320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein väitis juba mitu nädalat tagasi, et kaotasime hulludele. Alguses arvasin et lahmib suvalt aga nüüd....

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      tiitel on tõesti läinud...
      ma ei väida, et tiitel on läinud, vaid et niimoodi, kui me kaotame iga 2-3 mängu tagant Hulli ja Fulhami kaliibriga meeskondadele, siis läheb üliraskeks, kui soovitakse midagi võita

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Rein väitis juba mitu nädalat tagasi, et kaotasime hulludele. Alguses arvasin et lahmib suvalt aga nüüd....
        Pole hullu- Tselskit, Mänjuut ja Puuli võidetakse.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          õu tüübid millal umbes eduardo jälle mängukõlblik on?

          Kommentaar


            selle aasta lõpuks

            Kommentaar


              varem ei pidand olema we??

              Kommentaar


                fandel andis kahe poolaja peale kokku 18 sekundit lisaaega ja see oli igati inimlik otsus. porto peatreener ilmselt tänab jumalat, et neil hull cityga sel hooajal kohtuda pole tarvis... 'are you tottenham in disguise?', 'boring boring arsenal' ja 'stand up for the arsenal' kõlasid kõik teisel poolajal ja tänasesse õhtusse sobivalt. kui nüüd võimalusi ära lööma õpitaks, saaks järgmise analoogse mängu lõpetada kahekohalise väravate arvuga.

                Kommentaar


                  Kui vastane laseb rünnata, lükatakse veenvalt põske. Kui vastane suudab ründes teravust luua ja keskel lõhkuda on put*is. Keskkaitse endiselt ei veennud erilise kindlusega.
                  Positiivse poole pealt muidu veel nõnda palju, et alagrupi teine mäng jäi 0-0.

                  Kommentaar


                    4 väravat ja Eboue tegi stepovereid... Pole paha!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Keskkaitse endiselt ei veennud erilise kindlusega.
                      tõepoolest, denilson ei kata kohe üldse gallase ülesjookse mistõttu ma tunnengi ennast pisut puhtamalt, kuivemalt ja muretumalt kui song fabregase kõrval mängib.

                      ja kui eboue oleks olnud selle suve ost, ülistaksin ma siinkohal kahtlemata wengeri geniaalsust.

                      Kommentaar


                        Cesc ja Denilson ju üsna ühesugused mängijad, see jutt käis juba siis kui brass mängis klubi eest esimesi mänge. Mistõttu mõlema sage mängitamine keskpoolikus sel hooajal on minu jaoks vägagi üllatav.
                        Tundus, et eile ei andnud Wenger Denilsonile luba nõnda palju rünnakul toimetada kui varasemates mängudes, mille tulemusna andis Fabregas üsna mitu suurepärast läbisöötu ja üks realiseeriti ka ära. Kahlemata Cesci parim mäng sel hooajal, kuigi Porto polnud suurem asi vastane.

                        Paar aastat tagasi poleks iialgi arvanud, et keegi tunneb end kindlamana kui Song mängib keskpoolikus ja Eboue on geniaalne ost.
                        Samas oli viimase tegutsemine mängus Hulli vastu täitsa sümpaatne. Finishing jätab tal veel soovida, aga tundub et temast on täiesti korralik universaal kujunemas.
                        Mõned sarnase arengukõveraga mängijad on vähemalt minu jaoks olnud Lauren, Edu ja Flamini, kes esimesel paaril aastal olid pehmelt öeldes keskpärased.

                        Kommentaar


                          Better. Much Better. Kuigi kornereid oleks võinud veidike resultatiivsemalt kasutada

                          Kommentaar


                            Fabregas rääkis kuskil ise ka ,et Flamini jooksis rohkem kaitsele appi, kui Denilson ja kommenteeris ,et eks ta (Fabregas) peab siis ise ka kaitse tööd natuke rohkem tegema.

                            Aga kena ,et Arsenal Hull City kaotusest üle sai ja Portot "peksis".

                            Kommentaar


                              täna on siis mäng sunderlandiga, ega keegi ei tea millal silvestre peaks saama mängukõlbikuks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                                täna on siis mäng sunderlandiga, ega keegi ei tea millal silvestre peaks saama mängukõlbikuks.

                                Kas ta eelmine mäng juba pingil ei olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X