320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Goal.com pakub Arsenalile sellist algkoosseisu:

    ---------------Almunia

    Sagna--Gallas--Toure--Senderos--Clichy

    ------Flamini--Fabregas--Diaby

    --------Alves--Adebayor

    Mulle tundub imelik,et me läheme Boltonile vastu sellise taktikaga.Oleks arvanud,et lähme ikka 3-5-2 või 4-4-2.Ennustatakse 2-0 või siis 2-1 võitu meile.Ise arvan,et me võidame 3-0 või 3-1.

    Kommentaar


      Mulle tundub ka imelik, et nii kaitsvalt minnakse. Kolm keskkaitsjat on ikka liig mis liig. Aga Wenger knows, nagu öeldakse, ega ta ilmaasjata eelmise kuu parimaks treeneriks valitud. Mis veel tänasesse mängu puutub, siis erit suure huviga jälgin ma tuliuut ostu, kel nimeks Alves.
      Supplies!

      Kommentaar


        Me võitsime Boltonit 2-0.Ikka jätkame Premier League liidrina.Väravad lõid Toure 67, Rosicky 81.Järgmine mäng on meil Champions Leagues Slavia Praguega.

        Kommentaar


          Alves... Tõesti pole mehest kuulnudki. Kas jäle mingi 16 aastane hispaania täkk? Täna pidi ju ikka Eduardo platsile saama
          Glooory glooory ManUnited!!!

          Kommentaar


            Vaene Jens oli nii kindel, et tema on endiselt nr. 1 arsenalis, aga nüüd ei mahu enam pingilegi...

            Kommentaar


              Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
              Alves... Tõesti pole mehest kuulnudki. Kas jäle mingi 16 aastane hispaania täkk? Täna pidi ju ikka Eduardo platsile saama
              Ta ongi Eduardo Alves da Silva

              Kommentaar


                Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                Ta ongi Eduardo Alves da Silva
                Aa, siis küll. See võib segadusse ajada tõesti, ma ka eile juba natuke muretsesin, et miks dos Santos ManU eest platsil ei ole, õnneks vähemalt Abreu mängis. Aga Alves oli tubli, kuni James Walcotti vastu välja vahetati. Üldse oli tore mäng, Habib lõi ilusa värava ka.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Eilsed väravad

                  1-0 Toure: http://www.dailymotion.com/discussed...toure-10_sport

                  2-0 Rosicky: http://www.dailymotion.com/discussed...osiky-20_sport

                  Kommentaar


                    Täna lähme siis Slavia vastu sellise koosseisuga

                    ------------Almunia

                    Sagna--Gallas--Toure--Clichy

                    Rosicky--Fabregas--Flamini--Hleb

                    -----Edauardo Alves--Adebayor

                    Slavia arvab,et nad suudavad võita Arsenali,ise kahtlen selles.Ma arvan,et me võidame 2-0 või 3-0.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      Goal.com pakub Arsenalile sellist algkoosseisu:

                      ---------------Almunia

                      Sagna--Gallas--Toure--Senderos--Clichy

                      ------Flamini--Fabregas--Diaby

                      --------Alves--Adebayor

                      Mulle tundub imelik,et me läheme Boltonile vastu sellise taktikaga.Oleks arvanud,et lähme ikka 3-5-2 või 4-4-2.Ennustatakse 2-0 või siis 2-1 võitu meile.Ise arvan,et me võidame 3-0 või 3-1.
                      Seda ei tasu alati usaldada.Senderos peaks hoopis vigastet olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                        Ta ongi Eduardo Alves da Silva
                        mulle ei meeldi et öeldakse Eduardo Alves, see tundub sama nagu Ivan Aleksandri poeg Julm asemel öelda Ivan Aleksandri poeg. aga noh see on minu arvamus
                        AILTON

                        Kommentaar


                          no eelkõige on ta siiski Eduardo... ja see on ka kõige mõistlikum ja sobivam lahendus, kuidas edaspidi teda kutsuda. Ja täna ta ei ole mängus, walcott on tema asemel sees.

                          Kommentaar


                            Eboue liigutus oli liiga ilus..

                            Kommentaar


                              ei see oli väga hea. aga ma ei saanudki aru kas ta tahtis taha nurka palli keerutada v adebayori peale sokutada...

                              Kommentaar


                                Mõlemat.

                                .....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X