320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VV

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    on selle eduardoga kuidas on aga Arsenali mäng oli järjekordselt hale ja haleduse tipp oli gallase käitumine...
    Kuule proovi ise mängida kui su mees on saanud sellise vigastuse ja sa seda veeel pealt oled näinud....pigem oli birninghami mäng hale
    punase kaardiga ja veel mitte milestki karistus löök antud...arsenal vääris võitu(kirjutan venna konntolt ise ole mudu true Arsenali fänn) mänukad pnge Pi***
    sest selle liiga võidame meie

    Kommentaar


      Arva, mida tahad.

      Hooaja lõpus näeme.
      slimm.ee

      Kommentaar


        update

        "It was an unfortunate situation but these things can happen in football," Eduardo added.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          mänukad pnge Pi***
          sest selle liiga võidame meie
          Kuule vennakonto, austa vanasõna: "Ära hõiska enne õhtut!", sest seesugustel avaldustel nagu al`a me kindlalt võidame sellise liiga, kus nt mängib birningham, mingi quadruple või teeme treble on reeglina vastupidised tagajärjed, Chelsea ässplayerid said juba oma matsu. Mina nt loodan ja usun, et mu lemmiktiim võidab, aga ma ei mölise niimoodi avalikult säärasel stiilil. Aga saada mu poolt ka oma vennale tervisi, sest ta vajab väikest lohutust pärast tänast quadruple võimaluse kadumist. PS! Avaldan kaastunnet ka Sulle, sest tundub, et Sul pärast juhtunut trükikäed koledasti värisema hakanud!

          Kommentaar


            Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
            Kuule vennakonto, austa vanasõna: "Ära hõiska enne õhtut!", sest seesugustel avaldustel nagu al`a me kindlalt võidame sellise liiga, kus nt mängib birningham, mingi quadruple või teeme treble on reeglina vastupidised tagajärjed, Chelsea ässplayerid said juba oma matsu. Mina nt loodan ja usun, et mu lemmiktiim võidab, aga ma ei mölise niimoodi avalikult säärasel stiilil. Aga saada mu poolt ka oma vennale tervisi, sest ta vajab väikest lohutust pärast tänast quadruple võimaluse kadumist. PS! Avaldan kaastunnet ka Sulle, sest tundub, et Sul pärast juhtunut trükikäed koledasti värisema hakanud!
            Ma olen Arsenali fänn ja ütlen Arsenali teemas,et Arsenal võidab Premiershipi.

            Kommentaar


              Ahhaa, nüüd on su mask lõplikult paljastatud . Aga sa võisid sellega teha saatusliku vea, ära sõnuda. Trumbid on Arsenali käes, vaadates järelejäänud mänge, kuid vahel on kellegi käes jokker, mis "tapab" trumbid ja mulle tundub, et see jokker on vaikselt juba mängu astunud.

              Vastuseks Culele: "Kõigepealt hola! Ei, ma mõtlesin selle vaikselt mänguastumise all silmas seda, et trump kui hea kaitsetöö, mis hoiaks eduseisu 2-1, oli Arsenali käes, aga siis viimasel lisaminutil jokerdati natuke ja 2 punkti olid läinud"

              Kommentaar


                Oot Martin Taylor on siis see jokker et ta tappis peaaegu Arsenali trumbi ära või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Kuule proovi ise mängida kui su mees on saanud sellise vigastuse ja sa seda veeel pealt oled näinud....pigem oli birninghami mäng hale
                  punase kaardiga ja veel mitte milestki karistus löök antud...arsenal vääris võitu(kirjutan venna konntolt ise ole mudu true Arsenali fänn) mänukad pnge Pi***
                  sest selle liiga võidame meie
                  Kas mäng just ei olnud 2:2 viik?

                  Kommentaar


                    2001 aastal sõideti ka tol hetkel ühe maailma parima keskaitsja hispaanlase Deportivo Manuel Pablo jalaluu pooleks. see maadles 2-3 aastat selle jamaga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      2001 aastal sõideti ka tol hetkel ühe maailma parima keskaitsja hispaanlase Deportivo Manuel Pablo jalaluu pooleks. see maadles 2-3 aastat selle jamaga
                      Aitähh lootust tapmast.
                      Muide on ka juhtumeid ,kus karjäär on läbi:
                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                      Kommentaar


                        kas nüüd karjäär päris läbi on, aga üpris tüüpiline on, et sellisest vigastusest paranenud mängija ei küüni enam oma endisele tasemele. nt kiirus ja enesekindlus kipuvad olulisel määral kahanema. näiteid on ilmselt tuhandeid, aga mulle meenub esimese hea näitena Robbie Fowler, kelle karjääri kõrg ja madalhetked on jäänud minu aktiivsesse jalgpalli jälgimise aega. füüsiliselt sai ta vist isegi korda, polnud kuigi kiire ennegi, aga hirm oli ilmselt nahavahel ja 30 väravat hooajal mehest jäid järgi varemed, millest isegi Emile Heskey oli parem.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          positiivne näide on Larsson .... kellel oli ka lahtine jalaluu murd kuid tuli tagasi ja oli parem kui kunagi varem
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            aga äkki on nagu henke larsson, kes peale kodara murdmist veel tugevamalt tagasi tuli

                            taavi raisk..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Kahjuks on Premieris selliseid sissesõitmisi väga palju. Enamasti just selliste tabeli tagumiste klubide mängijate poolt. Arsenal mängib nauditavat jalgpalli. Birminghami andetud mängijad ei saa neile muuga vastu kui jõuga. Väga häirisid McLeishi kommentaarid peale mängu. Mõttetu mees.
                              Jah, jah - arse andekad mängijad on ühtlasti intelligentsed ja ilusad ja täuslikud ja mitte kärbselegi kunagi liiga ei tee.
                              Mul on ka kahju, et mängijad vigastada saavad, aga ülbitseda ka pole tarvis. Ilma tabeli tagumiste klubideta peaksite iga jumala nädala manuga mängima ja see muutuks veidi üksluiseks.
                              Üldiselt on praeguseks tõendatud, et keegi ei püüdnud kedagi meelega vigastada. Karistus kantakse ära ja elu läheb edasi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Cisse on jällegi positiivne näide, seega loodame parimat.
                                Seda Gallase värki kommenteerida ei oska, aga ise sellise pinge keskel ei tea keegi kuidas ise käitud.
                                Närvid läbi nagi politsei koeral

                                Kommentaar

                                Working...
                                X