320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tundub ka imelik, et nii kaitsvalt minnakse. Kolm keskkaitsjat on ikka liig mis liig. Aga Wenger knows, nagu öeldakse, ega ta ilmaasjata eelmise kuu parimaks treeneriks valitud. Mis veel tänasesse mängu puutub, siis erit suure huviga jälgin ma tuliuut ostu, kel nimeks Alves.
    Supplies!

    Kommentaar


      Me võitsime Boltonit 2-0.Ikka jätkame Premier League liidrina.Väravad lõid Toure 67, Rosicky 81.Järgmine mäng on meil Champions Leagues Slavia Praguega.

      Kommentaar


        Alves... Tõesti pole mehest kuulnudki. Kas jäle mingi 16 aastane hispaania täkk? Täna pidi ju ikka Eduardo platsile saama
        Glooory glooory ManUnited!!!

        Kommentaar


          Vaene Jens oli nii kindel, et tema on endiselt nr. 1 arsenalis, aga nüüd ei mahu enam pingilegi...

          Kommentaar


            Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
            Alves... Tõesti pole mehest kuulnudki. Kas jäle mingi 16 aastane hispaania täkk? Täna pidi ju ikka Eduardo platsile saama
            Ta ongi Eduardo Alves da Silva

            Kommentaar


              Algselt postitas Max313 Vaata postitust
              Ta ongi Eduardo Alves da Silva
              Aa, siis küll. See võib segadusse ajada tõesti, ma ka eile juba natuke muretsesin, et miks dos Santos ManU eest platsil ei ole, õnneks vähemalt Abreu mängis. Aga Alves oli tubli, kuni James Walcotti vastu välja vahetati. Üldse oli tore mäng, Habib lõi ilusa värava ka.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Eilsed väravad

                1-0 Toure: http://www.dailymotion.com/discussed...toure-10_sport

                2-0 Rosicky: http://www.dailymotion.com/discussed...osiky-20_sport

                Kommentaar


                  Täna lähme siis Slavia vastu sellise koosseisuga

                  ------------Almunia

                  Sagna--Gallas--Toure--Clichy

                  Rosicky--Fabregas--Flamini--Hleb

                  -----Edauardo Alves--Adebayor

                  Slavia arvab,et nad suudavad võita Arsenali,ise kahtlen selles.Ma arvan,et me võidame 2-0 või 3-0.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                    Goal.com pakub Arsenalile sellist algkoosseisu:

                    ---------------Almunia

                    Sagna--Gallas--Toure--Senderos--Clichy

                    ------Flamini--Fabregas--Diaby

                    --------Alves--Adebayor

                    Mulle tundub imelik,et me läheme Boltonile vastu sellise taktikaga.Oleks arvanud,et lähme ikka 3-5-2 või 4-4-2.Ennustatakse 2-0 või siis 2-1 võitu meile.Ise arvan,et me võidame 3-0 või 3-1.
                    Seda ei tasu alati usaldada.Senderos peaks hoopis vigastet olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      Ta ongi Eduardo Alves da Silva
                      mulle ei meeldi et öeldakse Eduardo Alves, see tundub sama nagu Ivan Aleksandri poeg Julm asemel öelda Ivan Aleksandri poeg. aga noh see on minu arvamus
                      AILTON

                      Kommentaar


                        no eelkõige on ta siiski Eduardo... ja see on ka kõige mõistlikum ja sobivam lahendus, kuidas edaspidi teda kutsuda. Ja täna ta ei ole mängus, walcott on tema asemel sees.

                        Kommentaar


                          Eboue liigutus oli liiga ilus..

                          Kommentaar


                            ei see oli väga hea. aga ma ei saanudki aru kas ta tahtis taha nurka palli keerutada v adebayori peale sokutada...

                            Kommentaar


                              Mõlemat.

                              .....

                              Kommentaar


                                Hull mäng Gunnersite poolt.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X