320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tore uudis ,eduardo saab ennem terveks kui rosicky?

    Kommentaar


      Ma ei taha just pessimist olla aga minu arvates on Rosicky sama lootusetu juhtum nagu Manul oli O.G.S.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Ma ei taha just pessimist olla aga minu arvates on Rosicky sama lootusetu juhtum nagu Manul oli O.G.S.
        Sel juhul on Rosickyl veel lootust. Solskjaer tuli peale pikka vigastuspausi üheks hooajaks tagasi ning mängis suht resultatiivselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Hunchbacked Vaata postitust
          Ennem tõuseb Sp*rs relegatsioonist välja.

          Samas huvitav oleks näha, mis positsioonil ta mängima hakkaks (see, et ta mängima hakkab sõltub muidugi paljuski ka sellest, kas ta üldse terve suudab püsida). Cesciga keskel äkki?
          Mulle tundub, et selline keskväljapaar jääb liiga õblukeseks Inglise liiga jaoks.
          Aga:

          Bring back, bring back
          Bring back my Bergie to me, to me
          Supplies!

          Kommentaar


            Nojah, eks ta rohkem mõttevälgatus oli. Nõrgaks jääb ta küll, kuigi konkreetset tanki sinna nii kui nii panna ei ole. Aga see selleks.

            Tähtsamate teemada juurde: Capi tossab http://www.independent.co.uk/sport/f...re-972544.html

            Kommentaar


              Vabsjee mitte kuskilt ei leia pilti

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Vabsjee mitte kuskilt ei leia pilti

                paha poiss:
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Almunia
                  Eboue; Gallas; Silvestre; Glichy
                  Walcott; Fabregas; Song; Nasri
                  Van Persie, Bendtner

                  Kommentaar


                    Adebayor ja Diaby siis pingil üllatusena.

                    Kommentaar


                      Täiesti tavaline mäng: Almunia ja Robert Green on pidanud ennast natukene ka liigutama. Korra lõi Walcott latti

                      Aga ühe seniilse äärekohtuniku tegutsemine jätab küll soovida! Green peaks reeglite kohaselt ammu dušširuumis olema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Täiesti tavaline mäng: Almunia ja Robert Green on pidanud ennast natukene ka liigutama. Korra lõi Walcott latti

                        Aga ühe seniilse äärekohtuniku tegutsemine jätab küll soovida! Green peaks reeglite kohaselt ammu dušširuumis olema
                        Piirikal oli seal suht raske midagi teha, tema peab olema viimase kaitsjaga yhel joonel, mitte 16 kasti joonel...

                        Kommentaar


                          1-0! omavärav faubertilt, van persie lõi just posti ka.

                          Kommentaar


                            Teenitud võit. Adebayori ja Diaby sisse toomine tegi mängupildi tunduvalt paremaks. Nasri oli kahjuks teist mängu järjest suht kahvatu.

                            Kommentaar


                              Üldse , võimaluste realiseerimisega on raskused , lugesin .
                              Krdi post , latt , Green päästab ja mida veel .

                              Kommentaar


                                Täna olime West Hamist kindlalt üle. Adebayorile võiks pmslt anda mõlemad väravad. Geniaalne vahetus!

                                Haamrid pidasid kaitses muidu väga hästi vastu ja meie värava all tekitasid vahetevahel segadust. Niiet respect neile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X