320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küll Arsenal saab mida tahab .

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.

      Su optimism teeb sulle au. Mulle meenub kohe lugu optimistist ja pessimistist. Pessimist ütleb- mul ei seisa. Optimist vastu- aga vaata kui ilusasti ripub.
      Seis on kusine ja seni kuni ründes on taani kloun kes on sama hea kui Zahhovaiko, asjad paremuse suunas ei liigu.
      NB! Uut lemmiklubi ei otsi omale
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Enne mängu ütlesin jyriööle, et tuleb 1-1. Ei tulnud. Mängu ajal ütlesin, et Man Cityga oleks praegu palju kergem mängida. Näeme.

        Praeguse vormiga pole Cesci bänn hull lugu, lisaks peaks ründeduo olema taas van Persie-Adabayor.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Seis on kusine ja seni kuni ründes on taani kloun kes on sama hea kui Zahhovaiko, asjad paremuse suunas ei liigu.
          nicklas on korralik ründaja. üksi ei tee nelja kaitsja vastu midagi ära, laupäevane talle antud kvaliteetsete söötude arv oli võrreldav sellega, mida zahhovaiko koondise eest äralöömiseks keskmiselt saab.

          Kommentaar


            Mida sa selles taanlases näed?
            Kiirust pole, palli korralikult omaks ei saa, tehnika on null. Võrdleksin teda endaga. Ainuke mis meid eristab on vanus.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Mida sa selles taanlases näed?
              Kiirust pole, palli korralikult omaks ei saa, tehnika on null. Võrdleksin teda endaga. Ainuke mis meid eristab on vanus.
              Kuule ma arvan ,et Wenger meest niisama mängu ei pane,mees teab mis mees teeb.Bendtner on korralik mängumees ,kuidas saab sellist lolli juttu ajada ,et pole tehnikat ega midagi....krt siis võiks iga Vapruse mees kah Premieris pelada.
              Ega mees niisama seal Premieris ei mängi.
              Ja mõeldes sellele ,et Arsenal on minuarvates kõige paremad talendid tervest maailmast üles leidnund....ei arva ,et mees mingi Messi on ,aga ma usun ,et ta pole Emiratesile niisama toodud....ju siis midagi ikka on.

              Isegi tulihingelise Spursi toetajana julgen seda öelda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mida sa selles taanlases näed?
                ta mängib palju paremini kui tal on sobiv partner - vela või eduardo näiteks. siis tundub olevat ka kiirust ja tehnikat. isoleeritud ründajana on pilt tihtipeale ... teistsugune.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  ta mängib palju paremini kui tal on sobiv partner - vela või eduardo näiteks. siis tundub olevat ka kiirust ja tehnikat. isoleeritud ründajana on pilt tihtipeale ... teistsugune.
                  Miks Wenger ei pannud laupäeval Velat alguses tema kõrvale. Kole on kaotadada kodus meeskonnale kes isegi Newcastlest ei saanud jagu. Samas ei saa laupäevast kaotust ründajate süüks panna. Terve meeskond oli nagu üks hunnik õnnetust.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Miks Wenger ei pannud laupäeval Velat alguses tema kõrvale.
                    ilmselt tahtis tuua diaby näol jõudu keskväljale - et mitte seal alla jääda rünnakujõu hinnaga. tulemus oli see, et keskväljal jäädi alla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Miks Wenger ei pannud laupäeval Velat alguses tema kõrvale. Kole on kaotadada kodus meeskonnale kes isegi Newcastlest ei saanud jagu. Samas ei saa laupäevast kaotust ründajate süüks panna. Terve meeskond oli nagu üks hunnik õnnetust.
                      see oli minu lahkumiskingitus sulle!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        see oli minu lahkumiskingitus sulle!

                        Väga hea kink .........not!!!
                        Miks sa sliipi ja selli karistasid?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kiirust pole, palli korralikult omaks ei saa, tehnika on null. Võrdleksin teda endaga.
                          *Does Uh-uh-uh celebration*

                          teramaeivõi. Rein on lege juubeldaja lihtsalt.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Väga hea kink .........not!!!
                            Miks sa sliipi ja selli karistasid?
                            pole neid väga pikalt karistanud.

                            Kommentaar


                              Aga miks just nüüd? Tagumik oli alles taastumas.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Aga vähemalt on Reinul vingem soeng kui Bendtneril.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X