320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vast oli arsenal natuke parem aga võit tuli ikka õnnega pooleks. bendtner hea, robin on halb ja almunia liiga parim väravavaht.

    Kommentaar


      Ega Green väga alla ei jäänud.

      Kommentaar


        Sitt mäng, hea tulemus. Muu on pohhui.

        Kommentaar


          Almunia päästis meeskonna täna viigist või koguni kaotusest, väga kindel esitus temalt. Van Persie jäi vähe kahvatuks, aga kena karistuslöök oli muidu.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            almunia liiga parim väravavaht.
            Nõus. Kuigi ma olin tema suhtes üpris skeptiline siis tuleb tunnistada, et mees on praegu hiilgavas vormis. Sellel hooajal on ta märgatavalt otsusekindlam ning on meid mitmes mängus päästnud.

            Kommentaar


              Mitu korda peab kaitsja kastis palli käega mängima, et penalti antaks? Aga teise väravani oli vähemalt pingeline, vandersell och co pidid ikka paar teravat kommentaari ka köhima
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                vohav lesbindus

                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  PV4 on nunnu

                  Kommentaar


                    Emiratesil spudi vastu:

                    Almunia
                    Sagna; Gallas; Silvestre; Glichy
                    Walcott; Fabregas; Denilson; Nasri
                    Van Persie; Adebayor

                    Kommentaar


                      3. imekoll juba see hooaeg Arsenali vastu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking
                        hei-hei! kustutan edaspidi ka kõik mängu ajal tehtud postitused ära. kui parajasti viitsin.
                        Oota, kas enam mänguajal ei tohigi enam kribada siia?
                        Ma tõstatasin teemakohase küsimuse, mis ei olnud ka spam, et mitmes kaugelt löödud imevärav see Arsenali vastu see hooaeg oli, kuna ise mäletan koos tänasega kolme.

                        Kommentaar


                          ära nuta nagu mingi eit.

                          Kommentaar


                            SW hakkas nutma, kui kaotusseisu jäädi, nüüd loodab kramplikult mängu lõpuni. Katsu temast aru saada, Mask.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Vabandused SleepWalkeri ees ,et nats teravalt ütlesin. Eelmine mäng suutis harja väga punaseks ajada.

                              Aga väga hea mäng kiire tempoga ja kohtunik laseb ka päris jõuliselt mängida. Silvestre näitas ,et suudab õigesse väravasse ka palli saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Vabandused SleepWalkeri ees ,et nats teravalt ütlesin. Eelmine mäng suutis harja väga punaseks ajada.

                                Aga väga hea mäng kiire tempoga ja kohtunik laseb ka päris jõuliselt mängida. Silvestre näitas ,et suudab õigesse väravasse ka palli saada.
                                Kui ma ei eksi , siis jälle 2-3 posti olnud meile ...
                                Ei suudeta ära lüüa . :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X