320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann
    Vähemalt ma panustasin I Know The Scores Evertoni 5-1 võidu peale...

    Ennem paneks pihku, kui vaataks Arsenali mängu

    Arsenal sucks my cock, Everton rocks my socks
    Tõelise fänni tunned kaugelt ära.

    0-1 pole mingi hull tulemus. Teine poolaeg veel ees.
    Vahepeal kasutati imeliku taktikat - löödi pikka palli Adebayorile ette. Lõpu poole söödeti taas rohkem maast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann
      Ennem paneks pihku, kui vaataks Arsenali mängu
      täiesti normaalne teismeline!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Tõelise fänni tunned kaugelt ära.
        Ausaltöeldes ega ma tänasest mängus ei lootnud eriti midagi. Ja põhjusega. Viimaste mängude tulemused on olnud nii sitalt masendavad ,et nutumaik on lausa suus.

        Vanasti ma olin jah selline, et vahet pole mis tulemus taga oli, ikka ma aravasin, et minu lemmikud peksavad vastased surnuks. Aga niimoodi elades olid suured pettumused ja kibestumused kärmed tulema.

        Kommentaar


          No mis ma ütlesin? Walcott pandi sisse kohe 2. poolaja algul ja joosti Evertonist 3-1 üle.
          Väravad Nasrilt (väga kena värava), van Persielt ja Walcottilt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            No mis ma ütlesin?
            ütlesid et teine poolaeg on veel ees. Ja sul oli tuline õigus, mängitigi kaks poolaega

            Kommentaar


              Tore jah, et võidurajale saime tagasi. Aga tegeltikult pole mitte milegi üle rõõmustada: Chelsea, Liverpool ja ManU on kõik omavahel see hooaeg kokku puutunud, samas kui meil on mingid tabeli tagumise otsa satsid ette sattunud, ja Chelsea ning Liverpool on meist 4 punktiga ees, ManUl on võimalus meist 1 punktiga mööda tõusta

              Kommentaar


                ehk ei ole kolo ja ka nasri vigastused väga pikad. muidu läheb kaitses õhukeseks. tüüpiline internatsionaalse vaheaja järgne mäng muidu.

                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Tore jah, et võidurajale saime tagasi.
                ära enam postita.

                Kommentaar


                  Shermann, sul oli siis nii igav, et panid enne mängu pihku ja vaatasid pärast seda masendavat palliveeretamist kah otsa?

                  Mängupilt ei olnud tõesti eriti rõõmustav, aga hea et suudeti end kokku võtta ja väravad ära lüüa. Diaby tundus ka päris asjalik ning õnneks peaks koondisemängudega nüüd mõneks ajaks rahu majas olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ütlesid et teine poolaeg on veel ees. Ja sul oli tuline õigus, mängitigi kaks poolaega
                    Said aru küll tähenärija.

                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    Tore jah, et võidurajale saime tagasi. Aga tegeltikult pole mitte milegi üle rõõmustada: Chelsea, Liverpool ja ManU on kõik omavahel see hooaeg kokku puutunud, samas kui meil on mingid tabeli tagumise otsa satsid ette sattunud, ja Chelsea ning Liverpool on meist 4 punktiga ees, ManUl on võimalus meist 1 punktiga mööda tõusta
                    ManU peab ennem selle võidu kätte saama ,et Arsenalist 1 punktiga mööda saada. (1 mäng hetkel varuks)

                    Olen suht kindel, et teised suured ka väiksemate vastu komistavad. Hulli ja Fulhami vastu oli väheke ebaõnne ka(Halb võimaluste realiseerimine).


                    Loodetavast (lootus on küll lollide lohutus) Wenger ikka jaanuaris natuke "turul" ringi vaatab ja mõne tuntuma/kogenuma mängija keskelevaatab. Yayast on siin taas jutt käinud.

                    Tänased väravad ka siis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      ära enam postita.
                      Ütlesin ma midagi valesti?

                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Shermann, sul oli siis nii igav, et panid enne mängu pihku ja vaatasid pärast seda masendavat palliveeretamist kah otsa?
                      enne ja ennem on kaks erinevat sõna

                      Kommentaar


                        Toure vist ei saa ka Fenerbahce vastu mängida.
                        Wenger:
                        "For Tuesday, I don’t believe we will get William Gallas or Kolo Toure back. [Nicklas] Bendtner maybe, [Johan Djourou] maybe. [Samir] Nasri could be fit for Tuesday. Toure twisted a ligament in his shoulder and he looks to be out. We have to assess that tomorrow morning but it doesn’t look too good."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          enne ja ennem on kaks erinevat sõna
                          Olen kuulnud jah, sai kooli ajal ikka mõned korrad emakeele tunnis käidud. Kui sa mu lause mõttest aru ei saanud, on see juba sinu viga.

                          Kommentaar


                            Cesc Fabregas rejects new contract

                            Kommentaar


                              Kui kaua tal leping üldse kestab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                sellist jama on päris keeruline kommenteerida. fabregasel muide on leping aastani 2014, seega rohkem pastakast imetud lugu on ikka krdi keeruline pastakast välja imeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X