320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaotasime 2:0

    Wenger , ei saa mina aru mida tema Bendtneris näeb
    Vela , kiirem ning kordi tehnilisem , jäi hiljaks selle vahetusega :/

    Nasri , kuu pealt kukkunud. Ühtegi , mitte ühtegi postiivset asja .
    Cesc , paska ka väga ei teind aga no midagi head ka plnud nagu Nasril .
    Walcott , parim Arsenali mees , üritas mis ta üritas aga kui teised ei pane täispanust ka mängu , ple midagi teha siis.
    Bendtner , Laursen mängis lihtsalt üle :/
    Almunia , päästis mis päästa andis , pennu võttis ära

    60 minutiga olime suutnud teha vastastele 2 pealelööki ja kodus ka veel , täiesti sinna kohta noh .

    Ramsey oleks ka etem kui Diaby
    Tegelt oleks terve see noorte gunnersite võistkond mis mängis Carlingus ka parem olnud .
    Ainuke positiivne asi , et palli % oli meie , kuid mis see aitab kui ära ei lööda.

    Ja see Agbonlahori värav , mina olen 100% kindel , et enne tehti teisel pool Velale viga , ülikindel , sest Barry võttis küll talt ilusti palli ära , aga kohe sõitis sisse Davis .

    Sagna ja Clichy ka , ei tõusnud üldse ründefaasi .
    Arsenal = Lasnamäe Ajax

    Kommentaar


      Arsenal oli väääga äpu teenitud võit A Villale
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Arsenal

        Kommentaar


          masendus missugune, aga Aavikuga ma osaliselt ei nõustu, Ramsey pole parem kui Diaby
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas theGunner14 Vaata postitust
            masendus missugune, aga Aavikuga ma osaliselt ei nõustu, Ramsey pole parem kui Diaby
            Diaby särab sul paar korda , siis on ta hea?
            Tema üks trump on olgem ausad , jõhkrad vead , tänagi oli näha , kui ta Davisele nakid ees pähe sõitis , rääkimata mis juhtus kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .

            Kommentaar


              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
              rääkimata mis juhtus kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .
              Mis see oli meelega või?
              issand jumal

              Kommentaar


                arsenal = fc kuressaare

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                  arsenal = fc kuressaare
                  ainult et kuressaare võidab vahel.
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    Mis see oli meelega või?
                    issand jumal
                    Olen ma väitnud seda ?
                    Lihtsalt , mulle ei istunud Diaby eriti täna , peale ühe tehnilise liigutuse plnd midagi head , üks halb asi , mille tõin näitena oligi see Davise peahaav .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      kas mitte eelmisel hooajal Terryga? Mainisin lihtsalt .
                      Üle-eelmisel!! ja niisama mainiks veel, et ka eelmisel aastal sai väljas Boltoniga suhteliselt võika täkeliga hakkama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                        arsenal = fc kuressaare
                        Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.
                          Kõlab nagu mingi uimastitest loobumise kampaania

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Hogweed, shermann ja co. Rasked ajad on alati olnud parimad sisekaemuseks. Selleks, et leida enda jaoks see, mis on tõeliselt oluline. Miski, mis tegelikult on tähtis, mitte vaid näiliselt. Leida klubi, mis suudab hinge rõõmustada ja südant soojendada. Meeskond, kes täidab kõik sopid võitudega ja ei kaota kunagi. Usun, et Arsenali langemine liigatabelis kohutavale neljandale kohale on aeg, kui tõesti enam vanamoodi edasi ei saa. On saabunud võimalus avada end millelegi uuele. Millelegi vaimustavale, millelegi võitmatule. Uskuge poisid, te ei kahetse. Astuge sellele teele. Leidke endale uus lemmikklubi.
                            ära loodagi, arsenal on elu aeg lemmik olnud, ja on edasi ka

                            Kommentaar


                              Mina küll Gloryhunteriks ei hakka,

                              GO ARSENAL, ME TULEME VEEL SELLEST PASAHUNNIKUST VÄLJA MIS ME TEKITANUD OLEME !
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Et siis vähe probleeme oleks , nagu Sagna detsembrini väljas , Man City mänguks Cesc kaartidega väljas . Oehjah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X