320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    Ei maksa unustada, et Adebayori allavõtmisest sündis selle mängu ainus aus värav ning tüüp naasis just vigastuspausilt. Hetkel eelistan togolast iga ilmaga Bendtnerile.
    Seda küll, nõus .
    Aga ega ma temalt täna muud paremat ei näinud, kuid ära arva, et ma nüüd mingi Bendteri fänn.
    Siiski on ja jääb Togonaator, täna juhtus nii lihtsalt välja

    Kommentaar


      Tänase tulemuse ja van Persie iluväravate peale tuli ikka haruldane heldimus- ning nostalgiahoog peale. Tervitan siinkohal Nwankwo Kanu'd

      Sellise tulemuse peale sellises mängus tundub mängupilt tagantjärgi suhteliselt tähtsusetu, peaasi et kogu meeskond 60 minutist peale kompromissitult võitles.

      Suhteliselt tähtsusetu tundub praegu ka see et, lõpuvile kõlades oma meeskonnast 10st mehest 9 Robinit õnnitles ja see üks erand rahuolevalt eemal oma musta kõhtu rahvale demonstreeris.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Suhteliselt tähtsusetu tundub praegu ka see et, lõpuvile kõlades oma meeskonnast 10st mehest 9 Robinit õnnitles ja see üks erand rahuolevalt eemal oma musta kõhtu rahvale demonstreeris.
        vähemalt viskas ta pärast le sulk'i kallistamist oma särgi arsenali fännisektorisse.

        aga muidu jah, kanu tuli endalgi meelde ja loodetavasti mõjuvad kolmapäevane ja tänane mäng meeskonna meeleolule nii, nagu loogiline arvata oleks.

        ilus.

        Kommentaar


          Kolm väravat, kolm punkti, selle hooaja parim kaitsemäng(vähemalt 60. minutist alates) ja Wenger, kes järjekordselt 'intsidenti ei näinud'. Ideaalne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kiiev teisipäeval kodus ja maiuspalana Chelsea pühapäeval Stanford Bridgil. hea võimalus kriitikutel suu kinni panna.
            Ja nii läkski

            Aga kaitsest rääkides, siis ManU vastu oli minu arvates isegi parem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ja nii läkski

              Aga kaitsest rääkides, siis ManU vastu oli minu arvates isegi parem.
              Eiei, siiski lõpus Sagna ja Clichy lausa lendasid pallidele järgi pmst .
              See oli vägev

              Kommentaar


                Replays showed it was also offside.

                401

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                  Replays showed it was also offside.
                  Liiga palju tekiilat, Duuro? Aga hea, et ma ära läksin enne kulminatsiooni, vanderselli kisa oleks surnud ka üles äratanud ilmselt. Futti ja vince'i tuju oli ka nagunii hea. Ja mul ka kusjuures, väheseid mänge, kus Arsenali võit mõnusana tundub. Olgugi et patuga pooleks.

                  Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                  401
                  Ja palju õnne, tekiila maitses hästi.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    väheseid mänge, kus Arsenali võit mõnusana tundub. Olgugi et patuga pooleks.
                    .
                    Mis patt see ka on? Kallista mind natuke küll sa siis näed...

                    Kommentaar


                      Teadmiseks kõigile kaabel-tv vaatajatele - Viasat Sport 2 kannab üle täna 21.45 algavat Carlingu mängu Burnley vastu.
                      Burnley juba Chelseat võitis ja mäng on võõral väljakul. Nüüd näeb ära kas noored suudavad ka vähe nigelamates tingimustes kiiret ühe-puute mängu mängida.

                      Kommentaar


                        Mõtteid enne tänast mängu.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Muuseas, vandersell, sleep, mcnamara, martin jms vanema koolkonna mehed... mingitele suvepäevadele ei viitsi ju minna, aga võtaks mingi 1 (10) õlut mingi hetk hundis...
                          Kuidas see laupäev sobiks? Näiteks.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Kuidas see laupäev sobiks? Näiteks.
                            Pöffi tõttu ei sobi mulle kuidagi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Võrreldes Wigani mänguga on Burnley vastu natuke kogenumaid mehi ka täna platsil näha.
                              Algkooseis siis:
                              Fabianski
                              Hoyte
                              Silvestre
                              Rodgers
                              Gibbs
                              Wilshere
                              Randall
                              Merida
                              Ramsey
                              Bendtner
                              Vela

                              Kommentaar


                                miks mu kommentaarid ära kustutatakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X