320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rõõm tõdeda, et ka Vändra kandis esineb Arsenali fänne. Ja mitte lihtsalt reafänne sealjuures.



    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      tõsijutt. reafänn ei õmbleks endale ise särki vaid läheks lihtsama vastupanu teed ja ostaks/telliks selle endale.

      Kommentaar


        Ei aga vaata minu meelest need reafännid ongi just need kõige kurikavalamad. Enamasti neil endal särki üldse ei olegi, sest see siis võimaldab vajadusel hakata rääkima ilusat juttu lilledest ja liblikatest ja neutraalsest jalgpallivaatlemisest ja nii. Ega selline sul ei hakka küll tellima midagi. Mul tegelikult ühte niisugust eksemplari õnnestus kord pildistada isegi, olgu siis teistele ka hoiatuseks:

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          ajaloolise tõe huvides küsin - kas ka kauni lipuga kaunistatud istumisvahendi teises nurgas istus too kuulsaim, kes iial pärnumaalt pärit? siis võiks hakata juba seostelõngast järeldustemustrit kuduma.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            ajaloolise tõe huvides küsin - kas ka kauni lipuga kaunistatud istumisvahendi teises nurgas istus too kuulsaim, kes iial pärnumaalt pärit? siis võiks hakata juba seostelõngast järeldustemustrit kuduma.
            Paraku mitte. Hoopis Stacey, kelle fitti tookord elegantselt vincentile seltsiliseks sebis ja kes tolle jäädvustuse tegemise hetkeks kõikide takistuste kiuste oli oma uue peremehe häärberisse jõudnud.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Minu mälu järgi istus seal kaks parimates aastates härrasmeest, aga no ei hakka sinu illusiooni ka siis rikkuma.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ma usun ka pigem jyriöö teooriat, sest ometi see, et uus peremees trofeed vaenlase atribuutika taustal presenteerida ei tahtnud ja diskreetselt pildilt välja lõikas, on iseenesest täiesti loogiline. Härraste arvu meelevaldne vähendamine samas pole.

                ahjaa, mul on üks asjakohane küsimus ka.
                musjöö wenger, kui sa seda teemat nüüd loed, ütle, kes nüüd euroopas (loe: 4-5-1 puhul) suluseisus hakkab mängima?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  On the prospect of further signings this summer...
                  "At the moment we are not very close to bringing anybody else – we are not on the verge of signing anyone."
                  Wenger - We’re keeping an eye on Chamakh

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ei aga vaata minu meelest need reafännid ongi just need kõige kurikavalamad. Enamasti neil endal särki üldse ei olegi, sest see siis võimaldab vajadusel hakata rääkima ilusat juttu lilledest ja liblikatest ja neutraalsest jalgpallivaatlemisest ja nii. Ega selline sul ei hakka küll tellima midagi. Mul tegelikult ühte niisugust eksemplari õnnestus kord pildistada isegi, olgu siis teistele ka hoiatuseks:

                    Hmm, kas Karl Pilkington mitte ei olnud Manu fänn?
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      No selle küüliku tunnen ma iga kell ära.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Hakkab pihta- Nasri kolmeks kuuks väljas.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Mõnus, oktoobri lõpuni väljas .

                          Kommentaar


                            Wenger ikka leiab neid, tuleb hakata peoga kaltsiumit poistele sisse söötma. Üldistus "jalaluu läks" on muidugi ränk, tegemist siiski mõraga pindluus ja sügiseni väljas, päris Eduardo vol. 2 õnneks pole.

                            Monsieur üritas Samirist muidu vist miskist CM asjapulka teha, äkki see veenab veel tungivamalt rahakotiraudu paotama.

                            Algselt postitas WeThePeople
                            eksisin ma rängalt kui ma eeldasin et ta sai oma bänni ära?
                            Mille eest?

                            Kommentaar


                              Austria SC Columbia vastu hakkab varsti poolaeg läbi saama, seis veel 0-0. Ramsey ja Wilshere on üsna tublid olnud.

                              Algkooseis järgmine:

                              ----------Almunia----------------
                              Ebuu-Djourou-Vermaelen-Sylvester
                              Wilshere-Rambo-Denilson-Diaby
                              ---------Arshavin----------------
                              -------------Bendtner-----------

                              edit: Pingil: Mannone, Toure, Gallas, Sagna, Senderos, Song, Traore, van Persie, Szczesny

                              Poolaeg 1-3 meie kasuks, kaks Bendtnerilt ja üks Ramseylt.

                              Kommentaar


                                7-1 siis. kahjuks väga mingit ülevaadet see mäng ei andnud.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X