320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorri, Karli, aga selle petitioni võid küll omale tead-küll-kuhu pista. "Tavaline" punase kaardi taklamine; ei läinud ta sinna mingite tapmismõtetega nagu Keano kunagi Haalandi vastu. See Daywalkeri pilt on ka kuskilt välja imetud, ei imesta isegi kui see shopatud oleks.

    Kommentaar


      See on ikka jõhker,sed vigastust ei sooviks ühelegi vastasele:S karm

      Aga,kes veel mängu pole näind siis 00.25 Kalev Spordi pealt kordus
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Ei ole photoshopitud. Pole päris naerunägu kui parema kvaliteediga pildi pealt on näha.



        Imo üle paari-kolme mängust karistusest rohkem annab pigistada. Selliseid niitmisi juhtub pea igas kolmandas mängus, õnneks ei lõpe need kõik nii jubedalt.
        sigpic

        Kommentaar


          Valus. Loodetavasti paraneb. Kuid jutud Taylori eluaegsest bännist - no olge ikka.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Aga midagi muud ka vahepalaks: mitme näoga mees aka tõeline kapten.
            Minu arust see Nanile jalaga p*rsse löömine on klassikaline nali väga õiges kohas.
            Ma mõtlen et FUNNY, noh!

            Kommentaar


              Pole ime ,et Arsenal võita ei suutnud.
              šokk oli kindlasti suur ja mängule keskendumisega oli ka vist probleeme nagu Wenger ise väitis.
              Mul võttis küll jalad nõrgaks juba neid pilte vaadates.

              Kommentaar


                juhtub, eluaegset ei vääri aga karistamist küll sest neid kaadreid vaadates ta küll palli ei üritanud mängida, nii vähe oli ju mängitud ja mäng oli rahulik, mõttetu sissesõit ja noore talendi karjäär on ohus, see annab igavesti tunda. ei pruugi taastuda nagu cissel. seega edasinemängu pilt peale seda polnud ka imekspandav, ise ka ei suudaks mängule keskenduda. kurb väga kurb-arsenalist ja horvaatidest...loodame et paraneb ruttu!!!

                Kommentaar


                  torrre vaaatata.... ah sina ollledd kaine?

                  paska juhtub... joogu rohkem piima.

                  Kommentaar


                    Pole veel kaineks saanud, taku? Igal juhul, ära tee rumalat nalja, eks.

                    Laiftaimist jne- bollocks.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Taku, sul sitt iroonia.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Kellelgi mingeid uusi uudiseid Eduardost on?

                        Kommentaar


                          Eduardo underwent surgery in hospital on Saturday and is currently resting.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            ma ei saa sellest aru miks Gallas ja Gilberto irisevad, et nani tegi mängus selle triki, et blablabla et see trik näitab mitte austust ülesse vastase suhtes. my ass, mis teha kui nad puujalad on?

                            Kommentaar


                              tselsi-mänju-arsenaal. su kolm lemmikklubi, kui ma õigesti mäletan. ära inise, valge hiir!
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Mõttetu.
                                Ei ole mõtet ühe mehe vastu sellist asja korraldada. Igas mängus on selliseid tiblasid, kes jalad ees hüppavad, kus nende petitionid on? Tuleb alustada selle probleemi kõrvaldamist tervikuna.

                                Loodan, et Eduardol läheb hästi ja et ta veel paremas vormis jalgpalli juurde tagasi tuleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X