320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Vabandused SleepWalkeri ees ,et nats teravalt ütlesin. Eelmine mäng suutis harja väga punaseks ajada.

    Aga väga hea mäng kiire tempoga ja kohtunik laseb ka päris jõuliselt mängida. Silvestre näitas ,et suudab õigesse väravasse ka palli saada.
    Kui ma ei eksi , siis jälle 2-3 posti olnud meile ...
    Ei suudeta ära lüüa . :/

    Kommentaar


      Täiest tüüpiline selle hooaja mäng. Algul lastakse värav, siis hakatake pressima ja lõpuks võidetakse 3-1.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Oota, kas enam mänguajal ei tohigi enam kribada siia?
        fitti on varasemalt proovinud peamiselt manku teemas ja mina peamiselt siin (need ka kaks selle osa aktiivsemat teemat) peatada seda mängu ajal postitamise asja, eelkõige tänu just igasugustele ... ja manku noortele, kes ei lisa tavaliselt just suurt lisandväärtust kogu foorumile mänguaegsete postitustega (usu mind). ehk siis siin on kirjutamata reegel (mida mõned hooajad tagasi sai üsna aktiivselt rakendatud), eesmärgiga anda võimalus kõigile mängud rahulikult lõpuni vaadata ja seejärel väljendada oma kaalutletud analüüsi või lihtsalt rõõme ja muresid. me ju ilmselt oleme kõik võimelised teada saama, et manku on läinud 1-0 juhtima ronaldo väravast või eboue saanud kollase kaardi, selleks on palju adekvaatsemaid, kiiremaid ja kvaliteetsemaid infoallikaid kui foorumi postitused. kriitika on õigustatud selles mõttes, et mitte alati ei ole internetiühendus käepärast mängu ajal ja seetõttu ei pruugi lähenemine alati olla tagatud. ilmselt on liiga radikaalne lahendus pakkuda mängu ajal minute-by-minute teema tegemine läbusse? aga kui mängu ajal ka normaalseid postitusi tegema hakatakse, siis pole mingit probleemi. taastan sinu oma.

        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        SW hakkas nutma, kui kaotusseisu jäädi, nüüd loodab kramplikult mängu lõpuni. Katsu temast aru saada, Mask.
        loodan, et arsenal võidab? kuule, on jah selline kole komme juba mõnda aega küljes. võõrutusravi pole aidanud.

        Kommentaar


          mu silmad keelduvad nähtut uskumast. tõeline premier league'i klassika.

          Kommentaar


            Tra kõik neli väravat kauglöökidest. Tore muidugi kui keskkaitsjad skoorivad, aga trennis võiks ikka kaitsemänguga ka tegeleda.
            Muidu polnud ju mängul väga vigagi, aga vahepeal kadus mängijatel keskendumisvõime täiesti ära. Eraldi aplaus Clichy suurepärasele huumorisoonele.

            Kommentaar


              Mu silmad keelduvad uskumast! Tõeline Arsenali klassika! Perfecto!

              Oli seda siis nüüd vaja???


              VITTU KÜLL MA ÜTLN, MUL POLE LIHTSALT SÕNU! PREMIERI KÕIGE SITEM SATS VIIGISTAS MEIEGA!

              Kommentaar


                Ei tasu Fabregas nii palju sõnu välja loopida , vaat mis juhtus hoopis
                Arsenali ebaõnn algab taaskord .
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Mu silmad keelduvad uskumast! Tõeline Arsenali klassika! Perfecto!

                  Oli seda siis nüüd vaja???


                  VITTU KÜLL MA ÜTLN, MUL POLE LIHTSALT SÕNU! PREMIERI KÕIGE SITEM SATS VIIGISTAS MEIEGA!
                  NO kui saa nii mõtlesd et Spurs on KÕIGE SITEM SATS premieris OLED SA LIHTSALT LOLL...ma ei usu ,et ma olen ainuke kes nii mõtleb...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas junnz0r Vaata postitust
                    Ei tasu Fabregas nii palju sõnu välja loopida , vaat mis juhtus hoopis
                    mida vittu sa siit tahad???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Tra kõik neli väravat kauglöökidest. Tore muidugi kui keskkaitsjad skoorivad, aga trennis võiks ikka kaitsemänguga ka tegeleda.
                      Muidu polnud ju mängul väga vigagi, aga vahepeal kadus mängijatel keskendumisvõime täiesti ära. Eraldi aplaus Clichy suurepärasele huumorisoonele.
                      clichy sai eelmine hooaeg ka lõpus mingi suure pirukaga hakkama ma mäletan, tegi mingi lollaka vea kastis vms.

                      Kommentaar


                        No ei ole õnne.
                        Poolist juba 6 punkti kaugusel.

                        Kommentaar


                          No mida põrgut , vaatasin ühel hetkel 4:2 veel , 3 minuti pärast 4:4 ???
                          89 & 90 minut väravad , no kurat ma ütlen . Paneks siis käe südamele poolikutele ka , lasevad sealt lüüa siis krt . . .
                          MASENDAV!
                          Karikas läinud , ei saa ju võita nii :/

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            No ei ole õnne.
                            Glichy tantsusamme võib ka ebaõnneks nimetada???

                            Kommentaar


                              Natuke ikka.
                              Mindi lohakaks kätte pärast 4:2 seisu ja Clichy lohakus maksis kätte.

                              Kommentaar


                                Arsenal, mida iganes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X