välja.

          Kontrollpaneel--> Muuda seadeid--> ja siis otsi selline asi üles:

          Siis peaksid kõik vajalikud ikoonid ilmuma.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Üldiselt on hea need küsimused uue foorumi teemas esitada aga olgu, aitan hädast välja.

            Kontrollpaneel--> Muuda seadeid--> ja siis otsi selline asi üles:

            Siis peaksid kõik vajalikud ikoonid ilmuma.
            ok, tanud!. kusisin siin, sest juba tuli siin arutlusele see, ei hakanud teise kohta asja ules panema
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Wenger bars chocolate

              Arsène Wenger celebrated the tenth anniversary of his appointment as Arsenal FC manager last week, leading to a flurry of discussion in England as to his impact on the Premiership. Significant was the unanimous conclusion but what was his secret?

              Choc full
              Simple. "I banned the players from stuffing their faces with chocolate," said Wenger, remembering his first game following his arrival from Nagoya Grampus Eight away at Blackburn Rovers FC. "On the bus to Blackburn the players were chanting, 'We want our chocolate bars'." However, his expertise at nutritional science does not extend to geography. "I'm French," he said. "I have not become an Englishman. I have the impression of living on an island called Arsenal. If you fancy a sightseeing tour of London, don't ask me. You would get lost."

              Kommentaar


                Algselt postitas avfc Vaata postitust
                ET jah downloadisin kõigepealt afreeca ja regasin siis ka aga minuarust seal kasutajanime ei küsitud et nagu kuidas ma siis sisse login?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                  ET jah downloadisin kõigepealt afreeca ja regasin siis ka aga minuarust seal kasutajanime ei küsitud et nagu kuidas ma siis sisse login?
                  Peab olema, vaata, seal on registreerimiseks ja kasutamiseks mingi õpetus ka foorumis.
                  Seal on hiinakeelsete varesejalgade kõrvale ingliskeelne tõlge joonistatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Peab olema, vaata, seal on registreerimiseks ja kasutamiseks mingi õpetus ka foorumis.
                    Seal on hiinakeelsete varesejalgade kõrvale ingliskeelne tõlge joonistatud.
                    http://www.myp2p.eu/Programs/Afreeca.htm
                    a vist jah see nickname on kasutajanimi aga kahjuks siis kui ma olen oma kasutajanime ja passwordi ära kirjutand siis vajutan selle lukku peale aga tuleb mingi silt ette olen proovind ka peale seda vajutada suurele sinisele nuppule aga tuleb ka silt ette aga see vist on juba minu või arvuti viga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                      a vist jah see nickname on kasutajanimi aga kahjuks siis kui ma olen oma kasutajanime ja passwordi ära kirjutand siis vajutan selle lukku peale aga tuleb mingi silt ette olen proovind ka peale seda vajutada suurele sinisele nuppule aga tuleb ka silt ette aga see vist on juba minu või arvuti viga.
                      Probleemid tõesti Afreeca'ga - Korea-välised ühendused on keelatud.
                      MyP2p foorumi Afreeca teema

                      Tänasest mänust:
                      Hoyte'i peaks tänanägema tema lemmikpositsioonil - paremkaitses. Näis, kas ta suudab olla seal ründes sama kasulik kui Eboue ning korvata samal ajal ka elevandiluuranniklase puudujääke kaitses.

                      Kommentaar


                        Täna siis võideti Watfordi 3-0,sai isegi mängu lõpuks nähtud ja väravad lõid Henry,Adebayor ja esimene loeti vist omaväravaks.Vastastel olid päris head võimalused alguses aga siis Arsenal sai ka mängu käima,hea oli see et põhikoosseisus oli Theo Walcott.

                        Kommentaar


                          Hoyte on siis arvatavasti ka täna paremkaitses. Oskab keegi öelda, kuidas mees laupäeval mängis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Hoyte on siis arvatavasti ka täna paremkaitses. Oskab keegi öelda, kuidas mees laupäeval mängis?
                            Tundus kindlam kui vasakkaitses, samas polnud kaitsel seal mängus kuigi palju tööd. Eboue on kindlasti ründes suuremaks kasuks.

                            Käesolevas mängus nii kindel see mäng pole olnud kaitseliinil, Hoyte lasi enda äärelt tsenderdada, mis löödi küll väravaks, kui õnneks oli suluseis.
                            Värav iseenesest tuli karistuslöögist, kus Carvalho lõi läbi müüri 20. meetrilt (mängiti lahti, mitte ei löönud otse).

                            Üldse on Arsenal kuidagi uimane, CSKA mängib samuti tehnilist, maadligi jalgpalli.

                            Kommentaar


                              tundus et lehman tegi lõpus suht nästi liigutuse vastase värava all, järsku saab karistada ja siis poom jälle pingile.

                              Kommentaar


                                suurema osa mängu sittuse eest oli kaotus ilmselt teenitud, teisalt võttis viigi ikkagi kohtuniku erakordne kala. oijah. nüüd peab londonis võitma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X