320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õu, vana, sa ei pea mu juttu kordama.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Juba kümme aastat (või palju seda õudust nüüd juba olnud ongi) on igas Arse kaotatud punktis süüdi kohtunike ja vastaste musta mängu hirmuäratav ühisvandenõu. Ei midagi uut päikese all.
      aga kui asi polnud mitte stiivi daivimises vaid kohtunikus, siis äkki on asi hoopis konteksti kuritarvitanud ajakirjanduses, mitte wengeris?

      aga jah, õudus tõepoolest.

      Kommentaar


        Mina olen esimese poolajaga rahul. Ilus mäng ja mis kõige tähtsam, me juhime

        Nasrilt aDiabylt minuarust väga hea mäng

        Kommentaar


          Seisuga olen mina ka rahul, aga kaitsetöö on väga kehv, millega ei saa kuidagi rahul olla. Mäng on üsna tempokas ja mõlemal pool on olnud palju võimalusi, õnneks ManU pole veel ühtegi ära löönud . Loodetavasti suudame kaitses kindlamini mängima hakata ja võidu koju tuua.

          Kommentaar


            Mis asi see arsenalil seal rinnapeal on särkidel ?

            Kommentaar


              Väga hea, et võit tuli. Kena mäng oli minuarust ja ManU'l kena värav. Nasri oma oli ka kaunis.

              Kommentaar


                Vahepeal tunus, et hakkab Tottenham korduma, aga lõpp hea, kõik hea!

                Kommentaar


                  Supper .
                  Nasri 5+ , kuid kui jätta tema väravad , siis annaks selle au Denilsonile .
                  Väga hästi jäi silma mustatöö tegemisega . [loe ; supper vend]

                  Clichy ja Silvestre suutisd ilusti neutraliseerida Ronaldo [ loe; mängija , kes kukub alati]
                  See ajas suht närvi ikka , vabandage kui mulle nii paistis!

                  See oli FC London Arsenal , lühikesed , korrektsed söödud .

                  Kommentaar


                    Seis oleks võinud palju roosilisem olla, kui Bendtner nii koba poleks.
                    Aga naljakas oli kuulda: Arsenali hea kompaktne kaitse.

                    Kommentaar


                      Supplies!

                      Kommentaar




                        FUCK YEAH!!

                        Kommentaar



                          see on palju nummikam



                          by sell: ma lisan siia juurde, et olen tavakasutaja ning ei saanud ise seda pilti postitada. paha fitti on mode ja kasutas mind kurjalt ära
                          Last edited by fitti; 08.11.08, 16:12. Põhjus: hahaaa!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar




                            See on veel parem, väidetavalt tegemist uue Arsenali maskotiga.

                            Aga mis värk Gallasega on? Suudaks ta väiksemate meeskondade vastu ka nõnda hästi mängida nagu täna, võitis isegi peavõitlusi.
                            Esimesel poolajal oli kaitse selle hooaja klassika, aga teisel saadi päris hästi hakkama.

                            Bendtneril oli vasakult äärelt vähemalt kaks sellist olukorda, kus Henry oleks mõned aastad tagasi Mancsi kaitsele kandasid näitanud ja palli siseküljega tagumisse nurka saatnud. Oleks on muidu hea poiss.
                            Nasri hakkab iga mänguga üha rohkem meeldima, välisega tsenderdused ja puha. Keskväljalt skoorijad on alati abiks.

                            Kommentaar


                              ManU-le kott pähe tõmmatud

                              Kommentaar


                                nasri on kõva

                                Kommentaar

                                Working...
                                X