320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõlemad käed ühes trennis katki? gallas käis reservidega ka "rääkimas"?

    Arsenal Reserves keeper Wojciech Szczesny could be out for three months after fracturing both his arms.

    The Polish youth international, 18, suffered the injuries to his radii on Monday at the Training Ground and underwent surgery that night.

    All being well, he will be looking to return in the middle of February.

    Kommentaar


      Ajakirjandus vahutab ikka mõnusalt.

      Aga nii või naa - oleks ma Wenger vallandaks ma Gallase päevapealt!

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Ajakirjandus vahutab ikka mõnusalt.

        Aga nii või naa - oleks ma Wenger vallandaks ma Gallase päevapealt!
        ok, sleep andis litsensi...

        oleks ma wenger, ma nikuks parema välja nägemisega 10-aastaseid.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Muuseas, vandersell, sleep, mcnamara, martin jms vanema koolkonna mehed... mingitele suvepäevadele ei viitsi ju minna, aga võtaks mingi 1 (10) õlut mingi hetk hundis...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Muuseas, vandersell, sleep, mcnamara, martin jms vanema koolkonna mehed... mingitele suvepäevadele ei viitsi ju minna, aga võtaks mingi 1 (10) õlut mingi hetk hundis...
            No miks ka mitte.

            Aga teemasse ka: kui mina oleksin Gallas, vallandaksin ma Wengeri päevapealt.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vainott. Aga siis kusagil detsembri alguspoole, oleks minu ettepanek.
              Supplies!

              Kommentaar


                On kuulda gossipit, et Herr Peenis ei ole enam kapten: http://www.oleole.com/blogs/arseblog

                Ei tea kui usaldusväärne reliable source on, aga loodaks küll, et ei ole niisama lambist võetud jutt.

                Kommentaar


                  lõpuks ometi, kapten on almunia või clichy arvatavasti.

                  Kommentaar


                    julgeks arvata, et jõulukuuske ehib härra juba teisel pool kanalit.
                    ja näe, sell ei peagi enam muretsema, kas Tweety ikka suudab paremkaitses mängida. o' happy days.


                    ahjaa, kui juba avalikustamiseks läks, siis kesse meeskonna väidetav mädapaise ikkagi on? jebuu?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      vann bersi ma arvan.Mahub gallase nimetatud kategooriasse paremini, sest sagna ja jebuu on suht rahulikud tüübid ju.

                      Kommentaar


                        kas see mitte avalik info polnud, et robin-van ja õlad-liigesest-väljas-nooruk omavahel 4-4 mängu poolajal kergelt nahistasid?

                        aga ma jõudsin juba arvata, et klubi avaldab niikunii valveteksti selle kohta, kuidas ajakirjandus võimendas, tõlgendas, ja liialdas. aga kui ei, siis on antud king sümpaatne otsus (kui see ikka on nüüd lõpp). vaatasin just hiljuti, et arsenal on mänginud viis nullimängu järjest siis, kui djorou kaitses. ja mingi variant on ehk ka traore talvel laenult tagasi tuua.

                        v99: õllele jah.

                        Kommentaar


                          No tore, et Wenger sellest ükskord aru sai, et Gallasest pole Arsenali skipperit. Ta lõi küll mitmeid tähtsaid väravaid aga jamh...see selleks. Täiesti häbiväärsed kommentaarid oma meeskonna kaaslaste pihta.
                          the absence of evidence is not the evidence of absence

                          Kommentaar


                            Väga põnev oleks kuulda, mida Arsene nüüd kostab...
                            Järgmise kapteni koha pealt... Minu valik oleks Clichy või Fabregas. Mõlemal omad vead, aga paremat ka võtta pole.
                            Siiski kuna tegemist on Wengeriga, kannab kõigi eelduste kohaselt nüüdsest kaptenipaela Tweety.

                            PS. Juhtusin täna eelmise hooaja kokkuvõtvat DVD'd vaatama ja panin tähele, kuidas hooaja avamängus Fulhami vastu, 0-1 kaotusseisus, pärast Toure võidetud penaltit, Flamini koheselt rõõmustavaid meeskonnakaaslasi rahustama ja keskendumisele õhutas. See mees oli tõsine kaptenimaterjal. Kahju, et asjad nii läksid...

                            Kommentaar


                              fabregasel on mängukeeld kollaste pärast , ta ei saakski olla kapten.
                              Vela bendndnderi asemele!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Vela oleks ideaalne aeglase Dunne'i vastu. Aga arvan, et Diaby ja RVP on ees hoopis.
                                Sellist koosseisu tahaksin homme näha:
                                Almunia

                                Hoyte-Silvestre-Djourou-Clichy

                                Eboue-Ramsey-Denilson-Nasri

                                RVP-Vela
                                Eboue on laatsaretis ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X